Ik denk eerder dat ze ruiken dat jij op zolder kampeert...quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:26 schreef Zeikbeer het volgende:
Op OkCupid kan je vragen invullen om te kijken of je matcht met een ander. Handig om een indicatie over ambities, opleidingsniveau, inkomen etc. te krijgen. Ook staan er enkele vragen tussen mbt maagdelijkheid. Zodra ik deze vragen beantwoord, zie je ook het antwoord van de ander en als de ander het niet eens is en mijn antwoord afkeurt, wordt deze rood gemarkeerd. Het is hun goed recht, maar vrijwel elke vrouw (zelfs een vrouw waar ik wat berichtjes over en weer stuurde) had mijn antwoorden rood gemarkeerd:
Would you date somebody who was a virgin at the age of 25?
Zij: No
Ik: Yes, definitely (rood gemarkeerd, afgekeurd door haar)
Are you a virgin?
Zij: No
Ik: Yes (rood gemarkeerd, afgekeurd door haar)
In terms of sex, how experienced would your ideal mate be (with people other than you)?
Zij: Slightly experienced / Moderately experienced / Very experienced (zij kiest één van de drie antwoorden)
Ik: Innocent (virgin) (rood gemarkeerd, afgekeurd door haar)
Would you date somebody who was a virgin at the age of 25?
Ik: Yes, definitely (rood gemarkeerd, afgekeurd door haar)
Zij: No / Only if they were willing to give it up (zij kiest één van de twee antwoorden)
Ik ben midden 20 en kijk bij voorkeur naar doorsnee brunettes (20-30 jaar) zonder teveel makeup en zonder piercings of tattoos die hoogopgeleid zijn en een fatsoenlijke baan hebben. Maar ik word dus vrijwel altijd afgekeurd gezien de antwoorden op seksgerelateerde vragen. Zelfs de meest onschuldig ogende meisjes cq vrouwen beantwoorden deze vragen allemaal anders dan ik en dan is het afgelopen met me. Een beetje knuffelen met een leuke vrouw is er blijkbaar niet meer bij. Het moet allemaal als in een ware hardcore porno film er aan toe gaan wil je enigszins in beeld blijven bij deze dames. Want er zijn nog andere vragen en daar blijkt uit dat die vrouwen de voorkeur geven aan vulgaire en extreme seks. Hobbies, baan, opleiding etc. doen er blijkbaar niet meer toe.
Klacht: Vrouwen keuren maagden af waardoor ik nooit een kans maak op seks, relaties of om te daten. Ze zullen me uitlachen en verketteren.
Er is natuurlijk altijd wel wat iddquote:Op vrijdag 11 december 2015 15:30 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Nee en als je veel geneukt hebt ben je een viezerik en playerAls je weinig neukt ben je geen vent en heb je geen ervaring genoeg en ben je maagd...
Vrouwen van tegenwoordig
En terecht.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:33 schreef 2NutZ het volgende:
De zolderkamermaagd is niet heel begeerlijk helaas.
Ik zeg toch dat ik voldoende hobbies heb? Ik ben niet zo'n manga- of game nerd. Ik sport, maak muziek en ben graag buiten. Studeer/werk aan de universiteit. Toch niet zo gek? Maar die vrouwen keuren mij al bij voorbaat af op een enkel aspect.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:30 schreef Godshand het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat ze ruiken dat jij op zolder kampeert...
Lees mijn reactie hierboven maar na. Nee, ik ben niet de meest sociale, maar ik heb gewone hobbies.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:33 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Er is natuurlijk altijd wel wat iddmaar in dit geval denk ik toch wel dat ze een bepaald beeld van TS vormen die wat betreft daten niet handig is.
De zolderkamermaagd is niet heel begeerlijk helaas.
Heel mooi dat je eerlijk bent maar je maakt wel echt meer kans door je wat beter voor te doen dan je wellicht bent. Net als dat je gaat solliciteren zeg maar...quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:35 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Lees mijn reactie hierboven maar na. Nee, ik ben niet de meest sociale, maar ik heb gewone hobbies.
Een maagd is inderdaad ideaal. Ze zouden een rood hoofd moeten krijgen bij het invullen van die vragen als ze niet meer maagd zijn. Dan beseffen ze wat voor een viezeriken het zijn. Ze zouden zelfs een rood hoofd moeten krijgen als ik ze knuffel of per ongeluk aanraak. Onschuldig en niet onverschillig moeten ze zijn. Een rood hoofd is daar een prima indicatie voor.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:40 schreef erodome het volgende:
Maar je stelt zelf een maagd te zoeken, dat als ideaal te zien. Er weleens aan gedacht dat dat bij hun ook rood kleurt en zij misschien denken dat jij hen afkeurt?
Wat opzich niet zo vreemd zou zijn als ik de rest van je tekst lees, je vindt ze blijkbaar vulgair, maar als ze dan toegeven niet bij je te passen is het ook weer niet goed.
Dank je dat je het punt wat ik maak verduidelijk.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:45 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Een maagd is inderdaad ideaal. Ze zouden een rood hoofd moeten krijgen bij het invullen van die vragen als ze niet meer maagd zijn. Dan beseffen ze wat voor een viezeriken het zijn. Ze zouden zelfs een rood hoofd moeten krijgen als ik ze knuffel of per ongeluk aanraak. Onschuldig en niet onverschillig moeten ze zijn. Een rood hoofd is daar een prima indicatie voor.
Er blijft niks meer over voor mij. Plus ze kijken allemaal op mij neer omdat ik niet aan hun wensen voldoe. Terwijl als ik hun profielen lees en hun foto's bekijk, lijken het me hele leuke vrouwen. Totdat de vragen worden beantwoord.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:47 schreef erodome het volgende:
[..]
Dank je dat je het punt wat ik maak verduidelijk.
Maar waarom klaag je dat vrouwen die jij maar gore viespeuken vindt en dat ook duidelijk laat weten aan ze niet met je willen daten? Je wil toch geen gore viespeuk, wees blij dat ze dus inzien dat ze niet bij jouw verheven moraal passen.
Omdat je wensen kenbaar maakt die maar over een hele kleine groep gaan.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:49 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Er blijft niks meer over voor mij. Plus ze kijken allemaal op mij neer omdat ik niet aan hun wensen voldoe. Terwijl als ik hun profielen lees en hun foto's bekijk, lijken het me hele leuke vrouwen. Totdat de vragen worden beantwoord.
Zie OP: antwoorden die je niet bekoren, worden rood gemarkeerd. Zowel hun als mijn antwoord is dan rood, ofwel zowel zij als ik keuren elkaar af. Ik kijk dus niet meer neer op hun dan andersom. Maar de teleurstelling is immens, want verder leek alles te kloppen.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:53 schreef erodome het volgende:
[..]
Omdat je wensen kenbaar maakt die maar over een hele kleine groep gaan.
Waarom denk je dat ze op je neer kijken, want ik zie jou meer neerkijken op dan dat ik "bewijs" zie dat het andersom gebeurd.
Het is heel simpel, als iemand te kennen geeft absoluut erg graag een maagd te willen en zelfs vindt dat iemand die dat niet is zich moet schamen dan is het toch niet raar dat degene die geen maagd is denkt dat het geen goede match gaat zijn?
Het wordt pas een probleem als je het zelf als een probleem ziet.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:30 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Nee en als je veel geneukt hebt ben je een viezerik en playerAls je weinig neukt ben je geen vent en heb je geen ervaring genoeg en ben je maagd...
Vrouwen van tegenwoordig
There's your problem. Leer eerst eens communiceren met vrouwen voordat je probeert te gaan daten. Succes daarmee trouwens als je geen berichten durft te sturen.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:36 schreef Zeikbeer het volgende:
Met afkeuren bedoel ik trouwens niet afwijzen. Ik heb nog nooit een bericht durven versturen. Ik heb in drie (bijna vier) weken slechts drie berichtjes van vrouwen gekregen. Duidelijk dat ze me afkeuren op de seksgerelateerde vragen.
Dat ligt eraan, je kan aangeven dat je graag een maagd wil, maar toch (een deel van) de andere antwoorden ook accepteren. Ligt eraan hoeveel waarde je aan de vraag hecht.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:40 schreef erodome het volgende:
Maar je stelt zelf een maagd te zoeken, dat als ideaal te zien. Er weleens aan gedacht dat dat bij hun ook rood kleurt en zij misschien denken dat jij hen afkeurt?
Wat opzich niet zo vreemd zou zijn als ik de rest van je tekst lees, je vindt ze blijkbaar vulgair, maar als ze dan toegeven niet bij je te passen is het ook weer niet goed.
Iedereen op dit forum is nog maagd.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:49 schreef Aethereal het volgende:
Deze TSGeen wonder dat je nog maagd bent.
Niks van waar:quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:12 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
als je invult dat je als hobby hebt 'onzin posten op een autistenforum', op zolder bivakkeert en op je 38e nog bij mama woont en je hele zolderkamer bezaaid is met Starwars-poppetjes,
quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:34 schreef Zeikbeer het volgende:Ik ben niet zo'n manga- of game nerd. Ik sport, maak muziek en ben graag buiten. Studeer/werk aan de universiteit. Toch niet zo gek? Maar die vrouwen keuren mij al bij voorbaat af op een enkel aspect.
Je post toch op dit forum?quote:
Ik probeer het ook door op andere zaken te concentreren. Maar soms denk ik dan toch: even kijken of er nog een hoogopgeleide, licht getinte brunette met donkerkleurige ogen aanwezig is voor mij.quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:16 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Je post toch op dit forum?![]()
Iedereen op dit forum is gewoon kansloos. Beter zie je het onder ogen en probeer je er vrede mee te hebben. Probeer ik ook. Lukt niet altijd even goed.
Lijkt mij ook. Maar daar denken die "dames" anders over.quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:17 schreef Villas__Rubin het volgende:
Beter één maagd in de hand, dan 10 neukers in de lucht. Ja tog.
Ah zo. Ik had juist de indruk dat bij mij aan de uni die latina's juist de losgeslagen types waren. Maar dit klinkt veelbelovend, mijn voorkeur gaat uit naar licht getinte brunettes met donkerkleurige ogen.quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:11 schreef FlyDutchMan het volgende:
Ik had in Peru echt precies het tegenovergestelde. Ik beantwoordde al die vragen zo dat ik een meid met een beetje ervaring prefereerde en gaf ook aan dat ik dat zelf ook wel had. Rood, rood en nog eens rood.
Soms overweeg ik wel eens om dan maar homo te worden, maar mannen zijn afzichtelijk lelijk, harig, vierkant en stinken te veel.quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:18 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Lijkt mij ook. Maar daar denken die "dames" anders over.
Mee eens, niks aan toe te voegen.quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:22 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Soms overweeg ik wel eens om dan maar homo te worden, maar mannen zijn afzichtelijk lelijk, harig, vierkant en stinken te veel.![]()
Homo's kunnen zich daar overheen zetten, maar mij lukt dit niet.
Vrouwen zijn raar, maar zijn weer erg mooi en ruiken lekker en zijn rond.
Het mooiste zou zijn wanneer er vrouwen bestonden die gewoon vrouw zijn qua uiterlijk, maar manneneigenschappen hebben, zoals wijsheid, humor, niet jaloers zijn, relativeringsvermogen, filosofie en gewoon tof in de omgang.
Maar die vrouwen bestaan niet.![]()
Maar daar zitten sowieso geen onschuldige vrouwen, alleen maar van die drankorgels. Als ik ooit een dochter krijg die in een café rondhangt, onteigen ik haar per direct. Dit geldt overigens ook voor het verkeerd invullen van die OkCupid vragen, maar dat is moeilijker te checken. Van drank worden ze versneld oud en dat is niet wat ik wil.quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:29 schreef DuTank het volgende:
Anders ga je gewoon een chick regelen in de kroeg, in plaats van op zo'n kansloze site.
Gewoon zo'n thais sletje over laten vliegen.quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:32 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Maar daar zitten sowieso geen onschuldige vrouwen, alleen maar van die drankorgels. Als ik ooit een dochter krijg die in een café rondhangt, onteigen ik haar per direct. Dit geldt overigens ook voor het verkeerd invullen van die OkCupid vragen, maar dat is moeilijker te checken. Van drank worden ze versneld oud en dat is niet wat ik wil.
Met zo'n eisenpakket zul je nooit neukenquote:Op vrijdag 11 december 2015 16:32 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Maar daar zitten sowieso geen onschuldige vrouwen, alleen maar van die drankorgels. Als ik ooit een dochter krijg die in een café rondhangt, onteigen ik haar per direct. Dit geldt overigens ook voor het verkeerd invullen van die OkCupid vragen, maar dat is moeilijker te checken. Van drank worden ze versneld oud en dat is niet wat ik wil.
Zijn er wel.quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:22 schreef Linkse_Boomknuffelaar het volgende:
[..]
Soms overweeg ik wel eens om dan maar homo te worden, maar mannen zijn afzichtelijk lelijk, harig, vierkant en stinken te veel.![]()
Homo's kunnen zich daar overheen zetten, maar mij lukt dit niet.
Vrouwen zijn raar, maar zijn weer erg mooi en ruiken lekker en zijn rond.
Het mooiste zou zijn wanneer er vrouwen bestonden die gewoon vrouw zijn qua uiterlijk, maar manneneigenschappen hebben, zoals wijsheid, humor, niet jaloers zijn, relativeringsvermogen, filosofie en gewoon tof in de omgang.
Maar die vrouwen bestaan niet.![]()
Ik denk ook dat het aan het internetdaten an sich ligt. Normaal als jij een leuk iemand ontmoet weet jij nog niet hoe seksueel ervaren iemand is. Je leert iemand kennen, wordt verliefd en gaat dan pas over zulke intieme zaken spreken. Dan is het maagd zijn minder belangrijk, je bent al verliefd. Maar als jij vanachter je pc 50 profielen beoordeelt zonder die mensen te kennen, waarom zou je tijd investeren in iemand die achter loopt terwijl er tussen die 50 misschien wel 20 leuke kandidaten zitten die dat probleem niet hebben?quote:Op vrijdag 11 december 2015 17:13 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
Wat mij betreft is er niks mis mee als iemand op z'n 25e nog maagd is en geen reden om die persoon af te wijzen.
Als je een 25-jarige maagd bent die ook nog eens allerlei waardeoordelen heeft over mensen (vrouwen) die wél op een gemiddelde leeftijd voor het eerst seks hadden is het wel weer een ander verhaal
Dat denk ik ook ja. Ik kan me best voorstellen dat als je op een datingsite het profiel van een 25-jarige maagd ziet, je sneller geneigd bent om te denken "Oh God, dat is zeker zo'n iemand met een sociale fobie ofzo. En die gefixed moet worden." of iets dergelijks. Dus dan klik je het weg en daar blijft het bij. Sowieso vind ik persoonlijk dat 25 een leeftijd waarop je gewoon naar buiten moet en niet op zo'n site zou moeten zitten.quote:Op vrijdag 11 december 2015 17:20 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Ik denk ook dat het aan het internetdaten an sich ligt. Normaal als jij een leuk iemand ontmoet weet jij nog niet hoe seksueel ervaren iemand is. Je leert iemand kennen, wordt verliefd en gaat dan pas over zulke intieme zaken spreken. Dan is het maagd zijn minder belangrijk, je bent al verliefd. Maar als jij vanachter je pc 50 profielen beoordeelt zonder die mensen te kennen, waarom zou je tijd investeren in iemand die achter loopt terwijl er tussen die 50 misschien wel 20 leuke kandidaten zitten die dat probleem niet hebben?
Wel een soort waarheid.quote:Op vrijdag 11 december 2015 17:21 schreef Villas__Rubin het volgende:
Als je op je 25e nog maagd ben, mag je geen eens eisen meer hebben, aangezien je dan zelf ook bewezen niets te bieden hebt. Je moet blij zijn als je dan überhaupt nog iets te neuken kunt krijgen met een kloppend hart.
En dit is poëzie.quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:16 schreef Villas__Rubin het volgende:
Eén maagd in de herfst maakt nog geen zwaluw.
Deze gedachte kwam ook in mij op toen hij op mij reageerde dat ie geen vrouwen uit de kroeg wil, want die drinken alcohol en daar word je sneller oud vanquote:Op vrijdag 11 december 2015 17:56 schreef Seam het volgende:
TS is een troll hoop ik btw, anders is dit heel erg triest.
Oke topic gelezen en overduidelijke troll inderdaad.
Sneuer heb ik het zelden gelezenquote:Op vrijdag 11 december 2015 16:32 schreef Zeikbeer het volgende:
Als ik ooit een dochter krijg die in een café rondhangt, onteigen ik haar per direct.
Zet 'm op een tegeltjequote:Op vrijdag 11 december 2015 16:16 schreef Villas__Rubin het volgende:
Eén maagd in de herfst maakt nog geen zwaluw.
Dit dus.quote:Op vrijdag 11 december 2015 17:13 schreef Sick_Little_Monkey het volgende:
Wat mij betreft is er niks mis mee als iemand op z'n 25e nog maagd is en geen reden om die persoon af te wijzen.
Als je een 25-jarige maagd bent die ook nog eens allerlei waardeoordelen heeft over mensen (vrouwen) die wél op een gemiddelde leeftijd voor het eerst seks hadden is het wel weer een ander verhaal
Na 3 vrouwen weet je toch wel wat je aan doen bent of watquote:Op vrijdag 11 december 2015 16:39 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Vrouwen willen een man met een "normaal" seksverleden. Niet teveel geneukt en maar ook zeker niet te weinig. Als je 20-30 en nog maagd bent zou ik gewoon zeggen dat je 3 verschillende vrouwen hebt gehad. Dat is heel redelijk maar ook niet bepaald ervaren dus als je er niet veel van bakt in bed is het toch nog enigzins te verklaren voor haar.
TS kan beter gaan zoeken in gereformeerde kringen. Nette meisjes met weinig tot geen ervaring.
quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:32 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Maar daar zitten sowieso geen onschuldige vrouwen, alleen maar van die drankorgels. Als ik ooit een dochter krijg die in een café rondhangt, onteigen ik haar per direct. Dit geldt overigens ook voor het verkeerd invullen van die OkCupid vragen, maar dat is moeilijker te checken. Van drank worden ze versneld oud en dat is niet wat ik wil.
Eens met jouw strekking.quote:Op vrijdag 11 december 2015 19:22 schreef leeell het volgende:
Ongelofelijk wat een enge mensen hier zitten zeg. Man man man, mensen afkeuren omdat ze uitgaan, mensen afkeuren omdat ze geen maagd zijn. Allemaal van die vooroordelen spuien
Zeggen dat leuke, aardige dames niet bestaan
Gefrustreerde zoldermaagden.
quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:32 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Maar daar zitten sowieso geen onschuldige vrouwen, alleen maar van die drankorgels. Als ik ooit een dochter krijg die in een café rondhangt, onteigen ik haar per direct. Dit geldt overigens ook voor het verkeerd invullen van die OkCupid vragen, maar dat is moeilijker te checken. Van drank worden ze versneld oud en dat is niet wat ik wil.
goed topic dit.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:45 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Een maagd is inderdaad ideaal. Ze zouden een rood hoofd moeten krijgen bij het invullen van die vragen als ze niet meer maagd zijn. Dan beseffen ze wat voor een viezeriken het zijn. Ze zouden zelfs een rood hoofd moeten krijgen als ik ze knuffel of per ongeluk aanraak. Onschuldig en niet onverschillig moeten ze zijn. Een rood hoofd is daar een prima indicatie voor.
Ik doe ze allebei met hetzelfde gemak.quote:Op vrijdag 11 december 2015 18:18 schreef Sapstengel het volgende:
Ik heb zelf liever een maagd dan een sletje.
oh, wat doe je voor onderzoek?quote:Op vrijdag 11 december 2015 19:56 schreef Zeikbeer het volgende:
Topic kan dicht. Ik heb zojuist weer gerukt, dus de drang naar vrouwen is weg. Ik kan weer onverhinderd verder werken aan mijn PhD thesis, want dat is namelijk waarvoor ik leef.
Er zijn genoeg mannen die het volmonds eens zijn met je tweede stelling hoor.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:30 schreef GibsonLesPaul88 het volgende:
Nee en als je veel geneukt hebt ben je een viezerik en playerAls je weinig neukt ben je geen vent en heb je geen ervaring genoeg en ben je maagd...
Vrouwen van tegenwoordig
Jij denkt hetzelfde als die vrouwen die mij ook afkeuren op basis van een enkel aspect. Hallo, er zijn nog andere dingen in het leven!?quote:Op vrijdag 11 december 2015 17:21 schreef Villas__Rubin het volgende:
Als je op je 25e nog maagd ben, mag je geen eens eisen meer hebben, aangezien je dan zelf ook bewezen niets te bieden hebt. Je moet blij zijn als je dan überhaupt nog iets te neuken kunt krijgen met een kloppend hart.
Gelukkig ben je nog ergens succesvol in.quote:Op vrijdag 11 december 2015 19:56 schreef Zeikbeer het volgende:
Topic kan dicht. Ik heb zojuist weer gerukt, dus de drang naar vrouwen is weg. Ik kan weer onverhinderd verder werken aan mijn PhD thesis, want dat is namelijk waarvoor ik leef.
Die mannen hebben doorgaans 1 beste vriend en dat is mister Right-handquote:Op vrijdag 11 december 2015 20:03 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Er zijn genoeg mannen die het volmonds eens zijn met je tweede stelling hoor.
Richt je daar maar op dan want seks zit er niet in. Niet zonder te betalen ervoor.quote:Op vrijdag 11 december 2015 20:05 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Jij denkt hetzelfde als die vrouwen die mij ook afkeuren op basis van een enkel aspect. Hallo, er zijn nog andere dingen in het leven!?
Klopt gezien mijn leeftijd, daarom probeer ik de focus te verleggen. Vroeger kreeg ik eerder een stijve van een vrouw, nu krijg ik eerder een stijve van het lezen over research methodology/methods.quote:Op vrijdag 11 december 2015 20:07 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Richt je daar maar op dan want seks zit er niet in. Niet zonder te betalen ervoor.
Dat jij vrouwen afkeurt op een enkel aspect vergeet je wel erg snel..quote:Op vrijdag 11 december 2015 20:05 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Jij denkt hetzelfde als die vrouwen die mij ook afkeuren op basis van een enkel aspect. Hallo, er zijn nog andere dingen in het leven!?
Dan zou ik gewoon daar op rukken als ik jou was. Een boek zeurt niet en verwacht ook geen cadeautjes en galant gedrag.quote:Op vrijdag 11 december 2015 20:10 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Klopt gezien mijn leeftijd, daarom probeer ik de focus te verleggen. Vroeger kreeg ik eerder een stijve van een vrouw, nu krijg ik eerder een stijve van het lezen over research methodology/methods.
Het aspect waar ik ze op afkeur is veel groter/breder/uitgebreider etc. dan het aspect waar ik op afgekeurd word. Ik word alleen op mijn maagdelijkheid afgekeurd. Op het niet hebben van seks dus. Ik word dus afgekeurd op iets dat er helemaal niet is en niet is gebeurd. Op niets dus. Het aspect waar ik ze op afkeur bestaat uit groepseks, of ze biseksuele ervaring hebben, waar ze seks hebben, hoe ze iemand verleiden etc. Kortom hetgeen waar ik hun op afkeur, is meer omvattend dan waar ik op word afgekeurd.quote:Op vrijdag 11 december 2015 20:21 schreef erodome het volgende:
[..]
Dat jij vrouwen afkeurt op een enkel aspect vergeet je wel erg snel..
Het wil er maar niet in bij je dat je eigen gehamer op een maagd misschien een grotere invloed heeft dan dat jij maagd bent zelf.
En natuurlijk het feit dat je niets durft te zeggen, dat terwijl je zelf zegt dat een paar vrouwen jouw wel hebben aangesproken. Die durfde dus en voorbij jouw maagdelijkheid te kijken en voorbij je vraag om een maagd en oordeel over niet maagden.
Jij was het die niet durfde, jij wil niemand aanspreken, dat ligt allemaal bij jou en niet bij een ander.
Precies, ik houd van wetenschap en niet van vrouwen. Ik houd van regelmaat, niet van labiele toestanden.quote:Op vrijdag 11 december 2015 20:27 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Dan zou ik gewoon daar op rukken als ik jou was. Een boek zeurt niet en verwacht ook geen cadeautjes en galant gedrag.
Je weet helemaal niet of je daarop afgekeurd wordt,je praat namelijk niet met ze.quote:Op vrijdag 11 december 2015 20:30 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Het aspect waar ik ze op afkeur is veel groter/breder/uitgebreider etc. dan het aspect waar ik op afgekeurd word. Ik word alleen op mijn maagdelijkheid afgekeurd. Op het niet hebben van seks dus. Ik word dus afgekeurd op iets dat er helemaal niet is en niet is gebeurd. Op niets dus. Het aspect waar ik ze op afkeur bestaat uit groepseks, of ze biseksuele ervaring hebben, waar ze seks hebben, hoe ze iemand verleiden etc. Kortom hetgeen waar ik hun op afkeur, is meer omvattend dan waar ik op word afgekeurd.
Nooit.quote:Op vrijdag 11 december 2015 20:41 schreef Woestijnvos het volgende:
Laat je dan ontmaagden door een hoer.
Omdat alles wat geen maagd is (of gewoon durft te leven) al afschuwelijk is voor hem, laat staan hoerenquote:
Bepaal zelf wel of dit oppervlakkig is. Alleen universitair opgeleide, licht getinte brunettes met donkerkleurige ogen zijn welkom. Voor minder komt de zon niet op.quote:Op vrijdag 11 december 2015 16:06 schreef MiepGirl het volgende:
Volgens mij ben jij de enige die zich hieraan stoort, zij hebben misschien andere voorkeuren, maar hey, ik val ook op blauwe ogen maar ik zal echt niet iemand afwijzen omdat hij toevallig bruine ogen heeft.
Super oppervlakkig dit.
Zegt de perverseling: SEX / Pet playquote:
Dan moet je ook niet gaan klagen dat je niemand kan krijgenquote:Op vrijdag 11 december 2015 20:34 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Precies, ik houd van wetenschap en niet van vrouwen. Ik houd van regelmaat, niet van labiele toestanden.
Het is meer een ere kwestie. Ik kan niet begrijpen dat iemand die aan mijn eisen voldoet mij niet mag om zoiets lulligs.quote:Op vrijdag 11 december 2015 21:11 schreef schrijfveer het volgende:
[..]
Dan moet je ook niet gaan klagen dat je niemand kan krijgen
Hoewel ik een bepaalde drang voel en hetero ben, hoef ik zulke vrouwen niet nadat ik zie hoe ze denken over maagden. Ik heb andere dingen in mijn leven waar ik op probeer te concentreren en waar ik het druk genoeg mee heb. Maar waarom gaan die vrouwen mij afkeuren omwille van zo'n klein aspect? Ik stel blijkbaar niks voor in hun ogen en dat stoort me. Ze kijken niet verder dan dat. We kunnen het toch ook hebben over studie, werk, hobbies e.d.?quote:Op vrijdag 11 december 2015 21:11 schreef Koettie het volgende:
Ik snap je probleem niet. Jij sluit heb uit, zij jou. Klaar, is toch geen match mogelijk, ook niet van jouw kant.
Ik hoef ook geen maagd. Als ik iemand tegenkom en super leuk vind oké, mogelijk. Maar als ik dan toch al via internet zoek kan ik daar al op filteren want heel erg liever niet.
Daar waar ik me in eerste instantie schaamde als maagd, hoef ik me nergens voor te schamen. Ik sta veel hoger op de trede dan jij en telkens als ik in de spiegel kijk, zie ik een onoverwinnelijke en barmhartige leider. Maar door die vrouwen op OkCupid en door vrouwen hier op Fok! lijkt het alsof ik niks voorstel. En dat om zo'n lullig aspect.quote:Op donderdag 25 december 2014 15:13 schreef Koettie het volgende:
Ik zit op mijn 23ste tussen de 17 jarige op Mbo. Raad het erg af. Puberaal en irritant, stof Is makkelijk en het Is een basisschool idee
Niets te bieden? Jij dacht dat ik ook maar iets te bieden moet hebben aan een mbo'er die stelt dat maagden inferieur zijn tov niet-maagden!? Wat een grap.quote:Op vrijdag 11 december 2015 17:21 schreef Villas__Rubin het volgende:
Als je op je 25e nog maagd ben, mag je geen eens eisen meer hebben, aangezien je dan zelf ook bewezen niets te bieden hebt. Je moet blij zijn als je dan überhaupt nog iets te neuken kunt krijgen met een kloppend hart.
Sorryquote:Op vrijdag 11 december 2015 21:39 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Het is meer een ere kwestie. Ik kan niet begrijpen dat iemand die aan mijn eisen voldoet mij niet mag om zoiets lulligs.
[..]
Hoewel ik een bepaalde drang voel en hetero ben, hoef ik zulke vrouwen niet nadat ik zie hoe ze denken over maagden. Ik heb andere dingen in mijn leven waar ik op probeer te concentreren en waar ik het druk genoeg mee heb. Maar waarom gaan die vrouwen mij afkeuren omwille van zo'n klein aspect? Ik stel blijkbaar niks voor in hun ogen en dat stoort me. Ze kijken niet verder dan dat. We kunnen het toch ook hebben over studie, werk, hobbies e.d.?
Aanvankelijk wist ik onderstaande niet en dus durfde ik amper te reageren op jou omdat jij een aversie hebt tegen maagden. Maar als we het breder gaan bekijken, zie ik hoe het zit:
[..]
Daar waar ik me in eerste instantie schaamde als maagd, hoef ik me nergens voor te schamen. Ik sta veel hoger op de trede dan jij en telkens als ik in de spiegel kijk, zie ik een onoverwinnelijke en barmhartige leider. Maar door die vrouwen op OkCupid en door vrouwen hier op Fok! lijkt het alsof ik niks voorstel. En dat om zo'n lullig aspect.
[..]
Niets te bieden? Jij dacht dat ik ook maar iets te bieden moet hebben aan een mbo'er die stelt dat maagden inferieur zijn tov niet-maagden!? Wat een grap.
Inderdaad. Weg uit mijn topic. Ik wil alleen reacties van vrouwen die universitair opgeleid zijn (minus MBA en andere business ongein), donkerkleurige ogen hebben, bmi tussen de 20 en 23, lichtgetint, geen piercings en tattoos, niet roken en drinken. Indien MSc/MA/PhD in buitenland gehaald, dan wel aan een universiteit (grand école in FR) die in de internationale ranking in de top 500 staat. Hoe hoger, hoe beter. Ik studeer notabene aan twee uni's die in de top 100/200 van globale uni rankings staan en in bepaalde subject rankings in de top 10/20.quote:Op vrijdag 11 december 2015 21:41 schreef Koettie het volgende:
[..]
SorryHogere treden? Dat maakt jij ervan hoor. Ik kijk helemaal niet neer op maagden, dat verzin je er compleet omheen. Ik wil er gewoon geen relatie/date mee. Net als jij geen MBO'ers wil daten, je goed recht toch?
Je hebt echt niet door dat elke vrouw met meer dan 2 hersencellen hard wegrent als ze dit soort meningen van jou alleen al vermoed?quote:Op vrijdag 11 december 2015 21:39 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Het is meer een ere kwestie. Ik kan niet begrijpen dat iemand die aan mijn eisen voldoet mij niet mag om zoiets lulligs.
[..]
Hoewel ik een bepaalde drang voel en hetero ben, hoef ik zulke vrouwen niet nadat ik zie hoe ze denken over maagden. Ik heb andere dingen in mijn leven waar ik op probeer te concentreren en waar ik het druk genoeg mee heb. Maar waarom gaan die vrouwen mij afkeuren omwille van zo'n klein aspect? Ik stel blijkbaar niks voor in hun ogen en dat stoort me. Ze kijken niet verder dan dat. We kunnen het toch ook hebben over studie, werk, hobbies e.d.?
Aanvankelijk wist ik onderstaande niet en dus durfde ik amper te reageren op jou omdat jij een aversie hebt tegen maagden. Maar als we het breder gaan bekijken, zie ik hoe het zit:
[..]
Daar waar ik me in eerste instantie schaamde als maagd, hoef ik me nergens voor te schamen. Ik sta veel hoger op de trede dan jij en telkens als ik in de spiegel kijk, zie ik een onoverwinnelijke en barmhartige leider. Maar door die vrouwen op OkCupid en door vrouwen hier op Fok! lijkt het alsof ik niks voorstel. En dat om zo'n lullig aspect.
[..]
Niets te bieden? Jij dacht dat ik ook maar iets te bieden moet hebben aan een mbo'er die stelt dat maagden inferieur zijn tov niet-maagden!? Wat een grap.
Dat ze op grond van vragen mij afkeuren is al walgelijk, maar op basis van vermoedens? Die mogelijk niet eens gegrond zijn? Afgrijselijk. Ik hoop dat vrouwen niet zo wispelturig zijn en niet hun vermoedens laten prevaleren.quote:Op vrijdag 11 december 2015 21:50 schreef erodome het volgende:
[..]
Je hebt echt niet door dat elke vrouw met meer dan 2 hersencellen hard wegrent als ze dit soort meningen van jou alleen al vermoed?
Hou op met vrouwen de schuld geven, kijk eens kritisch naar jezelf, je komt echt niet goed over.
Je moet hoe je over komt aanpassen, of hoe je bent, jij weet welke van de 2 het is.
Dude, we leven niet in het kalifaat ofzoquote:Op vrijdag 11 december 2015 15:45 schreef Zeikbeer het volgende:
[..]
Een maagd is inderdaad ideaal. Ze zouden een rood hoofd moeten krijgen bij het invullen van die vragen als ze niet meer maagd zijn. Dan beseffen ze wat voor een viezeriken het zijn. Ze zouden zelfs een rood hoofd moeten krijgen als ik ze knuffel of per ongeluk aanraak. Onschuldig en niet onverschillig moeten ze zijn. Een rood hoofd is daar een prima indicatie voor.
Dat is toch normaal bij het daten dat één van de partijen vindt dat het niet matcht en dat het dan afgelopen is. Je doet nu net alsof iemand niet het recht heeft om niet met je verder te daten, omdat diegene toevallig voldoet aan jouw beeld.quote:Op vrijdag 11 december 2015 21:39 schreef Zeikbeer het volgende:
Het is meer een ere kwestie. Ik kan niet begrijpen dat iemand die aan mijn eisen voldoet mij niet mag om zoiets lulligs.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |