U staat inmiddels er bijquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
Ah vandaar. Ik werk ook full time, maar dan van 9 tot 6 elke dag. En thuis heb ik een zoontje van 3 rondlopen en hij heeft ook wel vaderlijke aandacht nodigquote:Op vrijdag 11 december 2015 09:42 schreef loezzzje het volgende:
[..]
ik werk fulltime. maar wel onregelmatig dus ik ben ook wel eens doordeweeks vrij. dan kun je de hele dag op pad.
ja dan word het idd wat moeilijkerquote:Op vrijdag 11 december 2015 11:10 schreef Albert86 het volgende:
[..]
Ah vandaar. Ik werk ook full time, maar dan van 9 tot 6 elke dag. En thuis heb ik een zoontje van 3 rondlopen en hij heeft ook wel vaderlijke aandacht nodig
Ik zat te kijken want bij mij staat bij die Bifi opdracht 1-2 foto's maken en 3 vragen beantwoorden en dacht al dat is toch niet zoveel werk, maar verderop in de lijst staat de opdracht nog een keer bij 1 specifieke AH en daar is het 4-8 foto's maken en 6-20 vragen. En beide opdrachten voor hetzelfde bedrag. Dan mag die langere idd wel wat meer opleveren.quote:Op donderdag 10 december 2015 17:43 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Heb net de Beef Jerky check geprobeerd maar veel teveel werk en ben ermee gestopt. Laat ze eerst maar eens wat meer euro's er tegenover stellen.
Top!quote:Op vrijdag 11 december 2015 09:54 schreef Nizno het volgende:
Invites stukje in de OP gezet. Mocht ik mensen met invites over het hoofd hebben gezien gil dan ff. dj en ik kunnen de OP sowieso aanpassen, middels een TR zijn ook de andere mods te bereiken.
die stond zelfs al voor 12u online.....quote:Op vrijdag 11 december 2015 12:08 schreef Tinos85 het volgende:
[..]
Top!
Nou de babymelk ging weer hard
quote:Op vrijdag 11 december 2015 09:58 schreef Nizno het volgende:
[..]
U staat inmiddels er bijThanks/. Ik had het ook nog niet gezegd dat ik een invite over had. Maar omdat je toch een lijstje heb gemaakt dacht ik van nou, daar kan ik wel bijSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Hearing voices from afar, Join the madness when the curtain falls.
We are the ones, To ignite the darkened skies.
oeps helemaal jou als mod over het hoofd gezienquote:
Ik ben sowieso al afgehaakt bij TVOH dit seizoen. Dus ik laat die opdrachten ook voorbij gaan.quote:Op vrijdag 11 december 2015 15:46 schreef Dragonberry het volgende:
De TVOH opdracht staat bij mij erin. Ik ben alleen vandaag niet thuis en ik ga mezelf sowieso niet laten interviewen voor een filmpje
haha sorry ik vind het wel een beetje komischquote:Op vrijdag 11 december 2015 17:20 schreef IJsbeertje21 het volgende:
Ik heb een probleem met Danone deel 2.Ik was gisteravond rond half 8 gestart met de opdracht, gister iemand op de foto gezet en vanavond rond 6 uur zou ik de tweede doen want je kreeg 24 uur. Toen ik vanmiddag keek was mijn eerste foto in de opdracht veranderd in een wit vlak en als ik er op drukte (wat normaal een foto opent) kreeg ik steeds foutmelding en sloot de app steeds af. Had een berichtje gestuurd en dan mocht ik de eerste foto mailen dus dat was netjes. Maar nu is de opdracht opeens helemaal weg, staat niet bovenaan als gereserveerd maar ook niet in de gewone lijst om eventueel opnieuw te starten. En ook niet in mijn geschiedenis als verlopen. Heb weer berichtje gestuurd en zal vast goedkomen uiteindelijk maar toch even een mini stress momentje.
15 euro aan de toetjes uitgegeven.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De opdracht is alweer teruggezet in mijn lijst.Alleen nog even antwoord krijgen hoe ik het ga doen met de foto van het eerste deelmoment maar die kan ik denk ik wel gewoon mailen.
Oh en tegen mijn verwachtingen in: the danone greek yoghurt aardbei was erg lekker vond ik.
[ Bericht 10% gewijzigd door IJsbeertje21 op 11-12-2015 17:41:59 ]
quote:Op vrijdag 11 december 2015 17:32 schreef IJsbeertje21 het volgende:
Ja ik ga er ook wel vanuit dat het wordt opgelost.Ik had alles al helemaal ingevuld wat ik van de toetjes vond etc. en alleen bij foto 2 even een foto van de grond gemaakt in m'n huis zodat ik die alleen nog vanavond hoefde te doen, gelukkig weet ik nog wel wat ik van de toetjes vond.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
quote:Op vrijdag 11 december 2015 17:41 schreef Nizno het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mailen is idd denk ik de oplossing, en dat je dan een foto van de grond maakt ofzo, maar goed dat zullen ze vast met je overleggen.quote:Op vrijdag 11 december 2015 17:32 schreef IJsbeertje21 het volgende:
De opdracht is alweer teruggezet in mijn lijst. Alleen nog even antwoord krijgen hoe ik het ga doen met de foto van het eerste deelmoment maar die kan ik denk ik wel gewoon mailen.
Oh en tegen mijn verwachtingen in: the danone greek yoghurt aardbei was erg lekker vond ik.
quote:Op vrijdag 11 december 2015 17:43 schreef IJsbeertje21 het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
quote:Op vrijdag 11 december 2015 17:45 schreef Nizno het volgende:
[..]
Mailen is idd denk ik de oplossing, en dat je dan een foto van de grond maakt ofzo, maar goed dat zullen ze vast met je overleggen.
[..]Ja ik mag een foto maken van de producten bij het eerste fotomoment en dan idd die foto mailen dus komt goed.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 11 december 2015 17:54 schreef IJsbeertje21 het volgende:
[..]
Ja ik mag een foto maken van de producten bij het eerste fotomoment en dan idd die foto mailen dus komt goed.Dan is Roamler maar bijzaak.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
quote:Op vrijdag 11 december 2015 19:19 schreef IJsbeertje21 het volgende:
Dat sowieso! Maar vind het ook gewoon leuk om die opdrachtjes te doen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 22 februari 2022 22:22 pleurde Nizno zoals gewoonlijk een onzinnige tekst op FOK!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |