Dan helemaal inderdaad.quote:Op zaterdag 12 december 2015 12:32 schreef sararaats het volgende:
[..]
als je wist dat mijn hoofdpijn chronisch en vrij pijnlijk was.
Nu loopt m'n mobiele internet te klotenquote:
Het zit je wel meequote:Op zaterdag 12 december 2015 12:37 schreef Divje het volgende:
[..]
Nu loopt m'n mobiele internet te klotenbleef steken op 266 mb.. foutmelding.
Ennnn door. Gaat nu wel goed
Binneeeequote:Op zaterdag 12 december 2015 12:46 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Het zit je wel mee. Hopelijk tot het einde goed!
Snap dat ook nooit. Dit is dan geen 720p meer maar ik ben dan ook geen video specialistquote:Op zaterdag 12 december 2015 12:47 schreef Divje het volgende:
[..]
Binneeeeprima kwaliteitje hoor
Waarom kan RTL dat niet.. Sowieso, waarom heeft RTL fucking 2,4 GB nodig voor een 720p aflevering van een uur en een kwartier
Opnieuw begonnen in Fallout 4, kijken of ik een evil character kan spelen. Ben altijd de good guy want ik krijg het niet over mn hart om gemeen te doen hehequote:Op zaterdag 12 december 2015 12:54 schreef Scrummie het volgende:
Vandaag word ook een game dagje denk ik. Beetje Rocket League, beetje The Witcher 3, beetje Bloodbourne (ik heb dat spel al tijden maar de eerste baas nog steeds niet dood), en gratis PES'en
Herkenbaarquote:Op zaterdag 12 december 2015 13:02 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Opnieuw begonnen in Fallout 4, kijken of ik een evil character kan spelen. Ben altijd de good guy want ik krijg het niet over mn hart om gemeen te doen hehe
Ik heb het ook in elke andere game inderdaad. Dit keer ga ik evil zijn denk ik dan. Nope, mislukt al bij de eerste quests haha.quote:Op zaterdag 12 december 2015 13:03 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Herkenbaar. In andere games dan. Ik wil Fallout 4 ook nog eens. Lijkt me een heerlijk tijdrovend spel
De enige game waarbij ik het niet had, was Dungeon Keeper reeks. Daar had je geen keuze dus moest je wel evil zijnquote:Op zaterdag 12 december 2015 13:03 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Ik heb het ook in elke andere game inderdaad. Dit keer ga ik evil zijn denk ik dan. Nope, mislukt al bij de eerste quests haha.
The Boss, een legende. Terwijl ik bijna niets van 'm kenquote:
Bitrate omlaag gooien scheelt al de helft, beetje audio-compressie erover en hoppa! Denk ik danquote:Op zaterdag 12 december 2015 12:52 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Snap dat ook nooit. Dit is dan geen 720p meer maar ik ben dan ook geen video specialist. Met de juiste compressie kunnen ze die 720p versie van ze makkelijk naar 600mb ofzo brengen. Anders hadden ze Jan Sloot om advies moeten vragen.
Heb je de trailer van die nieuwe DLC van Dying Light ook gezien?quote:Op zaterdag 12 december 2015 12:54 schreef Scrummie het volgende:
Vandaag word ook een game dagje denk ik. Beetje Rocket League, beetje The Witcher 3, beetje Bloodbourne (ik heb dat spel al tijden maar de eerste baas nog steeds niet dood), en gratis PES'en
quote:Op zaterdag 12 december 2015 13:02 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Opnieuw begonnen in Fallout 4, kijken of ik een evil character kan spelen. Ben altijd de good guy want ik krijg het niet over mn hart om gemeen te doen hehe
Ik ben in 2009 bij een concert geweest. Hij staat bij mij bovenaanquote:Op zaterdag 12 december 2015 13:24 schreef Scrummie het volgende:
[..]
The Boss, een legende. Terwijl ik bijna niets van 'm ken
Dat zal vast ja, iets om nooit te vergetenquote:Op zaterdag 12 december 2015 13:35 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Ik ben in 2009 bij een concert geweest. Hij staat bij mij bovenaan
Adele is een Godin.quote:Op zaterdag 12 december 2015 13:36 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Dat zal vast ja, iets om nooit te vergeten.
Adele staat op mijn bucket list, en als ze ooit weer een hologram tour doen van MJ ga ik 100%.
Idd.. en ze blijft zo goedquote:Op zaterdag 12 december 2015 13:47 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Zo'n prachtige stem hoor je zelden.
Ik ben nog niet zo thuis in het mods gebeuren. Is dat makkelijk? en waar begin ik?quote:Op zaterdag 12 december 2015 13:35 schreef Divje het volgende:
[..]
Bitrate omlaag gooien scheelt al de helft, beetje audio-compressie erover en hoppa! Denk ik dan
[..]
Heb je de trailer van die nieuwe DLC van Dying Light ook gezien?
Blijft een bazengame.
[..]
Totaal geen problemen mee eigenlijkben zo'n sadistische mofo in zulke spellen
Antwoord ook áltijd sarcastisch, tenzij het een quest kan verneuken
Heb er nu zo'n 60 uur in zitten, waarvan zo'n 20 uur besteed is aan het bouwen van m'n settlement..En... MODS
http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/categories/?quote:Op zaterdag 12 december 2015 14:15 schreef ChrisCarter het volgende:
[..]
Ik ben nog niet zo thuis in het mods gebeuren. Is dat makkelijk? en waar begin ik?
Heb wel wat goede dingen gehoord over Crimson Peak (2015) - IMDbquote:Op zaterdag 12 december 2015 15:29 schreef theguyver het volgende:
jongens en dames kennen jullie nog goeie horror films?
Sinister al gezien?quote:Op zaterdag 12 december 2015 15:29 schreef theguyver het volgende:
jongens en dames kennen jullie nog goeie horror films?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |