daar verdien je niks mee, centenwerkquote:Op maandag 30 november 2015 18:54 schreef guus397 het volgende:
Ik heb dus 3 jaar geleden een site aan gemaakt nu 3 jaar later is mijn domein verlopen, wat ik vorige jaar heb gekocht en het plan van de site was eingelijk geld te verdienen maar krijg er geen adsense op wat denken jullie dat ik moet doen? gewoon laten verlopen of verlengen, en dan proberen door te verkopen.
krijg tussen de 300 - 450 unieken bezoekers per maand
wel nog iets van waarden? schat toch wel dat de content van die site $20+ waard isquote:Op maandag 30 november 2015 18:57 schreef kree het volgende:
[..]
daar verdien je niks mee, centenwerk
Zou het niet weten, het is maar wat de gek ervoor geeft.quote:Op maandag 30 november 2015 19:00 schreef guus397 het volgende:
[..]
wel nog iets van waarden? schat toch wel dat de content van die site $20+ waard is
mindstormsev3.nl dat is de site
zit namelijk nogal wat werk in (ben ook geen pro in teksten maken)
http://www.mindstormsev3.nl/vraag/quote:Datum: 01-12-2015
Door: Fylax
Onderwerp: LEGO!!!
IK HOU VAN LEGO MAN. Mijn lego heeft 450 stukjes, echt fantastisch! Ik stamp er ook erg vaak op, het is toch van mij. Ik denk eraan om mijn saffraan te ruilen voor meer lego.
Zoveel kost een domein toch niet? Paar euro per jaar.quote:
Lijkt me niet dat een "gratis" website veel waard is...quote:Website ontwikkeld door Webnode
Start uw eigen gratis website!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |