Dus je gaat er per definitie als vanuit dat als Feijenoord in Europa speelt, ze vernederd worden. Klasse.quote:Op donderdag 26 november 2015 21:17 schreef Max23 het volgende:
[..]
Die worden in ieder geval niet vernederd vandaag
DUITSE ARBITRAGEquote:
Zegt de grootste troll ooitquote:Op donderdag 26 november 2015 21:17 schreef Tjacka het volgende:
[..]
JE MOET VOOR HET NEDERLANDS VOETBAL ZIJN
DIT KOST ONS PUNTEN
Ja dat hebben we allemaal, maar jullie moeten blij zijn als jullie de finale van de KNVB-beker haalt.quote:Op donderdag 26 november 2015 21:16 schreef Maartenfr12 het volgende:
[..]
Te belachelijk voor woorden. Snap sowieso niet hoe je verschrikkelijk blij kan zijn met een landstitel van de eredivisie. Stelt toch geen reet voor man.
En ik weet het, Feyenoord is het al sinds de oertijd niet meer geworden, maar het boeit mij vrij weinig of we kampioen worden. Ik heb liever aansprekende Europese resultaten.
TRquote:Op donderdag 26 november 2015 21:18 schreef Brammess het volgende:
deze grensrechter verdient een enkeltje Syrië
Das waar.quote:Op donderdag 26 november 2015 21:18 schreef Bronson_ het volgende:
[..]
Ja dat hebben we allemaal, maar jullie moeten blij zijn als jullie de finale van de KNVB-beker haalt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |