Ja dit jaquote:Op woensdag 25 november 2015 17:27 schreef Geflipte-Koelkast het volgende:
Vroeger hadden we gewoon een waterkoker
Ja dat bedoel ikquote:Op woensdag 25 november 2015 17:28 schreef ieniminimuis het volgende:
Een ongelukje zit in dit geval in de kraan. De persoon die je voor de kraan heeft gebruikt zal hem om kokend hebben laten staan en je hebt het niet door
En al helemaal niet voor die prijsquote:Op woensdag 25 november 2015 17:29 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ja dat bedoel ik
Zo'n kraan wil je toch niet in huis?
dat schijnt niet zo te gaan. Hoe het technisch in elkaar zit weet ik niet meer maar het was iets met 2 verschillende buizen qua aanvoer. warm/koud en boiler, waardoor je het water uit de boiler niet vermengd krijgt als rest met warm of koud.quote:Op woensdag 25 november 2015 17:28 schreef ieniminimuis het volgende:
Een ongelukje zit in dit geval in de kraan. De persoon die je voor de kraan heeft gebruikt zal hem om kokend hebben laten staan en je hebt het niet door
tjuusquote:
dat wel idd. vooral omdat ik me echt niet veel momenten voor de geest haal waarbij ik echt heet water gebruik qua wellen.quote:Op woensdag 25 november 2015 17:32 schreef Nattekat het volgende:
Zo'n kraan lijkt mij gewoon energieverspilling. Het moet spontaan koken, dus is het al warm voor je hem aanzet.
Nee, ik gebruik kokend water alleen als ik thee zet..quote:Op woensdag 25 november 2015 17:33 schreef Nizno het volgende:
[..]
dat wel idd. vooral omdat ik me echt niet veel momenten voor de geest haal waarbij ik echt heet water gebruik qua wellen.
ja en ze zeggen dan ook voor pasta maar ik wil pasta echt even doorkoken en niet wellenquote:Op woensdag 25 november 2015 17:34 schreef essnhills het volgende:
[..]
Nee, ik gebruik kokend water alleen als ik thee zet..Daar heb ik echt niet zo'n kraan voor nodig
Ja idd, heb je de hele dag zo'n boiler draaien. No thank you.quote:Op woensdag 25 november 2015 17:32 schreef Nattekat het volgende:
Zo'n kraan lijkt mij gewoon energieverspilling. Het moet spontaan koken, dus is het al warm voor je hem aanzet.
joep doei en de mazzel.quote:Op woensdag 25 november 2015 17:34 schreef essnhills het volgende:
Oké, ik ga ondertussen even afwassen en koken en dat soort ongein
Met een kokende kraan?quote:Op woensdag 25 november 2015 17:34 schreef essnhills het volgende:
Oké, ik ga ondertussen even afwassen en koken en dat soort ongein
ja das geen HD sleufquote:
Toch maar geannuleerd?quote:Op woensdag 25 november 2015 18:06 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
ff vanaf mn werk maar toch.Voor wie voor 5 euro wil airsoften, niet doen. Het is al verdacht dat ze geen prijzen aangeven voor 'extra ballen' maar na een beetje googlen kom ik er achter dat je voor genoeg ballen ca 175 euro betaalt. En ze proppen 100 mensen tegelijk in die zaal, die aasgieren.
bron oa
http://www.airsoft.nl/forums/viewtopic.php?f=8&t=3921&start=10
gras toch?quote:Op woensdag 25 november 2015 18:09 schreef Geflipte-Koelkast het volgende:
Vroeger gebruikte je gewoon een tandenborstel van 2 euro.
189 cm.quote:Op woensdag 25 november 2015 18:28 schreef Nattekat het volgende:
Tering
Dat is gewoon een tv van 2m breed.
Terechte klachtquote:
dit is een mooie giftbox met smaken waarvan je niet wist dat ze bestonden.quote:Op woensdag 25 november 2015 18:29 schreef Uccie het volgende:
Ik wil niet deze jelly beans, ik wil dat zakje.
ow ja dus dan nog kleiner.... Tjong wat een kleintje eigenlijk.quote:
haai, wil je jelliebeans? zo ja dan ben je te laatquote:
MELLEYNquote:Op woensdag 25 november 2015 18:36 schreef Melleyn het volgende:
Ja wat is dit nou, gewoon zonder mij beginnen![]()
Dag iedereen![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |