Of er een God/hiernamaals/hogere dimensie is.quote:
Dat er geen methode is om die vraag te beantwoorden is:quote:Op maandag 8 mei 2017 08:20 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Of er een God/hiernamaals/hogere dimensie is.
Deze man zegt dus dat er wel een methode is om die vraag te beantwoorden, namelijk zijn Cognitive Theoreticus Model of the Universe.quote:Op maandag 8 mei 2017 08:23 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat er geen methode is om die vraag te beantwoorden is:
1) geen verrassende constatering
2) geen nieuwe constatering
Deze man heeft dus - kennelijk - heel veel woorden nodig om een open deur in te trappen.
Als hij nou een betere methode had om dat vraagstuk te benaderen zou dat interessant zijn. Maar het lijkt erop dat hij die niet heeft.
Dat schijnt hij te zeggen, maar als die er is kent hij hem zelf niet. Deze bewering wordt door hem niet hard gemaakt.quote:Op maandag 8 mei 2017 08:30 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Deze man zegt dus dat er wel een methode is om die vraag te beantwoorden, namelijk zijn Cognitive Theoreticus Model of the Universe.
Maar is al een grote stap toch, dat hij kan verklaren dat er een methode bestaat om hierachter te komen?quote:Op maandag 8 mei 2017 08:32 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dat schijnt hij te zeggen, maar als die er is kent hij hem zelf niet.
Een bewering doen zonder onderbouwing is geen stap, laat staan een grote.quote:Op maandag 8 mei 2017 08:33 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Maar is al een grote stap toch, dat hij kan verklaren dat er een methode bestaat om hierachter te komen?
Maar hij onderbouwt het wel. Alleen kunnen we het niet snappen.quote:Op maandag 8 mei 2017 08:43 schreef Molurus het volgende:
[..]
Een bewering doen zonder onderbouwing is geen stap, laat staan een grote.
Hij gebruik een enorme woordenbrij om te betogen dat de wetenschap het betaan van goden niet kan aantonen. Iets dat helemaal niemand betwist.
Maar hij zegt ook dat er een methode is om het bestaan van de hogere realm/macht wel aan te tonen.quote:Op maandag 8 mei 2017 08:43 schreef Molurus het volgende:
[..]
Een bewering doen zonder onderbouwing is geen stap, laat staan een grote.
Hij gebruik een enorme woordenbrij om te betogen dat de wetenschap het betaan van goden niet kan aantonen. Iets dat helemaal niemand betwist.
En daar blijft het bij. Hij specificeert die methode niet. Hij doet niet eens een poging daartoe. Ook geeft hij geen enkel argument waarom die methode zou bestaan.quote:Op maandag 8 mei 2017 08:46 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Maar hij zegt ook dat er een methode is om het bestaan van de hogere realm/macht wel aan te tonen.
quote:Op zondag 7 mei 2017 19:26 schreef Pietverdriet het volgende:
The “theory” consists mostly of word-games – arguing about the meanings of words like “universe” and “inclusion”, without actually explaining anything about how the universe works. It’s a theory with no predictive or descriptive value.
The “theory” is defined by creating a new version of set theory, whose axioms are never stated, and whose specific goal guarantees that it will be an unsound theory. Unsound mathematical theories are useless: every possible statement is provable in an unsound theory.
The author doesn’t understand the difference between syntax and semantics, between objects and models, or between statements and facts – and because of that, the basic statements in his theory are utterly meaningless.
http://goodmath.scientopi(...)del-of-the-universe/
Ken je Robert Lanza en zijn theorie?quote:Op maandag 8 mei 2017 08:51 schreef Molurus het volgende:
[..]
En daar blijft het bij. Hij specificeert die methode niet. Hij doet niet eens een poging daartoe. Ook geeft hij geen enkel argument waarom die methode zou bestaan.
Wat dat betreft is deze quote heel treffend:
[..]
Biocentrisme, ja. Exact hetzelfde genre: veel woorden met 0 inhoud.quote:Op maandag 8 mei 2017 08:57 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Ken je Robert Lanza en zijn theorie?
Nou ik vind het dus wel inhoud hebben.quote:Op maandag 8 mei 2017 09:11 schreef Molurus het volgende:
[..]
Biocentrisme, ja. Exact hetzelfde genre: veel woorden met 0 inhoud.
Er zijn talloze van dit soort charlatans. Rupert Sheldrake, Deepak Chopra, de lijst is eindeloos.
Dan zou jij moeten kunnen uitleggen wat die inhoud is. Maar ik krijg de indruk dat je dat niet kunt.quote:Op maandag 8 mei 2017 09:19 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Nou ik vind het dus wel inhoud hebben.
Het feit dat je het niet kunt snappen betekent nog niet dat hij gelijk heeft.quote:Op maandag 8 mei 2017 08:44 schreef Keep_Walking het volgende:
[..]
Maar hij onderbouwt het wel. Alleen kunnen we het niet snappen.
Hij gebruikt idd een hele woordenbrij.quote:Op maandag 8 mei 2017 08:43 schreef Molurus het volgende:
[..]
Een bewering doen zonder onderbouwing is geen stap, laat staan een grote.
Hij gebruik een enorme woordenbrij om te betogen dat de wetenschap het betaan van goden niet kan aantonen. Iets dat helemaal niemand betwist.
Maar dan vraag ik me 1 ding af: -Waarom- heeft hij dit geschreven?quote:Op maandag 8 mei 2017 08:51 schreef Molurus het volgende:
[..]
En daar blijft het bij. Hij specificeert die methode niet. Hij doet niet eens een poging daartoe. Ook geeft hij geen enkel argument waarom die methode zou bestaan.
Wat dat betreft is deze quote heel treffend:
[..]
Waarom gaan zoveel mensen af op indrukken en niet op logica? Dat is toch raar?quote:Op maandag 8 mei 2017 10:08 schreef Molurus het volgende:
[..]
Dan zou jij moeten kunnen uitleggen wat die inhoud is. Maar ik krijg de indruk dat je dat niet kunt.
Je lijkt vooral de overtuiging te hebben dat die inhoud er is. En dat is precies hoe dit soort figuren werkt: een complexe woordensalade serveren die mensen de indruk geeft dat er inhoud is. Helaas, die inhoud is er niet. Ook niet een beetje.
Hij gebruikt ongelofelijk veel woorden om zaken te betogen die volledig triviaal zijn en die niemand betwist. En meer dan dat doet hij niet.
Sowieso kun je je afvragen waarom hij zo veel woorden besteedt aan betogen dat de wetenschap je geen antwoorden kan geven. Want als hij werkelijk een alternatieve methode heeft doet dat er niet toe.
Langan is dan ook geen wetenschapper. Noch publiceert hij iets dat wordt onderworpen aan peer review. Voor de wetenschappelijke wereld bestaat deze man niet echt.quote:Op maandag 8 mei 2017 10:30 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Hij gebruikt idd een hele woordenbrij.
Het is in de wetenschap toch gebruikelijk dat je iets -wel- moet kunnen aantonen? Maar de wetenschap heeft sowieso wel aardig wat rotheid in zich hebben, gaat veel te veel mis.
Aandacht, denk ik. Boeken verkopen... het blijft gissen.quote:Op maandag 8 mei 2017 10:32 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Maar dan vraag ik me 1 ding af: -Waarom- heeft hij dit geschreven?
Mensen zijn geen heel logische wezens.quote:Op maandag 8 mei 2017 10:34 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Waarom gaan zoveel mensen af op indrukken en niet op logica? Dat is toch raar?
Dat iemand een wetenschapper is, garandeert nog niet dat deze goede wetenschap bedrijft.quote:Op maandag 8 mei 2017 10:43 schreef Molurus het volgende:
[..]
Langan is dan ook geen wetenschapper. Noch publiceert hij iets dat wordt onderworpen aan peer review. Voor de wetenschappelijke wereld bestaat deze man niet echt.
Dit zou op zich al een goede reden kunnen zijn. Maar er zijn mensen rijk geworden met nog waanzinnigere dingen, dus zo raar vind ik dat ook weer nietquote:Op maandag 8 mei 2017 10:43 schreef Molurus het volgende:
[..]
Aandacht, denk ik. Boeken verkopen... het blijft gissen.
Hij is niet de enige die zo te werk gaat.
Om eerlijk te zijn vind ik het onvermogen van het gros van de mensen minder goed logisch te kunnen denken dan ik, al verbazingwekkend. En al helemaal omdat ik wat dit betreft mezelf een beetje op de nullijn had gezet.quote:Op maandag 8 mei 2017 10:44 schreef Molurus het volgende:
[..]
Mensen zijn geen heel logische wezens.Dus zo raar is dat niet.
Verklaringen voor de "visioenen" die ik heb gehad.quote:Op maandag 8 mei 2017 10:30 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Het feit dat je het niet kunt snappen betekent nog niet dat hij gelijk heeft.
KW, je zoekt iets en je laat je daardoor verblinden/misleiden. Wat zoek je?
[..]
Hij gebruikt idd een hele woordenbrij.
Het is in de wetenschap toch gebruikelijk dat je iets -wel- moet kunnen aantonen? Maar de wetenschap heeft sowieso wel aardig wat rotheid in zich hebben, gaat veel te veel mis.
Nou eigenlijk weet ik nog steeds niets. Maar zo te lezen mis ik niet veelquote:Op zondag 7 mei 2017 21:45 schreef magnetronkoffie het volgende:
[..]
Elk beetje informatie is niet per definitie doelloos. Je weet nu in elk geval wat je niet wilt (ook al is dit verder niet zo erg nuttig...maar de wereld is gevild met nuttelose informatie, dan is dit al minder nutteloos dan het nog meer nutteloze).
Het had erger gekund
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |