SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Psn tegoedquote:Op woensdag 18 november 2015 13:39 schreef Drankster het volgende:
Heb nog steeds de Cool Blue 10,- tegoed maar heb echt geen idee wat ik wil kopen, de games die ik eventueel zou willen zijn elders goedkoper.
20 euro PSN card voor een tientjequote:Op woensdag 18 november 2015 13:39 schreef Drankster het volgende:
Heb nog steeds de Cool Blue 10,- tegoed maar heb echt geen idee wat ik wil kopen, de games die ik eventueel zou willen zijn elders goedkoper.
Uitverkocht, zal wel voor 15 december weer komen, dan is de kaart verlopen. Anders verkoop ik die 10,- wel voor 5,- ofzo haha.quote:Op woensdag 18 november 2015 14:47 schreef Rossdale het volgende:
[..]
20 euro PSN card voor een tientje
Dat zal wel ja, had er zelf al 5 besteld zoquote:Op woensdag 18 november 2015 15:24 schreef Drankster het volgende:
[..]
Uitverkocht, zal wel voor 15 december weer komen, dan is de kaart verlopen. Anders verkoop ik die 10,- wel voor 5,- ofzo haha.
Vond The Walking Dead wel de beste. Wolf Among Us heeft een erg tof sfeertje en Tales From the Borderlands is ook leuk en vooral grappig als je bekend bent met het Borderlands universum. Game of Thrones vond ik kwalitatief gezien iets minder.quote:Op woensdag 18 november 2015 16:49 schreef Tortugal het volgende:
Heb nu bijna het eerste seizoen van de Walking dead uit, en het is echt heel goed. Welke andere Telltale games zijn aan te raden? Is bijvoorbeeld Wolf Among Us net zo goed?
Toch maar eens TWD zoeken dan. Hoor er hier zoveel goeds over.quote:Op woensdag 18 november 2015 16:58 schreef Cikx het volgende:
[..]
Vond The Walking Dead wel de beste. Wolf Among Us heeft een erg tof sfeertje en Tales From the Borderlands is ook leuk en vooral grappig als je bekend bent met het Borderlands universum. Game of Thrones vond ik kwalitatief gezien iets minder.
Het is veel gewoon vooral klikken ja, uitdagende puzzels (wel kleine puzzels) en gameplay zul je niet vinden. Maar het is echt heel erg tof om eens doorheen te spelen, het einde vond ik ook erg sterk. Ik kan niet wachten tot ik met mijn chick er nog eens doorheen heb gespeeld zodat ik seizoen 2 kan gaan spelen.quote:Op woensdag 18 november 2015 17:04 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Toch maar eens TWD zoeken dan. Hoor er hier zoveel goeds over.
Ik heb de demo gespeeld maar t kon me niet zo bekoren. En dat terwijl ik zowel TWD kijk en van verhalende games hou. Maar de telltale visuele stijl vind ik wat minder mooi en t leek ook alleen maar "klik hier, klik hier, klik hier".
Ben nu toch wel nieuwsgierig geworden.
In principe is een spel als Beyond: two Souls ook alleen maar "klikken", maar daarvan vond ik t visueel dan weer heel mooi.quote:Op woensdag 18 november 2015 17:09 schreef Typisch het volgende:
[..]
Het is veel gewoon vooral klikken ja, uitdagende puzzels (wel kleine puzzels) en gameplay zul je niet vinden. Maar het is echt heel erg tof om eens doorheen te spelen, het einde vond ik ook erg sterk. Ik kan niet wachten tot ik met mijn chick er nog eens doorheen heb gespeeld zodat ik seizoen 2 kan gaan spelen.
Wolf Among Us is next denk ik, Game of Thrones schaf ik ook nog wel eens aan. Puur omdat het Game of Thrones is.
Mass Effect wel alle drie gespeeld ondertussen mag ik hopen?quote:Op woensdag 18 november 2015 17:12 schreef Ang3l het volgende:
[..]
In principe is een spel als Beyond: two Souls ook alleen maar "klikken", maar daarvan vond ik t visueel dan weer heel mooi.
Ik zal eens kijken of TWD ergens cheap ass is. maar goed, eerst dus nu The Witcher. Ik moet niet meer spellen tegelijk willen, want dan delft er eentje het onderspit en gaat ie stofhappen. Om er dan gvd een jaar later als je WEL wil spelen er achter te komen dat je Mass Effect 2 een dikke kras/breuk er op heeft en de garantie al voorbij is en je dus jezelf genaaid hebt.
Alleen 3quote:Op woensdag 18 november 2015 17:14 schreef Typisch het volgende:
[..]
Mass Effect wel alle drie gespeeld ondertussen mag ik hopen?
Die games mag je echt niet missen als je houdt van rpg, sci-fi en keuzes maken in een verhaal. Mijn favoriete gameserie van de vorige generatie.
quote:Op woensdag 18 november 2015 17:17 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Alleen 3uitgespeeld
Dus ik ging ze in omgekeerde volgorde spelen
Ben zelf een groter fan van Dragon Age Origins. Toch jammer dat ze daarmee zo'n andere weg zijn ingeslagen.quote:Op woensdag 18 november 2015 17:14 schreef Typisch het volgende:
[..]
Mass Effect wel alle drie gespeeld ondertussen mag ik hopen?
Die games mag je echt niet missen als je houdt van rpg, sci-fi en keuzes maken in een verhaal. Mijn favoriete gameserie van de vorige generatie.
Na KOTOR had ik gehoopt dat ik Mass Effect ook cool zou vinden, maar helaas. Dead Space is meer mijn ding.quote:Op woensdag 18 november 2015 17:14 schreef Typisch het volgende:
[..]
Mass Effect wel alle drie gespeeld ondertussen mag ik hopen?
Die games mag je echt niet missen als je houdt van rpg, sci-fi en keuzes maken in een verhaal. Mijn favoriete gameserie van de vorige generatie.
KOTORquote:Op woensdag 18 november 2015 17:56 schreef Retarded het volgende:
[..]
Na KOTOR had ik gehoopt dat ik Mass Effect ook cool zou vinden, maar helaas. Dead Space is meer mijn ding.
Mja. Ik mis dus 1.quote:
vind je? Welke weg is dat dan?quote:Op woensdag 18 november 2015 17:20 schreef Cikx het volgende:
[..]
Ben zelf een groter fan van Dragon Age Origins. Toch jammer dat ze daarmee zo'n andere weg zijn ingeslagen.
Ze hebben alles veel simpeler (minder harcore RPG) gemaakt om toch een groter publiek aan te trekken, denk bijvoorbeeld aan het eruit slopen van het hele systeem waarbij je de tactieken van je companions kon micromanagen. 2 Was in mijn ogen echt een teleurstelling, die game was gewoon niet af, bijna alles speelde zich op één locatie af en alle andere locaties werden constant gerecycled. En door de voiced protagonist (wat je nu ook bij Fallout 4 ziet) kwamen er veel minder dialoogopties en het roleplaying aspect werd veel minder. In deel 1 kon je ook echt evil zijn als je wilde, in deel 2 en 3 hoogstens een sarcastische goedzak. Ook de companions en het verhaal van deel 1 waren een stuk beter dan in de daaropvolgende delen.quote:Op woensdag 18 november 2015 18:59 schreef Ang3l het volgende:
[..]
vind je? Welke weg is dat dan?
Ik vond ze eigenlijk alle 3 wel leuk
3 leuker dan 2 eigenlijk.
Nu is witcher aan t installeren. Duurt paar uur. ...
Elke rpg game is een schaduw van vroeger.quote:Op woensdag 18 november 2015 19:32 schreef Cikx het volgende:
[..]
Ze hebben alles veel simpeler (minder harcore RPG) gemaakt om toch een groter publiek aan te trekken, denk bijvoorbeeld aan het eruit slopen van het hele systeem waarbij je de tactieken van je companions kon micromanagen. 2 Was in mijn ogen echt een teleurstelling, die game was gewoon niet af, bijna alles speelde zich op één locatie af en alle andere locaties werden constant gerecycled. En door de voiced protagonist (wat je nu ook bij Fallout 4 ziet) kwamen er veel minder dialoogopties en het roleplaying aspect werd veel minder. In deel 1 kon je ook echt evil zijn als je wilde, in deel 2 en 3 hoogstens een sarcastische goedzak. Ook de companions en het verhaal van deel 1 waren een stuk beter dan in de daaropvolgende delen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rossoneri siamo noi.
Mijn hoop ligt bij Dragon Quest XI. Eindelijk weer een klassieke turned based jrpg (hopelijk ook moeilijk) en niet zo gaar zoals de Final Fantasy's van de afgelopen jaren.quote:Op woensdag 18 november 2015 20:30 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Elke rpg game is een schaduw van vroeger.
Net zoals een deel 1 van fallout, of een Baldurs Gate of een Morrowind of een Vampires: Blood Lines of elk ander spel <2005 op misschien wat kickstarter games van tegenwoordig na.
De rest is allemaal superpoepje simpel. Al verbaas ik mij hoeveel mensen vast komen te zitten met games als fallout 4 of assassins creedretards.
Er komen 2 of 3 DQ's uit naar de 3ds!quote:Op woensdag 18 november 2015 20:34 schreef Drankster het volgende:
[..]
Mijn hoop ligt bij Dragon Quest XI. Eindelijk weer een klassieke turned based jrpg (hopelijk ook moeilijk) en niet zo gaar zoals de Final Fantasy's van de afgelopen jaren.
Natuurlijk hopen op een Europese release maar daar ga ik wel vanuit, stiekem.
Ik heb hoge verwachtingen van de nieuwe Persona. Imo toch wel het JRPG pareltje bij uitstek. Ouderwetse turn based combat, randomly generated dungeons en een sociaal leven simulator in eenquote:Op woensdag 18 november 2015 20:34 schreef Drankster het volgende:
[..]
Eindelijk weer een klassieke turned based jrpg (hopelijk ook moeilijk) en niet zo gaar zoals de Final Fantasy's van de afgelopen jaren.
Deze al gespeeld dan?quote:Op woensdag 18 november 2015 20:34 schreef Drankster het volgende:
[..]
Mijn hoop ligt bij Dragon Quest XI. Eindelijk weer een klassieke turned based jrpg (hopelijk ook moeilijk) en niet zo gaar zoals de Final Fantasy's van de afgelopen jaren.
Natuurlijk hopen op een Europese release maar daar ga ik wel vanuit, stiekem.
De nieuwe wasteland schijnt anders behoorlijk oldschool hardcore te zijn. Net zoals games als Pillars of eternity en Divinity orinigal sin.quote:Op woensdag 18 november 2015 20:30 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Elke rpg game is een schaduw van vroeger.
Yes op de PC, de Enhanced Edition nog niet maar die is gratis wanneer je het origineel al hebt.quote:
Precies, er is zat te vinden. Baldur's Gate en Icewind Dale remakes zijn ook tof. Komt ook een nieuwe van.quote:Op woensdag 18 november 2015 21:45 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
De nieuwe wasteland schijnt anders behoorlijk oldschool hardcore te zijn. Net zoals games als Pillars of eternity en Divinity orinigal sin.
Is het zeker waard. Nog genoeg actieve spelers en Premium biedt heel veel nieuwe contentquote:Op woensdag 18 november 2015 23:58 schreef Dagger87 het volgende:
Is battlefield 4 premium het nog waard? Ik heb de originele disc, maar noit premium gehaald. Deze is nu in de aanbieding voor 20 euro. Ik ga ook star wars halen morgen nl. Heb verder ook al een tijdje geen BF4 gespeeld.
Zit ik ook aan te denken, BF4 is het zeker wel waard, als ik kijk hoeveel uren ik er in heb gestoken en hoeveel plezier ik er nog in heb!quote:Op woensdag 18 november 2015 23:58 schreef Dagger87 het volgende:
Is battlefield 4 premium het nog waard? Ik heb de originele disc, maar noit premium gehaald. Deze is nu in de aanbieding voor 20 euro. Ik ga ook star wars halen morgen nl. Heb verder ook al een tijdje geen BF4 gespeeld.
Hmmm, hoewel ik alle Souls games al gespeeld heb (en een groot fan ervan ben) en ik mijn games liever fysiek heb, én ik druk met Fallout 4 bezig ben, zit ik wel heel erg te twijfelen nu om hem tóch aan te schaffenquote:Op donderdag 19 november 2015 07:06 schreef Peter_Aragorn het volgende:
Oeh, Dark Souls II is nu wel erg aantrekkelijk geprijsd :-)
BF5 (al hoop ik nog steeds op BF Bad Company 3) komt pas eind 2016.quote:Op donderdag 19 november 2015 05:15 schreef Kalebatz het volgende:
[..]
Zit ik ook aan te denken, BF4 is het zeker wel waard, als ik kijk hoeveel uren ik er in heb gestoken en hoeveel plezier ik er nog in heb!
BF5 zal ook nog wel even op zich laten wachten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |