Inderdaad, een pen in de vorm van een kogel. Jij noemt het symbolisch, ik suggestief.quote:Op vrijdag 13 november 2015 08:17 schreef ClapClapYourHands het volgende:
Die kogel is een pen, dat us symbolisch maar dat zal wel te hoog gegrepen zijn voor je
Okéquote:Op vrijdag 13 november 2015 08:31 schreef Montagui het volgende:
[..]
Inderdaad, een pen in de vorm van een kogel. Jij noemt het symbolisch, ik suggestief.
Mja, alsof Abu Jahjah nog nooit een wapen heeft vastgehouden zeker:quote:Op vrijdag 13 november 2015 08:34 schreef ClapClapYourHands het volgende:
[..]
Oké
Als ze hun zin niet krijgen, pakken ze de wapens op en gaan ze alle zwarte pieten doodschieten.
Kan niet wachten.
Ja als Sinterklaas komt binnenvaren zal hij wel klaarstaan. AK in de handen, zakken vol met munitie en raggen maar. En dan gewoon alles, piet, sint, kinderen en dat kut paard natuurlijk.quote:Op vrijdag 13 november 2015 08:41 schreef Montagui het volgende:
[..]
Mja, alsof Abu Jahjah nog nooit een wapen heeft vastgehouden zeker:
[ afbeelding ]
Maar zo'n vaart zal het vooralsnog niet lopen, denk ik.
Heb gehoord dat er mensen naar Meppel gaan om op de zwarte pieten te spugenquote:Op vrijdag 13 november 2015 08:53 schreef DustPuppy het volgende:
Gaan er morgen gemat worden in Meppel of wat?
Misschien de Pieten maar weer uitrusten met een roe dan. En met roe bedoel ik gummiknuppels.quote:Op vrijdag 13 november 2015 08:57 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
Heb gehoord dat er mensen naar Meppel gaan om op de zwarte pieten te spugen
Om zo hun protest te laten horen .
Ik hoop niet dat de kinderen dit gaan ervaren als je mag op zwarte mensen spugen
OHHH is dat niet heel provocerend dan ? blanken verkleed als zwarten met gummiknuppelsquote:Op vrijdag 13 november 2015 08:59 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Misschien de Pieten maar weer uitrusten met een roe dan. En met roe bedoel ik gummiknuppels.
Past prima bij Zwarte Piet als vruchtbaarheidssymbool.quote:Op vrijdag 13 november 2015 09:02 schreef MMXMMX het volgende:
[..]
OHHH is dat niet heel provocerend dan ? blanken verkleed als zwarten met gummiknuppels
Dan krijgen de kinderen een heel verkeerd beeld van de zwarte pieten/medemens
Vol = vol.quote:Op vrijdag 13 november 2015 09:11 schreef Persefoneia het volgende:
Ik heb gisteren eens even gekeken waar de demonstranten komen te staan. Het is een ruimte die rondom voorzien is van dranghekken. Groot is het niet. Als ze werkelijk met zoveel mensen komen gaat dat volgens mij niet passen.
Rondom voorzien van dranghekken? Als dat dan maar weer niet als racistisch wordt opgevat....quote:Op vrijdag 13 november 2015 09:11 schreef Persefoneia het volgende:
Ik heb gisteren eens even gekeken waar de demonstranten komen te staan. Het is een ruimte die rondom voorzien is van dranghekken. Groot is het niet. Als ze werkelijk met zoveel mensen komen gaat dat volgens mij niet passen.
Je bericht is nogal onsamenhangend. Hoe zie je van buiten dat zo'n neger antipiet is?quote:Op vrijdag 13 november 2015 07:30 schreef Achterhoker het volgende:
[..]
Lezen is moeilijk schijnt het.
Inderdaad echt rondom, met een kleine opening ter grootte van een deur om in en uit te komen.quote:Op vrijdag 13 november 2015 09:27 schreef Montagui het volgende:
[..]
Rondom voorzien van dranghekken? Als dat dan maar weer niet als racistisch wordt opgevat....
Zwarte pieten met roetvegen kan natuurlijk ook.quote:Op vrijdag 13 november 2015 09:24 schreef Gia het volgende:
Als Gare Quincy zijn zin krijgt, heb je over 10 jaar alleen nog blanke pieten, met roetvegen.
Gaan die zwarten protesteren dat ze gediscrimineerd worden, omdat pieten alleen blank zijn!
Is al jaren zo. Politie loopt mee verkleed als zwarte piet...quote:Op vrijdag 13 november 2015 08:59 schreef DustPuppy het volgende:
[..]
Misschien de Pieten maar weer uitrusten met een roe dan. En met roe bedoel ik gummiknuppels.
Interessant. Als daarmee aangegeven wordt dat alleen dáár gedemonstreerd mag worden betekent dat dat voor elke demonstratie, in wat voor vorm dan ook, buiten dat gebied geen toestemming verleend is en dus (goedschiks of kwaadschiks) verwijderd mag worden.quote:Op vrijdag 13 november 2015 09:34 schreef Persefoneia het volgende:
[..]
Inderdaad echt rondom, met een kleine opening ter grootte van een deur om in en uit te komen.
Misschien dat zaterdag het iets ruimer en meer open zal worden aangepast, geen idee.
Het lijkt mij niet prettig om op zo'n klein stukje, met zoveel mensen te moeten staan.quote:Op vrijdag 13 november 2015 09:50 schreef Montagui het volgende:
[..]
Interessant. Als daarmee aangegeven wordt dat alleen dáár gedemonstreerd mag worden betekent dat dat voor elke demonstratie, in wat voor vorm dan ook, buiten dat gebied geen toestemming verleend is en dus (goedschiks of kwaadschiks) verwijderd mag worden.
De groep demonstranten kan daarmee ook goed in de gaten gehouden worden en mochten er zich toch incidenten voordoen dan zijn de daders snel opgepakt.
Lijkt me in theorie goed opgepakt door burgemeester Westmaas, maar of het in de praktijk gaat werken..... De demonstranten hebben aangegeven met toch zo'n 80 tot 100 man te zullen komen. Gaat dat passen?
Lijkt me ook. Maar er is uitvoering overleg geweest met met name de tegenstanders van Zwarte Piet, dus ik neem dat deze plek in deze vorm ook voor akkoord is voor de demonstranten.quote:Op vrijdag 13 november 2015 10:06 schreef Persefoneia het volgende:
[..]
Het lijkt mij niet prettig om op zo'n klein stukje, met zoveel mensen te moeten staan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |