Toen hadden we een top-ek.quote:Op zondag 8 november 2015 23:01 schreef Mexicanobakker het volgende:
Rond 2012 was wel zijn topperiode
Ik weet dat het allemaal hartstikke oneerlijk is, maar kijk eens naar wedstrijden van Bayern.quote:Op zondag 8 november 2015 22:57 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Vanmiddag veel fysiek, ook weer niet goed.
Doen die ook ns wat goed.quote:Op zondag 8 november 2015 23:01 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Arsenal heeft hem op het juiste moment verkocht ja.
Hoe bedoel je?quote:Op zondag 8 november 2015 23:02 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik weet dat het allemaal hartstikke oneerlijk is, maar kijk eens naar wedstrijden van Bayern.
Dit kan echt niet. Tom is zo slecht.quote:Op zondag 8 november 2015 23:04 schreef Dagoduck het volgende:
Wanneer komt de echte vervanger van Jack?
Sowieso Nederlands Elftal gedoe boeit niemand.quote:Op zondag 8 november 2015 23:05 schreef Wave103 het volgende:
Dit boeit toch echt niemand? Deze gasten spelen toch nooit meer voor een WK/EK
Precies, als spelers als Vejinovic erbij zitten kun je beter gewoon ff een tijdje als land niet meedoen, tot je weer een beetje een normale selectie hebt. Gewoon over een jaar of twee weer kijken of we weer eens voorzichtig mee kunnen doen aan een kwalificatie'tje ofzo.quote:
Het is echt verschrikkelijk.quote:Op zondag 8 november 2015 23:05 schreef DuvelDuvel het volgende:
[..]
Dit kan echt niet. Tom is zo slecht.
quote:Op zondag 8 november 2015 23:06 schreef Kopsterk het volgende:
[..]
Precies, als spelers als Vejinovic erbij zitten kun je beter gewoon ff een tijdje als land niet meedoen, tot je weer een beetje een normale selectie hebt. Gewoon over een jaar of twee weer kijken of we weer eens voorzichtig mee kunnen doen aan een kwalificatie'tje ofzo.
quote:Op zondag 8 november 2015 23:07 schreef Rabieluh het volgende:
Wat een fucking kutaflevering, volgende week kijk ik weer.
In welke situaties bedoel je zonedekking? Ik zit nu heel profetisch te denken maar het beste voorbeeld is imo wel Ajax - PSV vorige maand hoe Ajax te pakken isquote:Op zondag 8 november 2015 22:58 schreef Tchock het volgende:
[..]
Hé Ajacied, ik waardeer jouw mening dus ik wil je iets vragen.
Ik lees en hoor regelmatig dat Ajax in de competitie zo weinig tegenstand krijgt omdat ze met combinatiespel onder de positiedekking van elke zwakke tegenstander uit kunnen voetballen. Zie Roda vorige week. Maar als ze internationaal gaan spelen, speler tegenstanders compact en met zonedekking waar ze slecht mee om kunnen gaan.
Waarom doen niet meer teams in de Eredivisie dat?Hebben we geen coaches die weten hoe het moet? Of zijn de spelers daar niet goed genoeg voor, en wat heb je dan extra nodig voor zonedekking?
Dat is wat mij betreft hoe voetbal gespeeld mag worden. Ook al zal je een vijftal situaties krijgen waarbij ploegen een scherpe counter uitvoeren.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |