SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.American ninja, Ninja Gaiden, Real Motherfucking ninja shit.
Ah, had niet door dat ik de laatste post had.quote:
Ik ben het helemaal met je eens, maar je zit nu eenmaal op FOK!/het internet, en daar hebben argumenten, onderbouwingen, bronnen, feiten, etc etc helaas minder waarde dan in een ideale maatschappij...quote:Op donderdag 5 november 2015 14:55 schreef MMaRsu het volgende:
Het enige wat ik nog wil toevoegen is dat ik het enorm kinderachtig vind dat als ik posts typ waarbij ik genoeg redenen en argumentatie geef waarom IK PERSOONLIJK Fallout 4 vind tegenvallen van wat ik er nu van heb gezien, het afgedaan word als onzin, ik een hobby moet gaan zoeken, ik het spel eerst 100 uur moet spelen, het spel moet in de winkels liggen. Alsjeblieft.
Ik heb er een mening over. Laat mij mij mening posten hier. Als je het er niet mee eens bent kan ik met je in discussie erover gaan. Dat is de bedoeling toch van een forum?
Ach schei toch uit man. Mensen willen hun mening verkondigen maar als daar op in wordt gegaan en discussie wordt gevoerd dan kan dat ineens niet meer.quote:Op donderdag 5 november 2015 15:02 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Ik ben het helemaal met je eens, maar je zit nu eenmaal op FOK!/het internet, en daar hebben argumenten, onderbouwingen, bronnen, feiten, etc etc helaas minder waarde dan in een ideale maatschappij...
de fallout is real. 10/10quote:Op donderdag 5 november 2015 14:57 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Mooi om te lezen ook dat het er in het Fallout topic nu precies hetzelfde aan toe gaat als hierEn dan nog denken dat het aan de rest van fok ligt.
Zis is fur ze playerzquote:In fact, according to our database – which has been fact-checked against the PlayStation Store itself – there are now 516 games available on the PlayStation 4. 264 of these are “indies” (published by independent developers or small, indie-focused publishers). The remaining 252 have come through major publishers. We can anticipate another 20 or so titles arriving by the end of the year as well, depending on what the indies throw up.
It’s a milestone certainly worth celebrating, and the figure is well ahead of rival console the Xbox One, which has a currently available library of 349 games. However, the latter is expected to add 100 games through backwards compatibility on November 12.
Dan ben je al benadeeld als je een XBone hebt zijn er ook nog nauwelijks spellenquote:Op donderdag 5 november 2015 15:38 schreef PBateman1978 het volgende:
http://www.finder.com/playstation-4-hits-500-games
[..]
Zis is fur ze playerz
Dit bedoel ik dus. Je zal eens inhoudelijk reageren.quote:Op donderdag 5 november 2015 14:57 schreef Miauw_Zedong het volgende:
Mooi om te lezen ook dat het er in het Fallout topic nu precies hetzelfde aan toe gaat als hierEn dan nog denken dat het aan de rest van fok ligt.
Grote kans dat het game van het jaar wordt...quote:Op donderdag 5 november 2015 14:48 schreef Yi-Long het volgende:
Maarre... Fallout 4.... wordt dat een beetje leuk denken jullie, of wat!?
[ afbeelding ]
Wat een vette trailer zeg. Kreeg gewoon kippenvel man. Die muziek ookquote:
Er zijn wel veel kandidaten voor dit jaar hoor.quote:Op donderdag 5 november 2015 17:04 schreef studentje7 het volgende:
[..]
Grote kans dat het game van het jaar wordt...
Kan niet wachten.
Het gaat voor mij Fallout of MGS worden. Kwa gameplay gaat MGS voor mij niet meer overtroffen worden alleen zo jammer dat ze een incomplete game hebben afgeleverd. Divinity kom ik niet meer aan toe dit jaar anders was die ook kandidaat geweest.quote:Op donderdag 5 november 2015 17:06 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Er zijn wel veel kandidaten voor dit jaar hoor.
Jij was ervan overtuigd dat Fallout 4 geen AAA game is?quote:Op donderdag 5 november 2015 18:21 schreef MMaRsu het volgende:
Nou... ik zal wel heel voorzichtig reageren.
Wat een typische AAA game trailer. Die teksten![]()
You dont find the institute
The institute finds you
Die mannelijke vo.
Vrouwelijke VO
Bethesda writing
Zoiets bedoel je:quote:Op donderdag 5 november 2015 16:57 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Dit bedoel ik dus. Je zal eens inhoudelijk reageren.
quote:
Maar natuurlijk, ga hier gerust verder met je rant.quote:Op donderdag 5 november 2015 18:51 schreef MMaRsu het volgende:
Gast ga je nou serieus posts uit een ander topic hier kopieren? Ja ik word er fucking scheitziek van dat je geen enkel kritiekpunt over Fallout 4 ( of welk spel dan ook eigenlijk ) mag posten anders ben je een zeikerd, een troll, een NMA forumganger..
Tyf een eind op met dat kut topic man. Alleen maar mensen die aan de lul van Bethesda hangen inderdaad.
Reageer je altijd zo als je je zin niet krijgt of je je mening er niet doorheen kan drammen? Zwaar leven heb je dan volgens mij. En dan te bedenken dat je maar liefst 3 dagen vrij hebt genomen voor deze ongelofelijk kutgame.... pfff... must suck to be you man....quote:Op donderdag 5 november 2015 18:51 schreef MMaRsu het volgende:
Gast ga je nou serieus posts uit een ander topic hier kopieren? Ja ik word er fucking scheitziek van dat je geen enkel kritiekpunt over Fallout 4 ( of welk spel dan ook eigenlijk ) mag posten anders ben je een zeikerd, een troll, een NMA forumganger.. Ik dacht dat een forum een plek was voor discussie, negatief of positief. Helaas mag het zoals ik al eerder zei alleen positief, anders ben je een zeikerd, jankerd of troll.
Tyf een eind op met dat kut topic man. Alleen maar mensen die aan de lul van Bethesda hangen inderdaad.
Nee helemaal niet? Jezus weer zo'n kk trieste reactie.quote:Op donderdag 5 november 2015 18:53 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Reageer je altijd zo als je je zin niet krijgt of je je mening er niet doorheen kan drammen? Zwaar leven heb je dan volgens mij.
Kutgame? Gast hoe kom je op die verzinsels? Waar heb je me zien posten dat het een kutgame is?quote:Op donderdag 5 november 2015 18:53 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Reageer je altijd zo als je je zin niet krijgt of je je mening er niet doorheen kan drammen? Zwaar leven heb je dan volgens mij. En dan te bedenken dat je maar liefst 3 dagen vrij hebt genomen voor deze ongelofelijk kutgame.... pfff... must suck to be you man....
Ik lees net pas jouw sig, maar wat is dat doel van no mans sky dan? Ik probeer de game een beetje te begrijpen en de hype.quote:
De flow van de game is exploren van planeten, het verzamelen en verhandelen van materialen, om daarmee nieuwe schepen kopen (je hebt aanvals, verkennings- en schepen om materialen te minen) om weer dieper in het heelal te komen, etc. Uiteindelijke doel is het bereiken van het centrum van het heelal en daar is een of andere mysterieuze endgame aanwezig waar verder nog niet veel over bekend is.quote:Op donderdag 5 november 2015 18:58 schreef aeque het volgende:
[..]
Ik lees net pas jouw sig, maar wat is dat doel van no mans sky dan? Ik probeer de game een beetje te begrijpen en de hype.
Ah op die manier, ja ik verbaasde mij al even over je sig omdat ik dacht dat er geen storyline was. Maar die is er dus ook niet.quote:Op donderdag 5 november 2015 19:00 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
De flow van de game is exploren van planeten, het verzamelen en verhandelen van materialen, om daarmee nieuwe schepen kopen (je hebt aanvals, verkennings- en schepen om materialen te minen) om weer dieper in het heelal te komen, etc. Uiteindelijke doel is het bereiken van het centrum van het heelal en daar is een of andere mysterieuze endgame aanwezig waar verder nog niet veel over bekend is.
Het is het best te vergelijken met Terraria van wat ik er van gezien heb.
Hoi.quote:Op donderdag 5 november 2015 19:04 schreef 2Happy4U het volgende:
Nu allemaal even ophouden SVP en houd het civiel. Je mag best kritiek hebben op spellen en anderen mogen kritiek op jouw kritiek hebben.
Zolang het maar volwassen gebeurt.
Nee er is inderdaad geen narratief maar wel een duidelijk doel. Groot verschil.quote:Op donderdag 5 november 2015 19:04 schreef aeque het volgende:
[..]
Ah op die manier, ja ik verbaasde mij al even over je sig omdat ik dacht dat er geen storyline was. Maar die is er dus ook niet.Ondanks dat het, volgens mij, niet helemaal mijn game is ben ik toch wel benieuwd hoe het speelt en dergelijke.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |