Nou breekt mijn klomp. Wat is dezequote:Op dinsdag 27 oktober 2015 21:58 schreef JanKorteachternaam het volgende:
http://www.elsevier.nl/Bu(...)?masterpageid=158493
quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 21:58 schreef JanKorteachternaam het volgende:
http://www.elsevier.nl/Bu(...)?masterpageid=158493
quote:'Het idee is bedoeld om de Syrische vader ervan te overtuigen dat het beter is om in Griekenland te blijven met zijn familie, tot ze ergens anders kunnen worden geplaatst,' aldus een EU-official.
overtuigen, ze worden ergens geplaatst... dat zijn geen oplossingen; die mensen moeten niet naar Europa. Dat moeten we ze niet lief vragen met een leuk aanbod voor een vliegticket, maar met hekken onder stroom, honden en gewapende militairen afdwingen.quote:
Pil van Drion. Geeft minder rommel.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 22:06 schreef FritzWepper het volgende:
Nog twee tot drie plannen verder en ze vragen ons of we onze polsen door willen snijden zodat er woonruimte en werk vrijkomt voor de vluchtelingen.
Misschien kun je een ander topic aanmaken waarin je uitsluitend discussieert of je vluchtelingen beter met hoogspanningshekken kan vermoorden of door het lekschieten van bootjes, dan hoef je niet elk ander topic daarmee te vervuilen.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 22:08 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
overtuigen, ze worden ergens geplaatst... dat zijn geen oplossingen; die mensen moeten niet naar Europa. Dat moeten we ze niet lief vragen met een leuk aanbod voor een vliegticket, maar met hekken onder stroom, honden en gewapende militairen afdwingen.
Over mensen vermoorden heb ik nooit geschreven.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 22:10 schreef Igen het volgende:
[..]
Misschien kun je een ander topic aanmaken waarin je uitsluitend discussieert of je vluchtelingen beter met hoogspanningshekken kan vermoorden of door het lekschieten van bootjes, dan hoef je niet elk ander topic daarmee te vervuilen.
Militairen en hekken met stroom impliceert dat je ze wil vermoorden als ze in Europa asiel willen aanvragen.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 22:13 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Over mensen vermoorden heb ik nooit geschreven.
Tenzij jij mensen buiten Europa houden beschouwt als moorden, maar dat zou wel erg krom zijn.
Dat jij een goed bewaakte grens gelijk stelt aan moord, zegt iets over jouw kromme gedachtegang.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 22:14 schreef Igen het volgende:
[..]
Militairen en hekken met stroom impliceert dat je ze wil vermoorden als ze in Europa asiel willen aanvragen.
Jaja.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 22:18 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Dat jij een goed bewaakte grens gelijk stelt aan moord, zegt iets over jouw kromme gedachtegang.
Bij gevangenissen worden ze ook gebruikt, en niemand die justitie van moord beticht. Effectief om mensen binnen of buiten te houden. Heeft in ieder geval niets met moorden te maken. Jouw laatste reacties zijn niet serieus te nemen.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 22:20 schreef Igen het volgende:
[..]
Jaja.
Misschien moet je jezelf eens voordragen voor de Nobelprijs voor de Geneeskunde als militairen en hekken met hoogspanning zo'n positieve bijdrage voor de gezondheid van de mens leveren.
Volgens mij hebben Nederlandse gevangenissen noch cipiers met een vuurwapen, noch levensgevaarlijk schrikdraad.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 22:23 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Bij gevangenissen worden ze ook gebruikt, en niemand die justitie van moord beticht. Effectief om mensen binnen of buiten te houden. Heeft in ieder geval niets met moorden te maken. Jouw laatste reacties zijn niet serieus te nemen.
Sterker nog, ze MOET ze van ons overnemen, aangezien zij ze heeft uitgenodigd. Daarnaast komen de meeste van die zgn 'vluchtelingen' vanuit Duitsland, dus mogen wij ze terugsturen. Daarom is herinvoering van grenscontroles ook zo belangrijk.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 00:09 schreef zhe-devilll het volgende:
Nou eh als ze zo graag wil, ze mag die van ons wel hebben?
Ze wil gewoon een Duitsland dat NIET krimpt.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 21:56 schreef LazyDave het volgende:
Is dat mens helemaal krankzinnig geworden?
En ja hoor, gewoon door blijven gaan met dat onzin verhaaltje dat al een aantal keer ontkracht is.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 00:22 schreef riazop het volgende:
[..]
Ze wil gewoon een Duitsland dat NIET krimpt.
Het alternatief is immers dat Duitsland van 82 naar 35 miljoen inwoners gaat in 50 jaar.
En dát gaat Merkel dus niet doen.
Want we kunnen geen woningen meer bouwen of zo?quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 22:06 schreef FritzWepper het volgende:
Nog twee tot drie plannen verder en ze vragen ons of we onze polsen door willen snijden zodat er woonruimte en werk vrijkomt voor de vluchtelingen.
Voor Nederlanders die al zeven jaar op een wachtlijst voor een sociale huurwoning staan?quote:Op woensdag 28 oktober 2015 00:24 schreef riazop het volgende:
[..]
Want we kunnen geen woningen meer bouwen of zo?
En dat is ook meteen de essentie van het probleem. De politiek haat zijn eigen volk en houdt van vreemdelingen.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 01:28 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Voor Nederlanders die al zeven jaar op een wachtlijst voor een sociale huurwoning staan?
Nee.
Dan kan ze ook haar eigen volk stimuleren (meer kinderbijslag, minder of makkelijkere werkuren voor vrouwen) in plaats van burgers uit de 3de wereld te halen. Multiculturalisme zorgt in de praktijk voor verdomming en verarming.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 00:22 schreef riazop het volgende:
[..]
Ze wil gewoon een Duitsland dat NIET krimpt.
Het alternatief is immers dat Duitsland van 82 naar 35 miljoen inwoners gaat in 50 jaar.
En dát gaat Merkel dus niet doen.
Vluchtelingen zijn niet welkom maar horen opgevangen te worden in het continent van herkomst.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 01:34 schreef Geralt het volgende:
Echtwaar het is complete waanzin in Europa. Ja vluchtelingen zijn welkom en moeten gewoon opgevangen worden.
Illegale gelukzoekers zijn niet welkom. Die vragen maar gewoon netjes asiel aan wat vervolgens afgewezen kan worden.
Maargoed, deze mensen hebben er nodig om straks ons pensioen te betalen. Zo wordt ons voorgehouden.
Prima, hou die mensen buiten te deur en dan spaar ik zelf wel voor mn pensioen.
Het beste was als elk geloof zijn eigen continent had. En de niet gelovigen ook natuurlijk.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 01:35 schreef berko13 het volgende:
[..]
Vluchtelingen zijn niet welkom maar horen opgevangen te worden in het continent van herkomst.
quote:Op woensdag 28 oktober 2015 01:37 schreef Geralt het volgende:
[..]
Het beste was als elk geloof zijn eigen continent had is als ieder volk zijn eigen land heeft. En de niet gelovigen ook natuurlijk.
En mekaar gewoon lekker met rust laten.
Utopie
Dan wordt het hoog tijd dat ze de corporatie bestuurders die jarenlang hun zakken hebben gevuld eruitgooien zonder zak met geld.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 01:28 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Voor Nederlanders die al zeven jaar op een wachtlijst voor een sociale huurwoning staan?
Nee.
quote:Op woensdag 28 oktober 2015 00:24 schreef Hathor het volgende:
[..]
En ja hoor, gewoon door blijven gaan met dat onzin verhaaltje dat al een aantal keer ontkracht is.
Dát is al te laat. De vruchtbare grote autochtone cohorten zijn net gepasseerd.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 01:32 schreef berko13 het volgende:
[..]
Dan kan ze ook haar eigen volk stimuleren (meer kinderbijslag, minder of makkelijkere werkuren voor vrouwen) ..
In de regio ja. Het heeft geen enkele zin om ze naar Europa te halen.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 01:34 schreef Geralt het volgende:
Echtwaar het is complete waanzin in Europa. Ja vluchtelingen zijn welkom en moeten gewoon opgevangen worden.
Prima toch? Europa is behoorlijk vol. Aangezien Europa welvarend is, is het prima mogelijk om de vergrijzing op te vangen met TIJDELIJKE arbeid uit bijvoorbeeld Oekraïne.quote:
Bevolkingskrimp is juist een zegen. Meer rust, meer natuur, kleinere steden, flats afbreken, iedereen een huis met tuin, meer mogelijkheden voor duurzaamheid; ik zie alleen maar kansen! Ik begrijp niet wat mensen zo prachtig vinden aan overvolle steden waar iedereen in krappe appartementjes moet wonen. Als we de grenzen sluiten voor niet-westerse immigranten en de vergrijzing in goede banen leiden, dan kunnen we een prachtig Europa realiseren.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 03:49 schreef SuicideErrorist het volgende:
Hmm... Culturele en etnische zelfmoord of een bevolkingskrimp. Tsja, dan maar het eerste hè want we leven immers in het nu en enkel voor onszelf. We moeten hoe dan ook blijven groeien qua economie gezien de kosmos het limiet is.
Gezinnen worden nu al te veel bevoordeeld. We moeten juist van kinderbijslag af. Er is niets mis met bevolkingskrimp, als er een goed plan komt om het in goede banen te leiden. Of je nou immigranten naar binnen haalt (etnische zelfmoord) of meer geboortes bevordert, het levert een nieuwe vergrijzingsgolf op en daarmee schuif je het probleem gewoon door naar volgende generaties. Je kunt immers de bevolking niet eeuwig laten groeien.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 01:32 schreef berko13 het volgende:
[..]
Dan kan ze ook haar eigen volk stimuleren (meer kinderbijslag, minder of makkelijkere werkuren voor vrouwen) in plaats van burgers uit de 3de wereld te halen. Multiculturalisme zorgt in de praktijk voor verdomming en verarming.
Tijd voor een nieuwe pest of wereldoorlog,quote:Op woensdag 28 oktober 2015 07:56 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Prima toch? Europa is behoorlijk vol. Aangezien Europa welvarend is, is het prima mogelijk om de vergrijzing op te vangen met TIJDELIJKE arbeid uit bijvoorbeeld Oekraïne.
Zoek dezelfde grafiek maar eens op van Afrika. Dan schrik je pas echt.
[..]
Bevolkingskrimp is juist een zegen. Meer rust, meer natuur, kleinere steden, flats afbreken, iedereen een huis met tuin, meer mogelijkheden voor duurzaamheid; ik zie alleen maar kansen! Ik begrijp niet wat mensen zo prachtig vinden aan overvolle steden waar iedereen in krappe appartementjes moet wonen. Als we de grenzen sluiten voor niet-westerse immigranten en de vergrijzing in goede banen leiden, dan kunnen we een prachtig Europa realiseren.
[..]
Gezinnen worden nu al te veel bevoordeeld. We moeten juist van kinderbijslag af. Er is niets mis met bevolkingskrimp, als er een goed plan komt om het in goede banen te leiden. Of je nou immigranten naar binnen haalt (etnische zelfmoord) of meer geboortes bevordert, het levert een nieuwe vergrijzingsgolf op en daarmee schuif je het probleem gewoon door naar volgende generaties. Je kunt immers de bevolking niet eeuwig laten groeien.
Wie gaat dat betalen? Je moet dan eerst een hoop mensen verhuizen zodat de leegstand geconcentreerd is dat je überhaupt kan slopen. En dan moet je dus huizen afbreken, straten opbreken, waterleidingen, rioleringen en elektriciteitsvoorzieningen afkappen. Allemaal werk dat geen cent aan inkomsten oplevert. Wie gaat dat allemaal doen, als de beroepsbevolking krimpt terwijl de hoeveelheid bejaarden die zorg nodig hebben juist toeneemt?quote:Op woensdag 28 oktober 2015 07:56 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Bevolkingskrimp is juist een zegen. Meer rust, meer natuur, kleinere steden, flats afbreken, iedereen een huis met tuin, meer mogelijkheden voor duurzaamheid; ik zie alleen maar kansen! Ik begrijp niet wat mensen zo prachtig vinden aan overvolle steden waar iedereen in krappe appartementjes moet wonen. Als we de grenzen sluiten voor niet-westerse immigranten en de vergrijzing in goede banen leiden, dan kunnen we een prachtig Europa realiseren.
Precies. Het zijn in principe ontwikkelingen die lastig tegen te gaan zijn omdat het in principe bijna natuurwetten zijn. Als je tenminste iets in de economie wetmatig kunt noemen.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 18:15 schreef Igen het volgende:
[..]
Dat hoort erbij. Dat heeft ook niet alleen met immigratie te maken, het is hetzelfde verhaal met offshoring. Industriebanen in Nederland zijn verdwenen omdat een Nederlandse fabrieksarbeider die een rijtjeshuis met tuin wil, niet kan concurreren met een Chinees die graag het plattelandsbestaan inruilt voor fabriekswerk met een loon van 250 euro per maand, hutje mutje wonend in een 'urban village'. Dat effect is in Nederland alleen niet zo zichtbaar in het straatbeeld.
Als je dat banenverlies (en de druk die dat op de betaalbaarheid van uitkeringen heeft) niet wil, dan moeten de kosten van levensonderhoud en de luxe-aspiraties van de werknemers in die sectoren in Nederland omlaag. Want als je de sectoren die wél internationaal concurreren een blok aan het been hangt in de vorm van improductieve sectoren waarbij de onrealistische luxe-eisen van de werknemers daarvan gekruissubsideerd moeten worden, dan is uiteindelijk geeneen sector meer concurrerend én wordt het alleen maar lonender voor de nettobetalers om naar het buitenland te vertrekken.
Ja, tenzij je van Nederland een gouden kooi maakt zoals het Oostblok vroeger was. Met een muur met schiettorens eromheen om brain drain te voorkomen en solidariteit af te dwingen.
Ik kies voor KRIMP. Nederland is al vol genoeg.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 02:59 schreef riazop het volgende:
[..]
Dát is al te laat. De vruchtbare grote autochtone cohorten zijn net gepasseerd.
Het is nu IMMIGRATIE of KRIMPEN.
Krimp is met het oog op toekomstige automatisering helemaal niet zo erg. Als er minder mensen nodig zijn om dezelfde productie te garanderen dan kunnen we er per saldo toch gewoon op vooruit gaan. Immigratie van, met alle respect, onrendabelen over de breedte (er zullen vast uitzonderingen zijn) is geen oplossing van het probleem. Het probleem is namelijk niet dat er te weinig kinderen zijn, het probleem is dat de verhouding tussen werkenden en gesubsidieerden scheef loopt.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 02:59 schreef riazop het volgende:
[..]
Dát is al te laat. De vruchtbare grote autochtone cohorten zijn net gepasseerd.
Het is nu IMMIGRATIE of KRIMPEN.
Er wordt toch juist massawerkeloosheid voorspelt vanwege de opkomst van robots? Werkelozen genoeg dus om dat te doen.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 09:58 schreef Igen het volgende:
[..]
Wie gaat dat betalen? Je moet dan eerst een hoop mensen verhuizen zodat de leegstand geconcentreerd is dat je überhaupt kan slopen. En dan moet je dus huizen afbreken, straten opbreken, waterleidingen, rioleringen en elektriciteitsvoorzieningen afkappen. Allemaal werk dat geen cent aan inkomsten oplevert. Wie gaat dat allemaal doen, als de beroepsbevolking krimpt terwijl de hoeveelheid bejaarden die zorg nodig hebben juist toeneemt?
Dat MAG jij vinden.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 07:56 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Bevolkingskrimp is juist een zegen. ...
Waar een wil is, is een wegquote:Op woensdag 28 oktober 2015 02:59 schreef riazop het volgende:
[..]
Dát is al te laat. De vruchtbare grote autochtone cohorten zijn net gepasseerd.
Het is nu IMMIGRATIE of KRIMPEN.
Die weg is een kind of 6 per vrouw gemiddeld.quote:
Oh ik denk dat de Duitsers liever voor hun eigen nageslacht zorgen dan deze volksvervanging te faciliteren.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 12:56 schreef riazop het volgende:
[..]
Die weg is een kind of 6 per vrouw gemiddeld.
Dan mag de kinderbijslag wel zeer drastisch verhoogd worden...
Nee dusquote:Op woensdag 28 oktober 2015 13:06 schreef SuicideErrorist het volgende:
[..]
Oh ik denk dat de Duitsers liever voor hun eigen nageslacht zorgen...
Een bevolkingskrimp zou het beste zijn voor de mens en de natuur.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 02:59 schreef riazop het volgende:
[..]
Dát is al te laat. De vruchtbare grote autochtone cohorten zijn net gepasseerd.
Het is nu IMMIGRATIE of KRIMPEN.
burgeroorlog...quote:Op woensdag 28 oktober 2015 13:06 schreef SuicideErrorist het volgende:
[..]
Tenzij je natuurlijk graag een burgeroorlog ziet ontstaan. Maar ieder zijn eigen meug hè.
Zwitserland laat zich immigratie dan ook niet overkomen maar maakt inhoudelijk beleid.quote:Op woensdag 28 oktober 2015 13:21 schreef riazop het volgende:
[..]
burgeroorlog...
In Zwitserland is 32 % immigrant. In ALLE steden daar meer dan 50 % immigranten.
Nog nooit zo rijk geweest...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |