Wil je dan even een TR plaatsen in je topic en je topic kicken? Dan komen we er vanzelf voorbij.quote:Op zaterdag 6 mei 2017 23:16 schreef wingbee het volgende:
V&A / [TK] Playstation 3 slim + 8 games
Verkocht, mag dicht.
Heb ik bij de mijne gisteren al gedaan.quote:Op zondag 7 mei 2017 00:29 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Wil je dan even een TR plaatsen in je topic en je topic kicken? Dan komen we er vanzelf voorbij.
Na je TR je topic even kicken en we komen er vanzelf voorbij, maar wij zijn ook wel gewoon mensen, dus soms duurt het even.quote:Op donderdag 11 mei 2017 15:27 schreef john2406 het volgende:
[..]
Heb ik bij de mijne gisteren al gedaan.
Probleem is soort van opgelost. Ik heb de dvd als nog ontvangen. Maar die dubbele dvd had hij niet meer, dus heb ik daarvoor geld terug gekregen.quote:Op dinsdag 23 mei 2017 22:52 schreef 6star6lord6 het volgende:
Hallo,
Ik heb wat dvd's gekocht maar er Kloppen twee dingen niet.
Als eerste heb ik een dvd niet ontvangen namelijk de film zatiochi. Die zou er wel bij moeten zitten.
En In Family I zit de Family II dvd maar in de Family II zit ook family II dvd. Heb hem dus twee keer.
https://imgur.com/gallery/8tQUH
Zoals je op de foto kan zien heb ik twee keer dezelfde film ontvangen.
Het gaat om dit topic. V&A / [TK] Ps Vita + Games / PS2 + Games & meer / Xbox360 & One / CD's DVD's
Ik wacht nog even af op de reactie van de verkoper. Maar ik wil het alvast wel even melden.
Dit is het feedbacktopic over V&A, je kunt dit beter kwijt in het ervaringentopic.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 13:09 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Probleem is soort van opgelost. Ik heb de dvd als nog ontvangen. Maar die dubbele dvd had hij niet meer, dus heb ik daarvoor geld terug gekregen.
Er werd gevraagd in het topic, dus wil even laten weten dat het opgelost is.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 13:20 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Dit is het feedbacktopic over V&A, je kunt dit beter kwijt in het ervaringentopic.
Prima, maar beide posts hadden in het ervaringentopic gehoord, niet in dit feedbacktopic, dat is alles.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 13:30 schreef 6star6lord6 het volgende:
[..]
Er werd gevraagd in het topic, dus wil even laten weten dat het opgelost is.
Dat zal ik de volgende keer doen.quote:Op dinsdag 30 mei 2017 14:52 schreef djkoelkast het volgende:
[..]
Prima, maar beide posts hadden in het ervaringentopic gehoord, niet in dit feedbacktopic, dat is alles.
V&A / [V&A Ervaringen] Voor kopers en verkopers
Waar vraag je hulp dan? Dat is een ervaringentopic en als er problemen zijn dan kun je het beste je hele verhaal, mèt alle details even sturen naar de PM-box: vacrewquote:Op vrijdag 2 juni 2017 08:58 schreef icloud het volgende:
Wanneer word ik eindelijk eens geholpen? V&A / [V&A Ervaringen] Voor kopers en verkopers
Niet erg consequent gebezemd. Wel mijn bericht verwijderen, maar de schaamteloze leugen van John2406 wel laten staan.quote:Op zaterdag 1 juli 2017 17:19 schreef Geckoo het volgende:
Zullen we even alleen reageren als je een mobiel kan aanbieden aan de dochter?
Even wat gebezemd
Wat voor jou?quote:Op zaterdag 1 juli 2017 17:51 schreef Straatcommando. het volgende:
V&A / [GRATIS] Tomos brommer
TS wil graag dat een neutraal persoon gaat loten, dus een modje dat zich geroepen voelt?
Ik ding mee, dat kan niet hé.quote:
congratzquote:Op zaterdag 1 juli 2017 18:29 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik ding mee, dat kan niet hé.
Doe de volgende keer ff een TR. Werkt het prettigst voor ons. Donequote:Op woensdag 5 juli 2017 20:21 schreef Killjoy het volgende:
V&A / [TK] Archiefkast 25 euro alleen vandaag te afhalen
Als een lieve mod mijn topic wil sluiten aub? Alvast bedankt.
ah neem me niet kwalijk, erg lang geleden dan ik hier ben geweest ^_^quote:Op woensdag 5 juli 2017 21:29 schreef Housekeeper het volgende:
[..]
Doe de volgende keer ff een TR. Werkt het prettigst voor ons. Done
Dat betekent nog steeds dat het niet toegestaan is om e-tickets te verkopen op V&A tochquote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:20 schreef Vanillekwark het volgende:
Is het een idee om de regel 'geen e-tickets' te wijzigen in 'e-tickets alleen verkopen via TicketSwap'?
TicketSwap is betrouwbaar, zorgt ervoor dat een koper niet bezeikt kan worden, en e-tickets zijn nu eenmaal steeds vaker voorkomend.
Je kunt een koper zoeken op V&A en de koper een prive-uitnodiging sturen om de tickets te kopen. Ik heb net kaarten voor Mysteryland verkocht via Ticketswap. Op het moment dat ik ze inscan wordt de barcode gelezen en onklaar gemaakt. Er wordt dan icm de organisatie van Mysteryland twee nieuwe barcodes aangemaakt voor de koper. 100% safe dus, en een manier waarop je op FOK! je users beschermt, maar toch in staat stelt e-tickets te verkopen (want 90% van alle tickets zijn tegenwoord e-tickets)quote:Op donderdag 24 augustus 2017 11:58 schreef Housekeeper het volgende:
[..]
Dat betekent nog steeds dat het niet toegestaan is om e-tickets te verkopen op V&A toch
quote:Op donderdag 24 augustus 2017 22:57 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Je kunt een koper zoeken op V&A en de koper een prive-uitnodiging sturen om de tickets te kopen. Ik heb net kaarten voor Mysteryland verkocht via Ticketswap. Op het moment dat ik ze inscan wordt de barcode gelezen en onklaar gemaakt. Er wordt dan icm de organisatie van Mysteryland twee nieuwe barcodes aangemaakt voor de koper. 100% safe dus, en een manier waarop je op FOK! je users beschermt, maar toch in staat stelt e-tickets te verkopen (want 90% van alle tickets zijn tegenwoord e-tickets)
Hi Thanks voor de toevoeging, Wij zijn bekent met ticketswap en weten hoe het werkt ( en dat het dan veilig is). de vraag is alleen of wij topics willen met links naar ticketswap.quote:Op donderdag 24 augustus 2017 22:54 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
Ik zal, mocht ik ooit nog wat aanbieden, er rekening mee houden dat ik m ff sluit via TR. Ik neem aan dat jij dit kan doen?
Ik bedoelde ook niet een linkdump van TicketSwap, maar dat de OP gewoon vermeldt: verkoop via TicketSwap (en bij akkoord kan je een -prive-bericht sturen vanaf ticketswap naar de koper.
Het is maar een idee he, doe ermee wat je wilMaar TicketSwap is betrouwbaar (sterker nog: de tickets die ik heb ingeleverd bij TicketSwap zijn onbruikbaar gemaakt en er zijn -nieuwe- barcodes aangemaakt voor de koper, zodat de koper zeker weet dat ik het e-ticket niet dubbel verkocht heb, en ze gewoon het terrein op komt
TicketSwap is ook iets meer dan alleen een verkoopsite, ze hebben officiele samenwerkingen met heel veel ticketbureaus en evenementen (anders konden ze ook geen nieuwe barcodes aanmaken voor kopers)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |