Die doet het nog niet geloof ik. Ontspan je.quote:Op vrijdag 6 november 2015 23:44 schreef tostitomaatkaas het volgende:
Gun Game, Ground War en Mercenary Moshpit staat er alleen.
Moet je nog iets doen op de PS4 of alleen via internet die code?
Volgens mij zijn er genoeg die het al spelen hoor.quote:Op vrijdag 6 november 2015 23:53 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Die doet het nog niet geloof ik. Ontspan je.
Op de pc doet ie ut prima. Alleen wel een gedrocht. De oude nuketown ziet er beter uit imhoquote:Op zaterdag 7 november 2015 00:10 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Volgens mij zijn er genoeg die het al spelen hoor.
Zo herkenbaar, niet alleen met BO3 maar met meer spellenquote:Op zaterdag 7 november 2015 09:46 schreef Badger. het volgende:
Ik vind ondanks dat het spel zich in de verre toekomst afspeelt de levels wel over het algemeen weer zo'n heerlijke MW1/2 achtige setting hebben. Voelt daardoor wel weer echt aan als een oldskool COD.
Helaas denk ik dat ik een beetje te oud voor dit spel ben gewordenIk word echt gigantisch afgeslacht elke keer en heb niet meer het reactievermogen van een jochie van 15 jaar denk ik
samequote:Op zaterdag 7 november 2015 00:01 schreef BatWayne het volgende:
Matches vinden met party lukt niet echt op ps4
Maps zitten inderdaad leuk in elkaar, behalve misschien Metro en Redwood. Maar het is vooral lang geleden dat je bij CoD weer een beetje kan lachen met je partyquote:Op zaterdag 7 november 2015 10:42 schreef SoldMayor het volgende:
Ondanks dat het gisteren op een neer ging met goede/slechte potjes ben ik erg positief over deze COD. Het ene potje was 25-10 om vervolgens weer 25-25 te spelen ofzo.![]()
Weet niet hoe ze het voor elkaar hebben gekregen maar eigenlijk echt elke map vind ik tof. Meestal zat er in alle COD's een paar leuke en een paar echt kut maps.
Alleen die metro is map is misschien wat minder.
Verder speelt het lekker weg.
Waar ik in AW nog een hekel had aan dat dubbel jumpen en vliegen en shit vind ik dat wallrunnen in BO3 eigenlijk best wel tof.
Spel is kapotquote:Op zaterdag 7 november 2015 15:41 schreef Rickertman96 het volgende:
12 players max, zitten er telkens 13 man in de lobby
Gisteren zaten wij op een gegeven moment zelfs met 17 in de lobby.quote:Op zaterdag 7 november 2015 15:41 schreef Rickertman96 het volgende:
12 players max, zitten er telkens 13 man in de lobby
quote:Op zaterdag 7 november 2015 15:48 schreef XXL-Puntenslijper het volgende:
Is ook leuk om met 12 spelers in een 4max player zombie map gegooid te worden.
Ja dat had ik ook..quote:Op zaterdag 7 november 2015 15:46 schreef BatWayne het volgende:
[..]
Gisteren zaten wij op een gegeven moment zelfs met 17 in de lobby.
Alles op high, rond de 90FPS, alleen knipperende schaduwenquote:Op zaterdag 7 november 2015 16:01 schreef XXL-Puntenslijper het volgende:
En voor de PC gebruikers welke settings spelen jullie? Ik probeer nu met shadows medium and textures high te spelen. Dit is nog redelijk te doen daarboven wordt het echt te laggy. (heb het overigens nog niet multplayer geprobeerd bang dat mijn KD onder de 1 komt)
Nee dat is ie nietquote:Op zaterdag 7 november 2015 17:28 schreef LompeHork het volgende:
TVP voor als dat tyfusding eens een keer klaar is met downloaden. Hallo Steam
Ben wel benieuwd of Nuketown nog hetzelfde is als vroegah.
We gaan toch wel een keer (of 2quote:Op zaterdag 7 november 2015 17:36 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Meh... nouja, ik ga het merken.
Uiteraardquote:Op zaterdag 7 november 2015 17:56 schreef Chuck-N0rr1s het volgende:
[..]
We gaan toch wel een keer (of 2) zombies knallen he
Zeg dat wel jaquote:Op zaterdag 7 november 2015 18:08 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Uiteraarddat we dat in het verleden nog niet hebben gedaan is verbazingwekkend eigenlijk.
quote:Op zaterdag 7 november 2015 18:29 schreef Rickertman96 het volgende:
Pff fix die klote matchmaking eens
Wat zei ikquote:Op zaterdag 7 november 2015 18:52 schreef LompeHork het volgende:
Ik werd er net ook al uit geknikkerd. Nuketown bevredigd niet mijn wensen trouwens, wat is dat voor prutsmap geworden.
nicequote:Op zaterdag 7 november 2015 17:33 schreef Sjemmert het volgende:
Soundwhoring is nog wel heel makkelijk. Met mijn headset en sound mix op supercrunch en de perk awarenes hoor ik vijanden al komen van 40m afstand. Hoef de mininap geeneens te gebruiken hierdoor.
Ik heb de tritton 720 daar gaat het van headset naar receiver (dat kastje) en van daar een usb en optical kabel naar ps4. Geen idee dus of dat komt doordat ie in de controller zit maar in je ps settings kun je ook nog audio instellingen veranderen. Bij mij klinkt het iig goed en het digitaal surround werkt ook top.quote:Op zaterdag 7 november 2015 19:12 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
niceheb je je headset in de ps4 zitten of in de controller? mijn sound is best kut, denk dat het komt omdat ik m'n headset via de controller moet aansluiten?
Sowieso is alles veel te kleurrijk.quote:Op zaterdag 7 november 2015 19:07 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Man man man, alsof ik in fucking duplo-land aan het rondlopen ben
Net even een andere map gechecked en inderdaad, de kleuren spatten helaas van het scherm af. Matig wel.quote:Op zaterdag 7 november 2015 19:32 schreef XXL-Puntenslijper het volgende:
[..]
Sowieso is alles veel te kleurrijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |