Ik verdenk de jury ervan eigenlijk. Die hebben zoveel ervaring van een keuken. En soms moet je maar gewoon wat maken met wat je hebt.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 18:55 schreef Postbus100 het volgende:
Wie verzint dit soort geniale constructies voor de opdrachten? Het is niet alleen koken, het is ook strategieEn het zit gewoon *BAM* goed in elkaar.
met mandarijn en chocola.....quote:
Lijkt me niks maar goed ik hou ook niet van mandarijn en niet van chocola ;pquote:
hij zakt in elkaar terwijl de camera er op gericht is dus ...quote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:00 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Lijkt me niks maar goed ik hou ook niet van mandarijn en niet van chocola ;p
je zou toch denken met zo'n naam ondertitel en UI en dan ook nog zo'n uitspraak dat t eigenlijk een man is hequote:
Hahaha ben het toch echt niet hoorquote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:02 schreef Nizno het volgende:
[..]
je zou toch denken met zo'n naam ondertitel en UI en dan ook nog zo'n uitspraak dat t eigenlijk een man is he
Soms een stukje vind ik wel lekker hoor maar in dingen verwerkt vind ik het niks ;pquote:
Nu je zegt geen chocolade te lusten ben je mij als gelover kwijtquote:
Ik hou er ook niet van. Maanden een milka-oreo reep naast me op de tafel gehad. Uiteindelijk maar aan mijn zus gegeven. (toen was die binnen 30 seconden opquote:
hmm. oke das al meer nuance maar nog steeds vreemd......quote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:03 schreef LPFAN het volgende:
[..]
Soms een stukje vind ik wel lekker hoor maar in dingen verwerkt vind ik het niks ;p
zie.... burner bevestigt mijn theorie....quote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:04 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Ik hou er ook niet van. Maanden een milka-oreo reep naast me op de tafel gehad. Uiteindelijk maar aan mijn zus gegeven. (toen was die binnen 30 seconden op)
Hahah ;pquote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:04 schreef Nizno het volgende:
[..]
Nu je zegt geen chocolade te lusten ben je mij als gelover kwijt
Mwoa, wat heb je nu... Een vrouw en een homo die niet van choco houdenquote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:05 schreef Nizno het volgende:
[..]
zie.... burner bevestigt mijn theorie....
Melk boeit mij ook niet, maar pure chocolade.....ik heb altijd hard geroepen dat ik euthanasie wil als ik geen chocolade meer mag.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:04 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Ik hou er ook niet van. Maanden een milka-oreo reep naast me op de tafel gehad. Uiteindelijk maar aan mijn zus gegeven. (toen was die binnen 30 seconden op)
homo is niet relevant.... je bent een man dus dat je niet van chocolade houdt bevestigd mijn theorie dat LPFAN een man moet zijn aangezien hij niet van chocolade houdtquote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:05 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Mwoa, wat heb je nu... Een vrouw en een homo die niet van choco houden
quote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:06 schreef Nizno het volgende:
[..]
homo is niet relevant.... je bent een man dus dat je niet van chocolade houdt bevestigd mijn theorie dat LPFAN een man moet zijn aangezien hij niet van chocolade houdt
Waar is Franklop als je hem nodig hebtquote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:06 schreef Nizno het volgende:
[..]
homo is niet relevant.... je bent een man dus dat je niet van chocolade houdt bevestigd mijn theorie dat LPFAN een man moet zijn aangezien hij niet van chocolade houdt
hij gaf er ook een knipoog bij hequote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:11 schreef Nizno het volgende:
Als er fruit in zit is het goed voor me.... ja hoor...
Je hebt het formaat van matt gezien, toch?quote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:11 schreef Nizno het volgende:
Als er fruit in zit is het goed voor me.... ja hoor...
ja.... ik was mn knipoogje vergeten he?quote:
size isn't everythingquote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:11 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Je hebt het formaat van matt gezien, toch?
mee eens.quote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:15 schreef LPFAN het volgende:
Asleigh mag er van mij wel uit. Dat onzekere gedoe... doe dan niet mee aan de wedstrijd.
90% van de mensen die een pedagogische opleiding doen hebben problemenquote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:15 schreef LPFAN het volgende:
Asleigh mag er van mij wel uit. Dat onzekere gedoe... doe dan niet mee aan de wedstrijd.
Zie ik haar ook wel doen ja ;pquote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:16 schreef Burner82 het volgende:
[..]
90% van de mensen die een pedagogische opleiding doen hebben problemenAl vind ik haar nog steeds meer een kleuterjuf dan een pedagogisch iets
(niks tegen kleuterjuffen overigens)
Klinkt meer als een hoofdgerecht idd..quote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:19 schreef Nizno het volgende:
Hij maakt een moose...... Leuk een eland als dessert
bij Topchef maakten ze lam van varkensvlees... ook leukquote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:20 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Klinkt meer als een hoofdgerecht idd..
Gary en george hebben choco-mousse net ook gered hequote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:21 schreef Nizno het volgende:
[..]
bij Topchef maakten ze lam van varkensvlees... ook leuk![]()
Totdat die sukkellige Kraan vroeg wat hij nou met het varkensvlees gingen doen....
Hij redde ze gewoon
ja dat is waar.... maar hij wist ook wel dat hij niet genoeg eland hadquote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:22 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Gary en george hebben choco-mousse net ook gered he
Genoeg moose, te weinig roomquote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:23 schreef Nizno het volgende:
[..]
ja dat is waar.... maar hij wist ook wel dat hij niet genoeg eland had
ow jaquote:
Ze heeft gewoon een gigantische schop onder haar kont nodig. Waarschijnlijk zegt iedereen altijd tegen haar: och, komt wel goed allemaal, doe maar rustig aan... We regelen het wel. Door haar leeftijd en onzekerheid.quote:
ja oke dat zu wel kunnen maar t is wel irritant....quote:Op woensdag 21 oktober 2015 19:25 schreef Burner82 het volgende:
[..]
Ze heeft gewoon een gigantische schop onder haar kont nodig. Waarschijnlijk zegt iedereen altijd tegen haar: och, komt wel goed allemaal, doe maar rustig aan... We regelen het wel. Door haar leeftijd en onzekerheid.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |