daar zijn sommige mensen anders niet mee eensquote:Op woensdag 14 oktober 2015 00:40 schreef Blaadjes het volgende:
[..]
np vriend. bij jou zit er nooit kwaad in de zin.
Jullie kat heet poet poet?quote:Op woensdag 14 oktober 2015 10:47 schreef theguyver het volgende:
Wie is Ade?
Ben je niet van plan om die kat een andere naam te geven lavje?
Niet dat wij hier origineel zijn met poet poet en pruttelmja laat kinderen een dier een naam geven en dan krijg je dit soort namen!
ik heb geen zinquote:Op woensdag 14 oktober 2015 12:06 schreef Divje het volgende:
Fucking jaloers op iedereen die naar ADE gaat
Hallloioioioionnn
quote:
amsterdam drugs eventquote:Op woensdag 14 oktober 2015 12:10 schreef Divje het volgende:
[..]
Doorhalen! ADE is een moooi excuus om een paar dagen van het padje te wezen
quote:
ja poet poet, en de ander pruttel.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 12:03 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Jullie kat heet poet poet?
Als in deze?
[ afbeelding ]
was al een pil op de markt ade heet diequote:Op woensdag 14 oktober 2015 12:19 schreef Divje het volgende:
[..]![]()
Benieuwd of er dit jaar weer incidenten zijn met heule sterke X.. Hoop t niet
Gouden tijden voor die dealertjes nu denk ikquote:Op woensdag 14 oktober 2015 12:21 schreef Tjacka het volgende:
[..]
was al een pil op de markt ade heet die
haha jaquote:Op woensdag 14 oktober 2015 12:22 schreef Divje het volgende:
[..]
Gouden tijden voor die dealertjes nu denk ikmet al die buitenlanders.
ze wist het alquote:Op woensdag 14 oktober 2015 12:03 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Jullie kat heet poet poet?
Als in deze?
[ afbeelding ]
plant het daar ook even neer..quote:
Wait, wutquote:Op woensdag 14 oktober 2015 14:22 schreef theguyver het volgende:
[..]
plant het daar ook even neer..
Die post van MF, proest daar ging mijn koffie![]()
Hey Scrum, ja prima! Wel ***-weer maar dat mag de pret niet drukken.quote:
Mooiquote:Op woensdag 14 oktober 2015 20:50 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Hey Scrum, ja prima! Wel ***-weer maar dat mag de pret niet drukken.
Heb je gisteren ook zo genoten van de wedstrijd?
Ik denk dat ik nu maar België ga ondersteunen. Die verdienen het wel.
Ja natuurlijk! Ik zat nog te twijfelen maar dan wordt het Polenquote:Op woensdag 14 oktober 2015 20:54 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Mooi.
Ik heb best genoten, heb best gelachen ook, vooral na afloop met de interviews van Blind en die KNVB baas Oosterveen.
Ik weet nog niet welk land ik ga supporten, misschien Belgie idd maar eerlijk gezegd ben ik zo goed op de hoogte dat ik geen idee heb wie er door is. Misschien Polen wel, solidair met Inso
Lol watquote:Op woensdag 14 oktober 2015 19:46 schreef MotherFoker het volgende:
Mijn moeder geeft theguyver gelijk jwa reactie. Je bent ook dr favo bnwer xD
dan kan ze beter een account aanmaken of meelezenquote:Op woensdag 14 oktober 2015 22:10 schreef MotherFoker het volgende:
[..]
Ze wil dagelijks een bnw update van jullie.
Dan moet je in de leer bij Fogel, die is bijna een professioneel.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 22:44 schreef ATuin-hek het volgende:
Mijn bierpakket is binnenNu nog een pan regelen die groot genoeg is, en dan ga ik een poging doen zelf bier te brouwen.
Ha, succesquote:Op woensdag 14 oktober 2015 22:44 schreef ATuin-hek het volgende:
Mijn bierpakket is binnenNu nog een pan regelen die groot genoeg is, en dan ga ik een poging doen zelf bier te brouwen.
Ik wist er tot voor kort nog zo goed als niets van af. Ben de afgelopen tijd veel aan het lezen gegaan, boek in huis gehaald etc. Begin eerst zo simpel mogelijk met zo'n kant en klaar pakket.quote:Op woensdag 14 oktober 2015 22:49 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dan moet je in de leer bij Fogel, die is bijna een professioneel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |