Nee. En bij de cellen kan ik alleen en fundering bouwen onder de muren.quote:Op zondag 26 juni 2016 13:46 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Komt omdat er al muren en objecten staan. Kan je binnen de muren (eronder hoeft geen fundering meer) van je catina wel fundering bouwen?
Je moet nog 1 tabje naar links "foundation" daarmee zou het wel moeten lukken. Je hebt nu alleen nog maar "white tiles" geselecteerd.quote:Op zondag 26 juni 2016 13:49 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Nee. En bij de cellen kan ik alleen en fundering bouwen onder de muren.
Die cellen zijn trouwens pre-fab, die staan onder het kopje Quick Build.
[ afbeelding ]
Oja, natuurlijk.quote:Op zondag 26 juni 2016 13:54 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Je moet nog 1 tabje naar links "foundation" daarmee zou het wel moeten lukken. Je hebt nu alleen nog maar "white tiles" geselecteerd.
Die white tiles zijn meer een cosmetisch iets om je vloeren mooier te maken, maar geen echte fundering.
je krijgt de keuze tussen betonnen of stenen muren, maar dan wordt ook een fundering aangelegdquote:Op zondag 26 juni 2016 13:57 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Oja, natuurlijk.
Maar bij 'foundation' kan ik alleen muren bouwen? Van steen of beton. Maar als ik bij 'rooms' canteen selecteer dan krijg ik weer die rode vakjes.
quote:Op zondag 26 juni 2016 13:59 schreef mschol het volgende:
[..]
je krijgt de keuze tussen betonnen of stenen muren, maar dan wordt ook een fundering aangelegd
en die fundering heb je nodig om een kamer te maken..
quote:Op zondag 26 juni 2016 14:12 schreef DeHovenier het volgende:
[..]![]()
Ik vergeet steeds dat je moet klikken en dan een vierkant moet maken met die muren, ipv. alleen een muur trekken.
Overnieuw
ik zie trouwens een productkey in je screenshot. volgens mij kan je er niet veel mee, maar haal hem voor de zekerheid uit je plaatjequote:Op zondag 26 juni 2016 14:12 schreef DeHovenier het volgende:
[..]![]()
Ik vergeet steeds dat je moet klikken en dan een vierkant moet maken met die muren, ipv. alleen een muur trekken.
Overnieuw
quote:Op zondag 26 juni 2016 14:16 schreef mschol het volgende:
[..]
ik zie trouwens een productkey in je screenshot. volgens mij kan je er niet veel mee, maar haal hem voor de zekerheid uit je plaatje
wat generieke tips:quote:Op zondag 26 juni 2016 15:53 schreef DeHovenier het volgende:
Heb nu de gebouwen klaar, maar ik moet nog waterleidingen en electriciteit aanleggen. En m'n geld is op
Ik moet nu ff 2k sparen, dan kan ik personeel inhuren en krijg ik 10k gestort, waardoor ik dan een ward en een accountant kan inhuren wat me wer 5k oplevert.
[ afbeelding ]
1) Dat is hier toch niet zo erg?quote:Op zondag 26 juni 2016 16:01 schreef mschol het volgende:
[..]
wat generieke tips:
1) je gevangenen moeten nu langs de offices en water/electra om naar hn del gebracht te worden, niet heel netjes eigenlijk (maar kan prima in normale game, in escape mode is dat dodelijk)
2) kantine en kitchen zijn eigenlijk wat te groot voor het begin.
3) de yard had je zonder fundering kunnen doen, dat mag gewoon in de openlucht zijn (je hebt ook hekken, zie punt 4)
4) omring je gevangenis met hekken anders kunnen gevangenen ontsnappen als ze naar de kantine gaan
5) zorg in je kantine voor een normale of jail door. Een staff door, die je nu hebt, mogen gevangenen niet doorheen
6) je had ook een holding cell kunnen maken, hier kan je gevangenen in kwijt tot je echte cellen had (tot een stuk of 8 tot 12 inmates kan dat prima)
7) waterleidingen (die grote) binnen je gevangenis complex houden zodat ze dat niet kunnen gebruiken om te ontsnappen
nee klopt hier is het niet ergquote:
je kan een gebouw uitbreiden door 1 rand van de nieuwe fundering te laten overlappen met de muur het al bestaande gebouwquote:2) Weet ik, maar dat deed ik omdat ik dan makkelijkr kan uitbreiden.
nu zou je eerst de fundering weg moeten halen om er gras neer te kunnen leggen, beetje dubbele kosten, lekker laten zoals het nu isquote:3) Da's waar. Ik kan nu niet eens gras neerleggen als fundering.
Tussen de kantine en het gebouw waar je stroom en water staan zit een gat (of ik ben kippigquote:4) Hoe dan
oke, ik zag er namelijk geen 1 op het plaatje, vandaarquote:5) Weet ik. Er zit ook een brede jaildoor in de kantine.
altijd, zo heb ik dit spel ook onder de knie gekregenquote:6)Dat is een goed idee, dat zal ik d volgend keer doen.
Ik heb het nu niet helemaal perfect aangepakt, maargoed, al doende leert men
Ja klopt, op het eerste plaatje had ik alles nog niet goed afgesloten.quote:Op zondag 26 juni 2016 16:16 schreef mschol het volgende:
[..]
nee klopt hier is het niet erg
[..]
je kan een gebouw uitbreiden door 1 rand van de nieuwe fundering te laten overlappen met de muur het al bestaande gebouw
[..]
nu zou je eerst de fundering weg moeten halen om er gras neer te kunnen leggen, beetje dubbele kosten, lekker laten zoals het nu is
[..]
Tussen de kantine en het gebouw waar je stroom en water staan zit een gat (of ik ben kippig)
[..]
oke, ik zag er namelijk geen 1 op het plaatje, vandaar
[..]
altijd, zo heb ik dit spel ook onder de knie gekregen
ik zie dat je een ander plaatje hebt geplaatst, en daar heb je je onstappingsroute inderdaad afgekapt..
quote:Op zondag 26 juni 2016 16:37 schreef DeHovenier het volgende:
Ik zie nu pas dat ik sowieso een Holdingcell moet maken. Ik had steeds in m'n hoofd dat het spel een normale cel bedoelde, waarin alles werkt.
Wat bedoelde met het zevende punt? Worden die waterleidingen geb ruikt om te ontsnappen?quote:Op zondag 26 juni 2016 16:40 schreef mschol het volgende:
[..]
ja het is een wat 'gooi de speler maar in het diepe' spel
yep, dan kunnen ze sneller tunnels gravenquote:Op zondag 26 juni 2016 16:50 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Wat bedoelde met het zevende punt? Worden die waterleidingen geb ruikt om te ontsnappen?
yep, nog zo'n capacitor bij plaatsenquote:Ik heb nu 1 grote hoofdleiding met allemaal zijvertakkingen van kleine leidingen.
En het energiebalkje bij m'n generator is bijna vol, betekent dat dat ie bijna aan z'n maximale capaciteit zit?
huh?quote:Op zondag 26 juni 2016 19:39 schreef DeHovenier het volgende:
Ik wist niet dat je ook 3Dview had in dit spel
quote:Op zondag 26 juni 2016 21:07 schreef delano.888 het volgende:
Je kan er vrijwel niks mee, is nog een experiment, is niet zeker dat ze het af gaan maken.
Maar als je t wilt zien moet je in t menu op het half onzichtbare vierkantje drukken.
haha, nice.. als ze het iets polijsten is het een geinige gimmick om door je gevangenis heen te lopen..quote:
Ze ontwikkelen wel lekker door, al vanaf het begin. Zorgt er ook iedere keer voor dat ik weer terug gezogen wordt het spel in.quote:Op maandag 27 juni 2016 09:15 schreef NikeyAjax het volgende:
Ben wel benieuwd naar de DLC voor de PS4 versie en de 2.0 versie die er aankomt na de zomer.
Inderdaad, weinig spellen waar ik zoveel tijd in heb gestoken.quote:Op maandag 27 juni 2016 09:23 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Ze ontwikkelen wel lekker door, al vanaf het begin. Zorgt er ook iedere keer voor dat ik weer terug gezogen wordt het spel in.
Precies dit ja... Bij elke update (voorheen elke maand) weer terug in het spel...quote:Op maandag 27 juni 2016 09:23 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Ze ontwikkelen wel lekker door, al vanaf het begin. Zorgt er ook iedere keer voor dat ik weer terug gezogen wordt het spel in.
Misschien domme vraag. Maar is de straat vrij? Als die vol staat met busjes/vrachtwagens dan krijg je namelijk ook dat probleemquote:Op zaterdag 2 juli 2016 14:09 schreef studentje7.1 het volgende:
Ik heb een probleem. Heb mijn prisoner intake aan staan. Krijg ook geld voor nieuwe prisoners, maar ze komen niet naar mijn gevangenis. Blijf nu dus steken op 420 prisoners.
Is dit een bug? Wat moet ik doen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |