nee klopt die maasaverkrachtingen komen zomaar uit de lucht vallen, het is gewoon toevallig dat dat nu ineens heel vaak gebeurd sinds er steeds meer gelukszoekers zijnquote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:59 schreef Hexagon het volgende:
Tokkies veroorzaken veel overlast met hun kutmuziek, slechte smaak, domheid, lelijke hoofden, agressie, vernielingen en natuurlijk hun stemgedrag.
Van Syrische vluchtelingen nog geen enkele last gehad.
quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 02:28 schreef FigueiraDaFoz het volgende:
[..]
nee klopt die maasaverkrachtingen komen zomaar uit de lucht vallen, het is gewoon toevallig dat dat nu ineens heel vaak gebeurd sinds er steeds meer gelukszoekers zijn
Welke massaverkrachtingen?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 02:28 schreef FigueiraDaFoz het volgende:
[..]
nee klopt die maasaverkrachtingen komen zomaar uit de lucht vallen, het is gewoon toevallig dat dat nu ineens heel vaak gebeurd sinds er steeds meer gelukszoekers zijn
Eerste hit op Google, voor de rest nog niet verder gekeken:quote:
Heel naar hoor, maar "massaverkrachtingen" is echt wat anders.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:11 schreef Fopje het volgende:
[..]
Eerste hit op Google, voor de rest nog niet verder gekeken:
http://www.ad.nl/ad/nl/10(...)achting-in-azc.dhtml
Nu is er niks aan de hand.quote:Op donderdag 15 oktober 2015 22:59 schreef Hexagon het volgende:
Tokkies veroorzaken veel overlast met hun kutmuziek, slechte smaak, domheid, lelijke hoofden, agressie, vernielingen en natuurlijk hun stemgedrag.
Van Syrische vluchtelingen nog geen enkele last gehad.
Ja boeiend, jij komt met domheid en lelijke hoofden als excuus. Ook niet echt serieus te nemen hequote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:12 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Heel naar hoor, maar "massaverkrachtingen" is echt wat anders.
Dat wisselen is ook totale nonsens aangezien tokkie iets is dat je door je gedrag wordt en Syrier zijn iets is waarmee je geboren bent.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:13 schreef Fopje het volgende:
[..]
Nu is er niks aan de hand.
Verwissel je "Tokkies" en "Syrische vluchtelingen" met elkaar en dan heb je de poppen aan het dansen.
Je wordt niet als vluchteling geboren. En ik heb er persoonlijk ook (nog) geen last van gehad. Maar kinderen van kennissen mogen al niet meer langs die vluchtelingen kampen fietsen omdat ze daar gewoon lastig gevallen worden.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:14 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat wisselen is ook totale nonsens aangezien tokkie iets is dat je door je gedrag wordt en Syrier zijn iets is waarmee je geboren bent.
Het is allemaal van horen zeggen dus. Daarbij zullen onder die vluchtelingen ook wel tokkie types zitten. Maar tot dusver is hun aanwezigheid me nog nergens opgevallen, laat staan dat ze me lastigvallen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:24 schreef Fopje het volgende:
[..]
Je wordt niet als vluchteling geboren. En ik heb er persoonlijk ook (nog) geen last van gehad. Maar kinderen van kennissen mogen al niet meer langs die vluchtelingen kampen fietsen omdat ze daar gewoon lastig gevallen worden.
Juist wel want tokkie is namelijk een naam die mensen opgeplakt worden die aan een bepaald plaatje voldoen. Iemand die zich niet zo gedraagt is dus ook geen tokkie.quote:Maar het ging er mij meer om dat stemgedrag, lelijke hoofden en slechte smaak net zo min bij tokkies horen als massaverkrachtingen bij de vluchtelingen.
En dat bepaal jij nu even?quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:30 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Het is allemaal van horen zeggen dus. Daarbij zullen onder die vluchtelingen ook wel tokkie types zitten. Maar tot dusver is hun aanwezigheid me nog nergens opgevallen, laat staan dat ze me lastigvallen.
[..]
Juist wel want tokkie is namelijk een naam die mensen opgeplakt worden die aan een bepaald plaatje voldoen. Iemand die zich niet zo gedraagt is dus ook geen tokkie.
Wellicht heeft een tokkie niet lle slechte eigenschappen.quote:Op vrijdag 16 oktober 2015 11:35 schreef Fopje het volgende:
Tokkie is toch gewoon een asociaal iemand. Daar heeft je hoofd en smaak en stemgedrag etc toch niks mee te maken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |