Ja, echt heel erg. Er zat ook een wilde vos in de tuin, de moeder had daar een foto van gemaakt als bewijs. Maar die vrouw zei dat vossen bang waren voor mensen en daarom nooit in de kinderwagen zouden springen. Nou, misschien is dat zo maar ik zou het er dus echt niet op gokken he.quote:Op zondag 4 oktober 2015 15:31 schreef Zoë23 het volgende:
Begrijp het LuDann![]()
Lekker extreem..(en onveilig.. Wat als je kindje overgeeft en huilt maar je er dus niet naar toe gaat want baby's manipuleren..)
quote:Op zondag 4 oktober 2015 15:37 schreef LuDann het volgende:
Oh ik ben echt zo verliefd op Wolk nu. Ze is zo druk aan het brabbelen sinds vandaag opeens. Superschattig die kreetjes.
[..]
Ja, echt heel erg. Er zat ook een wilde vos in de tuin, de moeder had daar een foto van gemaakt als bewijs. Maar die vrouw zei dat vossen bang waren voor mensen en daarom nooit in de kinderwagen zouden springen. Nou, misschien is dat zo maar ik zou het er dus echt niet op gokken he.
In Zweden slapen baby's altijd buiten overdag. Tot ongeveer - 15...als goed aangekleed en ingepakt, waarom niet? Bij kinderdagverblijven staat ook altijd een rijtje kinderwagens...quote:Op zondag 4 oktober 2015 14:55 schreef LuDann het volgende:
Ik dacht dat je een geintje maakte.
Maar nee, zo'n jonge baby kun je echt niet verpesten door hem gewoon te geven wat hij nodig heeft. Naar mijn mening. Maar dat ligt misschien ook een beetje aan welke manier van opvoeden je aanhangt en dat is erg persoonlijk. Je hebt mensen die erg fan zijn van 'Onvoorwaardelijk Ouderschap' en je hebt mensen die een soort strenge jaren '50 stijl aanhangen. En alles daar tussenin. Ik denk dat je er gaandeweg wel achterkomt wat je ligt (sprak de vrouw die ook pas sinds 8 weken moeder is wijs)
Ik denk (hoop) alleen niet dat er nog veel mensen zijn die hun pasgeboren baby elke dag 4 uur in de tuin parkeren 'want frisse lucht is gezond' zoals ik laatst in een docu over opvoedstijlen zag.
Zoals ik hierboven al zei, het gaat niet om het buiten zijn op zichzelf, maar op hoe het in die docu gedaan werd. Ik had het even in die context moeten omschrijven.quote:Op zondag 4 oktober 2015 16:30 schreef Jagärtrut het volgende:
[..]
In Zweden slapen baby's altijd buiten overdag. Tot ongeveer - 15...als goed aangekleed en ingepakt, waarom niet?
Ja, ik was an hey bijlezen en was nog niet verder gaan lezen...quote:Op zondag 4 oktober 2015 16:31 schreef LuDann het volgende:
[..]
Zoals ik hierboven al zei, het gaat niet om het buiten zijn op zichzelf, maar op hoe het in die docu gedaan werd. Ik had het even in die context moeten omschrijven.
Dat je ze buiten laat slapen omdat je dubbel glas hebt en zelf binnen zitquote:Op zondag 4 oktober 2015 16:31 schreef LuDann het volgende:
[..]
Zoals ik hierboven al zei, het gaat niet om het buiten zijn op zichzelf, maar op hoe het in die docu gedaan werd. Ik had het even in die context moeten omschrijven.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 26% gewijzigd door JufMariska op 04-10-2015 16:39:05 ]Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
Had ik gisteren ook (na 2w5d). Maar vandaag wel weer...quote:Op zondag 4 oktober 2015 16:39 schreef Jagärtrut het volgende:
Ik bloed vandaag helemaal niet meer. Is 2 weken bloeden niet wat kort, of zou ik nu al kunnen verwachten dat het over Is?
Ja, dat inderdaad.quote:Op zondag 4 oktober 2015 16:33 schreef Estrys het volgende:
[..]
Dat je ze buiten laat slapen omdat je dubbel glas hebt en zelf binnen zitdat idee
Egwel. Manipulatieve naarlingen.quote:Op zondag 4 oktober 2015 18:03 schreef IsabellaMariaAnna het volgende:
Malteser, die slaapdiscussie was laatst ook in Z&G, of je baby's kunt verwennen. Maar een baby die zo klein is beseft helemaal nog niet dat jij en hij twee personen zijn, laat staan dat ie denkt 'zo, dat heb ik voor elkaar, ik lig bij mama, nu ga ik niet meer in mijn eigen bed'
Dankjewel. Dit is zo waar!quote:Op zondag 4 oktober 2015 18:28 schreef Krisvc het volgende:
En stel nou he, in het allerergste geval, dat je je kind wel verpest, dan alsnog heb ik liever een gelukkig en verpest kind, dan een ongelukkig kind dat aan mijn opvoedstandaard voldoet.
quote:Op zondag 4 oktober 2015 18:45 schreef ingee het volgende:
Ongerelateerd aan slaapdiscussie:
R stak van de week een vinger tot achter in mijn neus.
Bloeden!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |