SPOILER: de gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.
misschien in het weekend ?quote:Op donderdag 1 oktober 2015 21:20 schreef Pino0 het volgende:
Ik probeer te traden met zilvers, tot nu toe gaat dat erg matig. Voorheen ging dat zo soepel, maar nu verkoop ik weinig.
consumable trading.. gaat op en af to be honest.. tijd rovend ook vooralquote:
je haalt vaak wel 15k uit de pakjes als je 3 wins hebt maar het is zo hatelijk dat het steeds net niet lukt.quote:
Die moest gewoon in hoesje zittenquote:Op donderdag 1 oktober 2015 21:53 schreef Jiang153 het volgende:
Iemand enig idee waar je die gratis 15 FUT packs kan vinden bij je pre-order? Heb nergens een code oid gezien.
Hmm ben geflashed dan denk ikquote:Op donderdag 1 oktober 2015 21:55 schreef E-Dubble het volgende:
[..]
je haalt vaak wel 15k uit de pakjes als je 3 wins hebt maar het is zo hatelijk dat het steeds net niet lukt.
[..]
Die moest gewoon in hoesje zitten
nee hoor, als je bijv bij bol.com had bested was het een email met een codequote:Op donderdag 1 oktober 2015 21:55 schreef E-Dubble het volgende:
[..]
je haalt vaak wel 15k uit de pakjes als je 3 wins hebt maar het is zo hatelijk dat het steeds net niet lukt.
[..]
Die moest gewoon in hoesje zitten
Ja klopt maar dat zijn toch acties van de website zelf? bij de ultimate edition zit ie in ieder geval altijd los in het hoesjequote:Op donderdag 1 oktober 2015 22:11 schreef realbase het volgende:
[..]
nee hoor, als je bijv bij bol.com had bested was het een email met een code
Ik heb hem een paar x gewonnen maar nooit met een team onder de 90 chem. Meestal kies ik diego costa, wat een beest is dat zeg.quote:Op donderdag 1 oktober 2015 21:05 schreef E-Dubble het volgende:
Gvd 33 draft entries en stuk of tien keer 3 wins gehaald maar nog niet de hoofdprijs![]()
Net ook laatste potje in de rust 4-0 voor en komt hij in extra tijd nog met de 4-4, toen met penalties verloren
Heb de draft gewonnen met een team 66 chem.quote:Op donderdag 1 oktober 2015 22:30 schreef Papadiouf het volgende:
[..]
Ik heb hem een paar x gewonnen maar nooit met een team onder de 90 chem. Meestal kies ik diego costa, wat een beest is dat zeg.
Laat je team is zienquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 07:59 schreef MeneerLogica het volgende:
Nog even sparen voor Yaya en dan is mijn team af. nog 70k te gaan
http://wefut.com/squad-builder?squadname=Squadquote:
Je zal toch echt je team moeten opslaan, je stuurt nu een link met de functie squadbuilder.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:08 schreef MeneerLogica het volgende:
[..]
http://wefut.com/squad-builder?squadname=Squad
Uiteindelijk wil ik alleen nog Ramsey met Touré v.v. en De Gea in doel. En misschien eriksen met IF Payet maar nu bevalt Eriksen nog prima.
En uiteindelijk misschien de Boer voor Rojo
Sorryquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:20 schreef zerokil het volgende:
[..]
Je zal toch echt je team moeten opslaan, je stuurt nu een link met de functie squadbuilder.
Veel spelers vroeg gekocht, ben lvl 49 dus kon alle coin boosts uit de catalogus kopen. Veel potjes gespeeld dus elk potje een extra 1000 muntjes tikt wel aanquote:
Bij XBO moet je naar het thuisscherm gaan, dan helemaal rechts naar game catalogus en daar staat voer code in.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:38 schreef realbase het volgende:
ah jij krijgt die tenminste..
andere vraag - die extra packs code die je kreeg bij het spel, waar voer je die in ?
ps3 hier, en kan het niet vindenquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:41 schreef MeneerLogica het volgende:
[..]
Bij XBO moet je naar het thuisscherm gaan, dan helemaal rechts naar game catalogus en daar staat voer code in.
in het spel wel toch ? of ergens anders.. ik wordt oudquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:41 schreef MeneerLogica het volgende:
[..]
Bij XBO moet je naar het thuisscherm gaan, dan helemaal rechts naar game catalogus en daar staat voer code in.
Haha nee bij je dashboard. Druk op de xbox knop, helemaal naar rechts naar games en daar invoeren.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:52 schreef realbase het volgende:
[..]
in het spel wel toch ? of ergens anders.. ik wordt oud
Heb het al, PS Store, redeem codes ( dacht dat dit puur voor PSN tegoed was, maar hij herkent ook deze code)quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:56 schreef MeneerLogica het volgende:
[..]
Haha nee bij je dashboard. Druk op de xbox knop, helemaal naar rechts naar games en daar invoeren.
Newbiequote:Op vrijdag 2 oktober 2015 11:04 schreef realbase het volgende:
oh EAS servers down ? gaan ze dan eindelijk iets fixen ???
Waarschijnlijk is de range veranderd. Die mensen die hem voor 70k+ hebben geplaatst staan er dan nog op, waarschijnlijk hebben zij Matip voor 3 dagen op de TL geplaatst.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 10:50 schreef DaSnaptIe het volgende:
Vraagje: Ik heb op Web App voor PS3 IF Matip gekocht voor 70K, omdat de rest van de IF Matip's voor 100+K erop stond. Dacht hier dus een mooi winstje op te kunnen maken, maar nu kan ik hem voor max. 70K te koop zetten ivm price range. Hoe kunnen anderen hem dan voor meer dan 70K te koop zetten. Is er een manier om die price range te omzeilen?
Geen idee wat voor code het eigenlijk is maar hij is al gebruikt door een lurker.quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 12:18 schreef MeneerLogica het volgende:
De code die ik heb is voor XBO. Aangezien weinig mensen een XBO hebben zet ik hem hier even neer:
WGGW2-KRT2X-VH2GJ-TV7CJ-YX6JZ
Ik speel veel meer gelijk eigenlijkquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 13:32 schreef realbase het volgende:
it wasn't me .. geen XBO hier
ik zuig echt behoorlijk in dit spel... net een wedstrijd verloren met 5-0 met 0 shots op goal
Bekend probleem... hopen op een patchquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 13:59 schreef Gohf046 het volgende:
Word steeds uit FUT gegooid speel op de ps4. Gebeurd eigenlijk altijd na afloop wedstrijd.
Iemand enig idee wat ik hier tegen kan doen ?
alleen bij een rode kaart van een cvquote:Op vrijdag 2 oktober 2015 16:10 schreef Dopekoe het volgende:
Wat zijn jullie ervaringen met een CDM op een CB positie ?
waarom post je het niet gewoon ?quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 15:41 schreef zerokil het volgende:
Zal het hier ook maar even posten, ik heb die dc's hier opgelost. Normaliter zeg ik dit niet snel, bang voor een jinx. Had 80% van alle wedstrijden een dc. Nu al 15 wedstrijden gespeeld en geen dc meer gehad. DM me even als je wil weten hoe ik dit heb gedaan, gaat om redelijk wat info namelijk
Ik wil Inler daar eens proberen, als ik die vergelijk met Olsson (Jaja, niet de beste maar ik heb een beperkt budget) zijn de defense stats en alle andere stats minimaal gelijkwaardig of zelfs beter....quote:Op vrijdag 2 oktober 2015 16:14 schreef Roypsv het volgende:
[..]
alleen bij een rode kaart van een cv
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |