jaquote:Op woensdag 30 september 2015 23:23 schreef Catkiller het volgende:
[..]
En dan over mijn links niet geklikt zeggen.
Alleen maar omdat hij te veel respect heeft voor mij en niet weet met welke titel hij mij aan moet spreken. Bij jou kan hij gewoon respectloos doen en je doet gewoon normaal alsof je een bange puppy bent met een gemeen baasje.quote:Op woensdag 30 september 2015 23:22 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
JE ZEI ZELF DAT IK EERSTE KEUS WAS A BOELER
Atoombom op Zweden, ik zie geen andere oplossing.quote:Op woensdag 30 september 2015 23:22 schreef Remqo het volgende:
[..]
Ik vind het altijd zo vervelend als je net een onderdeeltje mist.
Wil je net een hap nemen, dan flikkert je gehaktballetje uit elkaar
Ik verslikte mij. Dacht dat het om je ballen ging.quote:Op woensdag 30 september 2015 23:22 schreef Remqo het volgende:
[..]
Ik vind het altijd zo vervelend als je net een onderdeeltje mist.
Wil je net een hap nemen, dan flikkert je gehaktballetje uit elkaar
Als ik een vluchtelingenbashtopic open ga je dan daar posten?quote:Op woensdag 30 september 2015 23:24 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ik zei... ZOOOOOOOOOOO, WAT IS DAT HIER DAN???!!!
EEN TT DIE VOOR ALTIJD OP HET INTERNET ZAL STAANquote:Op woensdag 30 september 2015 23:23 schreef deadprez het volgende:
jeetje doe eens rustig allemaal het is maar een tt
klb sc, staat gwn in ttquote:Op woensdag 30 september 2015 23:24 schreef EttovanBelgie het volgende:
Ik zei... ZOOOOOOOOOOO, WAT IS DAT HIER DAN???!!!
Ik vind hem perfect hoorquote:Op woensdag 30 september 2015 23:23 schreef deadprez het volgende:
jeetje doe eens rustig allemaal het is maar een tt
mad jellyquote:Op woensdag 30 september 2015 23:24 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Alleen maar omdat hij te veel respect heeft voor mij en niet weet met welke titel hij mij aan moet spreken. Bij jou kan hij gewoon respectloos doen en je doet gewoon normaal alsof je een bange puppy bent met een gemeen baasje.
Hoor ik daar een VVD'er boertjes laten?quote:Op woensdag 30 september 2015 23:25 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Als ik een vluchtelingenbashtopic open ga je dan daar posten?
willoow weetquote:
Daar kan je je idd in verslikkenquote:Op woensdag 30 september 2015 23:24 schreef Willoow het volgende:
[..]
Ik verslikte mij. Dacht dat het om je ballen ging.
GuusCaprice zijn.quote:
meidquote:Op woensdag 30 september 2015 23:25 schreef Der_Mann het volgende:
[..]
EEN TT DIE VOOR ALTIJD OP HET INTERNET ZAL STAAN
EEN TT DIE NOG VELE GENERATIES ZULLEN LEZEN
EN JE HEBT HET VERPEST
[ afbeelding ]
catkiller is lid van identitair verzetquote:Op woensdag 30 september 2015 23:25 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Hoor ik daar een VVD'er boertjes laten?
Zonde van de chicks daar. Die zijn me een partij lekker.quote:Op woensdag 30 september 2015 23:24 schreef Stompzinnig het volgende:
[..]
Atoombom op Zweden, ik zie geen andere oplossing.
NSB'erquote:Op woensdag 30 september 2015 23:25 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Hoor ik daar een VVD'er boertjes laten?
Nehquote:
Hey leuk dat jij er ook weer bent.quote:Op woensdag 30 september 2015 23:26 schreef niels0 het volgende:
[..]
Zonde van de chicks daar. Die zijn me een partij lekker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |