Tja, kleine mannetjes die Aziaten hè.quote:Op donderdag 10 september 2015 01:26 schreef spierbal het volgende:
Shirt met verkeerde maten, deed gewoon een L wat ik hier ook heb
Sowieso nooit usb sticks uit China halenquote:Op donderdag 10 september 2015 16:38 schreef Eugene.H het volgende:
Usb sticks die het niet deden, opladers die net het verkeerde contactje hadden. Gelukkig zijn dat soort producten niet echt duur.
Nepgeheugen? explain please?quote:Op donderdag 10 september 2015 18:25 schreef Miniem het volgende:
[..]
Sowieso nooit usb sticks uit China halen(nepgeheugen) eveneens goedkope laders (ontploffingsgevaar)
Dat je een 128gb usb stick koopt terwijl hij maar 4gb is. + dat je er echt geen belangrijke bestanden op moet zetten omdat ze onbetrouwbaar zijn.quote:Op donderdag 10 september 2015 20:22 schreef DeBlauweKrokodil het volgende:
[..]
Nepgeheugen? explain please?
+1quote:Op donderdag 10 september 2015 18:25 schreef Miniem het volgende:
[..]
Sowieso nooit usb sticks uit China halen(nepgeheugen) eveneens goedkope laders (ontploffingsgevaar)
Lijkt me nog best een klus om een sticker op een mier te plakken.quote:
Tip, zet paypal retour aan, dan betaalt paypal tot 30 euro terug voor zo'n gevalquote:Op donderdag 10 september 2015 22:20 schreef Ouwesok het volgende:
Banggood deed waarschijnlijk zijn best om het defect te begrijpen, maar aangezien alleen terugsturen al tegen de dertig euro kostte heb ik dochterlief maar een fatsoenlijke telefoon gegeven.
Teveel toestanden. Leermomentje. Verlies nemen en weer verderquote:Op donderdag 10 september 2015 22:21 schreef rene90 het volgende:
[..]
Tip, zet paypal retour aan, dan betaalt paypal tot 30 euro terug voor zo'n geval
Dit inderdaad, was helemaal vergeten dat ik dat onding heb aangeschaft toentertijdquote:Op donderdag 10 september 2015 21:36 schreef rene90 het volgende:
Zo'n lifehammer in sleutelhanger formaat (resqme variant) die zo brak is dat het pennetje scheef zit en er dus niet uit kan schieten als het nodig is. Gelijk weggegooid![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |