quote:Bondscoach Danny Blind, morgen voor het eerst hoofdverantwoordelijke bij een interland van het Nederlands elftal, wilde vandaag nog geen mededelingen doen over de opstelling. "Maar als je goed hebt opgelet dan heb ik daar niet geheimzinnig over gedaan", zei hij op de persconferentie voorafgaand aan het EK-kwalificatieduel met IJsland.
Blind doet het wat dat betreft dus weinig anders dan zijn voorgangers, niet ingaan op vragen over de opstelling. Want op de vraag of het middenveld morgen bestaat uit Wijnaldum, Klaassen en Sneijder antwoordde hij "zou kunnen." En dat Anita op de afsluitende training ineens opdook in een hesje werd afgedaan met een simpel "klopt."
Niet zenuwachtig
Over wat voor wedstrijd het tegen IJsland gaat worden, wilde de nieuwe bondscoach wel wat meer kwijt. "We zullen met geduld moeten spelen, maar wel in een hoog tempo, de zaak stukspelen", zei Blind. "Dat moeten we op een bepaalde manier doen, omdat zij ook heel goed georganiseerd zijn. Dan kan het pas laat beslist worden, maar ik heb het natuurlijk liever eerder voor elkaar."
Nederland ging in het vorige duel op IJsland met 2-0 onderuit, maar zenuwachtig is Blind niet voor zijn eerste wedstrijd als hoofdcoach. "Nee dat ben ik niet zo gauw. Ik heb er een goed gevoel over. Ik zie een ploeg die deze wedstrijd graag wil spelen en weet waar de moeilijkheden zitten."
Later lichtte Blind toch een klein tipje van de opstellingssluier op "We gaan spelen in een 4-3-3-opstelling met de opdrachten die daarbij horen. De individuele kwaliteit zal naar voren moeten komen", aldus Blind. "4-3-3, met de punt naar achter, maar dat kan in de wedstrijd natuurlijk veranderen."
Dezelfde Robben
Ook de nieuwe aanvoerder Arjen Robben zat achter de tafel bij de persconferentie. "Precies dezelfde Robben als altijd", zo verzekerde hij. "Ik ga me niet anders voordoen omdat ik nu de aanvoerdersband draag. Het enige verschil is dat het nu officieel is."
Ook hij is in zijn hoofd al een tijdje bezig met de cruciale wedstrijd tegen IJsland. "Van Gaal verwoordde het altijd mooi, imagineren. Je merkt in de groep dat iedereen er wel mee bezig is. Maar iedereen is goed voorbereid, weet wat er verwacht wordt. We zullen alles geven, maar het blijft oppassen dat je niet te enthousiast wordt. Gewoon de taken uitvoeren, met veel passie."
Er was ook nog ruimte voor een grapje bij Robben. Op de vraag of hij nu een andere verhouding heeft met Blind dan met Guus Hiddink antwoordde hij lachend. "Ik heb de opstelling gemaakt en de trainer was het daarmee eens."
Allemaal leuk en aardig maar deze nutteloze discussie mag verder via DMquote:Op donderdag 3 september 2015 22:50 schreef Syntix het volgende:
[..]
Aaah kakkie. Het zijn jouw kakkies die zo kut spelen. De VrijIndi
Van Persiequote:Op donderdag 3 september 2015 22:51 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Liever Van Persie dan die gehypte hondedrol van een Depay
quote:Op donderdag 3 september 2015 22:51 schreef GekkeGerrit- het volgende:
[ afbeelding ]
Ik laat even een leuk plaatje achter
Dat is rechtsquote:Op donderdag 3 september 2015 22:51 schreef Pedroso het volgende:
Wel lekkere LB's hebben we in Nederland, eerst Janmaat die wat doelpunten weggeeft en grossiert in rode kaarten en nu ook Krek die weer een grote fout maakt en ook nooit meer in Oranje mag spelen.
Zondag Tete basis.
Niet gelachen.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:51 schreef GekkeGerrit- het volgende:
[ afbeelding ]
Ik laat even een leuk plaatje achter
of een escortjequote:Op donderdag 3 september 2015 22:52 schreef Pleun2011 het volgende:
Robben heeft een prozacje nodig zo te horen
dat vinden wij allemaalquote:Op donderdag 3 september 2015 22:52 schreef ForzaMilan het volgende:
Robben vindt BMI onprofessioneel.
Terecht. Was een domme actie.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:52 schreef ForzaMilan het volgende:
Robben vindt BMI onprofessioneel.
Nederland heeft echte Surinaamse verdedigers nodig.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:52 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Is wel erg vroeg om dat al te kunnen voorspellen...
Ditquote:Op donderdag 3 september 2015 22:53 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
Die Depay ook, klapjosti. Cowboy Johnny met zijn kekke hoed en sjaal. Denkt dat hij er nu al is, pleur op met die lutser.
quote:Op donderdag 3 september 2015 22:53 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Nederland heeft echte Surinaamse verdedigers nodig.
Als ze zoals Bruma zijn, dan liever niet.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:53 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Nederland heeft echte Surinaamse verdedigers nodig.
quote:Op donderdag 3 september 2015 22:51 schreef GekkeGerrit- het volgende:
[ afbeelding ]
Ik laat even een leuk plaatje achter
Robben moet daar zitten, dat is het protocol.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:53 schreef Roland010 het volgende:
Robben pleur opdat je daar nog gaat zitten. Ga je schamen
Houd je bek nou eens, nondejupquote:Op donderdag 3 september 2015 22:53 schreef klaasweetalles het volgende:
Nederlands efltal presteert alleen zonder ajax cieden
ek 88
wk 2010
wk 2014
met ajaxcieden WORDT HET GEWOON NOOIT WAT
SNAPPEN WE DIT NOU EINDELIJK
Klaas tief nou even op te zeiken man, etterbak dat je bentquote:Op donderdag 3 september 2015 22:53 schreef klaasweetalles het volgende:
Nederlands efltal presteert alleen zonder ajax cieden
ek 88
wk 2010
wk 2014
met ajaxcieden WORDT HET GEWOON NOOIT WAT
SNAPPEN WE DIT NOU EINDELIJK
Ga nou gewoon slapen johquote:Op donderdag 3 september 2015 22:53 schreef klaasweetalles het volgende:
Nederlands efltal presteert alleen zonder ajax cieden
ek 88
wk 2010
wk 2014
met ajaxcieden WORDT HET GEWOON NOOIT WAT
SNAPPEN WE DIT NOU EINDELIJK
ja verdomme had nooit verwacht dat IJsland echt zou gaan winnenquote:
Zuiverloon, Malonequote:Op donderdag 3 september 2015 22:53 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Nederland heeft echte Surinaamse verdedigers nodig.
Was ook gewoon de tweede of derde keer dat hij dat deed. BMIquote:Op donderdag 3 september 2015 22:52 schreef ForzaMilan het volgende:
Robben vindt BMI onprofessioneel.
Perfect verwoord.. erger me dood aan die pinokkioquote:Op donderdag 3 september 2015 22:53 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
Die Depay ook, klapjosti. Cowboy Johnny met zijn kekke hoed en sjaal. Denkt dat hij er nu al is, pleur op met die lutser.
1998 speelden we het beste voetbal tijdens het WK met alleen maar ajaciedenquote:Op donderdag 3 september 2015 22:53 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Klaas tief nou even op te zeiken man, etterbak dat je bent
Fuck het protocol. Die gasten moeten zich allemaal de tyfus gaan schamen en voorlopig even helemaal niets zeggenquote:Op donderdag 3 september 2015 22:53 schreef MakkieR het volgende:
[..]
Robben moet daar zitten, dat is het protocol.
Ik word zo moe van deze kut troll.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:53 schreef klaasweetalles het volgende:
Nederlands efltal presteert alleen zonder ajax cieden
ek 88
wk 2010
wk 2014
met ajaxcieden WORDT HET GEWOON NOOIT WAT
SNAPPEN WE DIT NOU EINDELIJK
Wat lul je dom... ek88: Rijkaard, Wouters, Mühren, Koeman, Vanenburg, Van Basten, Kieft, Bosman, v/h Schip en Michels.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:53 schreef klaasweetalles het volgende:
Nederlands efltal presteert alleen zonder ajax cieden
ek 88
wk 2010
wk 2014
met ajaxcieden WORDT HET GEWOON NOOIT WAT
SNAPPEN WE DIT NOU EINDELIJK
Fysiotherapeut is werkloos?quote:Op donderdag 3 september 2015 22:53 schreef Evertjan het volgende:
Kom aub volgend seizoen terug naar huis Robben. De FC Groningen heeft je nodig
quote:Op donderdag 3 september 2015 22:54 schreef Evertjan het volgende:
[..]
1998 speelden we het beste voetbal tijdens het WK met alleen maar ajacieden
Roland010 achter zijn PC:quote:Op donderdag 3 september 2015 22:54 schreef Roland010 het volgende:
[..]
Fuck het protocol. Die gasten moeten zich allemaal de tyfus gaan schamen en voorlopig even helemaal niets zeggen
Iemand die het in 2 jaar Oranje zo weet te verkloten elke keer hoort idd de eerste jaren niet meer in Oranje thuis. Joch heeft gewoon wederom z'n elftal in de steek gelaten...quote:
Ik denk maandje, anderhalf manquote:Op donderdag 3 september 2015 22:55 schreef Rickertman96 het volgende:
Ik ga even een gokje doen.
Ik denk dat Robben 4 tot 6 weken niet gaat spelen ivm zijn blessure.
die is nog slechterquote:Op donderdag 3 september 2015 22:55 schreef Smoofie het volgende:
BMI meteen eruit. Van Dijk selecteren
de FC Bayern Munchen zal weer blij zijn met de KNVBquote:Op donderdag 3 september 2015 22:55 schreef Rickertman96 het volgende:
Ik ga even een gokje doen.
Ik denk dat Robben 4 tot 6 weken niet gaat spelen ivm zijn blessure.
Yep.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:55 schreef Rabieluh het volgende:
Het ging mis bij Bert van Oostveen.
Krijg ff een ziektequote:Op donderdag 3 september 2015 22:55 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
Roland010 achter zijn PC:
[ afbeelding ]
Het was een collectieve wanprestatie, ook met 11 was het heel matig.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:56 schreef Confetti het volgende:
[..]
En terecht. Achterlijke mongool is het
zie vi.nlquote:Op donderdag 3 september 2015 22:56 schreef MakkieR het volgende:
Hoorde ik dat trouwens goed dat we bijna 40 jaar niet thuis tijdens een kwalificatie hadden verloren?
Dikke heldquote:Op donderdag 3 september 2015 22:57 schreef Jorwol het volgende:
Jack regelt eigenhandig even dat BMI voorlopig niet meer in Oranje speelt
Hij heeft toch gelijk, en hij stond verdomme zowaar nog goed te verdedigen ookquote:Op donderdag 3 september 2015 22:56 schreef Sunri5e het volgende:
Blind dekt zichzelf lekker in door BMI de schuld te geven.
Scholletje
Mooi afscheidscadeau toch?quote:Op donderdag 3 september 2015 22:57 schreef Jorwol het volgende:
Jack regelt eigenhandig even dat BMI voorlopig niet meer in Oranje speelt
Klopt, maar dat zeiden ze vooraf al. Dus dan weet je dat het misgaat.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:56 schreef MakkieR het volgende:
Hoorde ik dat trouwens goed dat we bijna 40 jaar niet thuis tijdens een kwalificatie hadden verloren?
Wissels waren dom, maar het is niet zijn schuld, de rode kaart en pingelquote:Op donderdag 3 september 2015 22:56 schreef Sunri5e het volgende:
Blind dekt zichzelf lekker in door BMI de schuld te geven.
Scholletje
De rest van Nederland weet niet wat Blind bezielt door die bankzitter op te stellen en vervolgens Huntelaar eruit te halen voor Bruna.quote:
Dan nog is hij na die actie een totale mongool.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:57 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Het was een collectieve wanprestatie, ook met 11 was het heel matig.
Zijn wissels waren natuurlijk wel goed. Man man man. Wat een dramatisch slechte coach.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:57 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Hij heeft toch gelijk, en hij stond verdomme zowaar nog goed te verdedigen ook
Hoe weet jij dit?quote:Op donderdag 3 september 2015 22:57 schreef zoekeenleven het volgende:
Ajacied422 heeft een kleine piemel
EK Kwalificatiequote:Op donderdag 3 september 2015 22:56 schreef MakkieR het volgende:
Hoorde ik dat trouwens goed dat we bijna 40 jaar niet thuis tijdens een kwalificatie hadden verloren?
Tijden zijn veranderdquote:Op donderdag 3 september 2015 22:57 schreef Kleffe_Dop het volgende:
"We wisten dat het lastig ging worden"
Het is fuckin IJSLAND mensen
Stop met jezelf in die underdog positie te plaatsen
Het is ook de fout van Blind, qua selectie en wissels. Maar die rode kaart was wel echt oliedom. Ik had hem daarna nog écht een klap gegeven. Je hebt toch al rood...quote:Op donderdag 3 september 2015 22:57 schreef klaasweetalles het volgende:
HET ging mis met de aanstelling met danny blind
nu gaan ze bmi de schuld geven
terwijl heel de kwalificatie al kut is joh
zielig die blind,. zeg nou eerlijk?
Iets zegt me dat BMI ook mét wedstrijdritme deze fout wel had gemaakt, Van der Wiel ben ik het volledig mee eensquote:Op donderdag 3 september 2015 22:58 schreef Pedroso het volgende:
Bankzitters als BMI en vd Wiel die een groot aandeel hebben in deze nederlaag. Fout om zulke spelers op te stellen.
Nummer 1 in de poulequote:Op donderdag 3 september 2015 22:58 schreef GekkeGerrit- het volgende:
Waarom doet iedereen alsof Ijsland goed is?
Leuk voor jou, maar doe dit even via DM niet hier.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:57 schreef zoekeenleven het volgende:
Ajacied422 heeft een kleine piemel
Eens, Blind is hoofdschuldige met BMI als nummer twee er vlak achterquote:Op donderdag 3 september 2015 22:58 schreef Pedroso het volgende:
Bankzitters als BMI en vd Wiel die een groot aandeel hebben in deze nederlaag. Fout om zulke spelers op te stellen.
Ik heb met hem gekorfbaldquote:Op donderdag 3 september 2015 22:58 schreef Pascalus het volgende:
Op donderdag 3 september 2015 22:57 schreef zoekeenleven het volgende:
Ajacied422 heeft een kleine piemel
Hoe weet jij dit?
Dit idd.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:57 schreef Geo4kant het volgende:
Waarom blijven zij zo rustigik had die echt gescholden
Hyves Krabbelplaatjes.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:58 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Je hebt de interpunctie van een 46 jarige huisvrouw.
Beetje jammer dat hij zijn spelers niet beschermt.. Zo erg was die overtreding van BMI nou ook wee niet.. Het was dat de assistent het zagquote:Op donderdag 3 september 2015 22:56 schreef Sunri5e het volgende:
Blind dekt zichzelf lekker in door BMI de schuld te geven.
Scholletje
Hij vindt zijn eigen wissels wel goed![]()
In de zin van niet beschikbaarquote:Op donderdag 3 september 2015 22:59 schreef Rickertman96 het volgende:
'Martins Indi ga je missen.'
HELEMAAL NIET JACK
Depay vond ik ook in- en inslechtquote:
El Ghazi zal nu wel balen dat ie 'geblesseerd' isquote:
Doet er niet toe hoe erg het wel of niet was, het hoort niet, je kent het risico, het heeft niks met voetbal te maken en je benadeeld je team zo tyfus hardquote:Op donderdag 3 september 2015 22:59 schreef NLGooner het volgende:
[..]
Beetje jammer dat hij zijn spelers niet beschermt.. Zo erg was die overtreding van BMI nou ook wee niet.. Het was dat de assistent het zag
quote:Op donderdag 3 september 2015 23:00 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Waarvoor? Om de tegenstanders in de rust te beroven?
In 2000 voor het laatst thuis verloren in een kwalificatie.. voor WK. Was tegen Portugal. Daarvoor was Nederland - Hongarije 1-2 in 1984 de laatste.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:56 schreef MakkieR het volgende:
Hoorde ik dat trouwens goed dat we bijna 40 jaar niet thuis tijdens een kwalificatie hadden verloren?
4-0quote:Op donderdag 3 september 2015 23:00 schreef MakkieR het volgende:
Turkijke - Nederland, zeg het maar...
Bruno is een back toch?quote:Op donderdag 3 september 2015 23:00 schreef Rickertman96 het volgende:
[..]
Van Beek of Van Dijk als CB
Vleugel zou ik niet weten, El Ghazi is geblesseerd
Blind is echt het slechtste wat Oranje is overkomen de laatste tientallen jaren.quote:Op donderdag 3 september 2015 22:59 schreef NLGooner het volgende:
[..]
Beetje jammer dat hij zijn spelers niet beschermt.. Zo erg was die overtreding van BMI nou ook wee niet.. Het was dat de assistent het zag
quote:Op donderdag 3 september 2015 22:59 schreef NLGooner het volgende:
[..]
Beetje jammer dat hij zijn spelers niet beschermt.. Zo erg was die overtreding van BMI nou ook wee niet.. Het was dat de assistent het zag
Huntelaar was de meest dreigende man ventquote:Op donderdag 3 september 2015 23:00 schreef Lange_Lans het volgende:
Huntelaar er uit was niet gek. Narsingh er in is vragen om problemen. Dat had Promessi moeten zijn. Op het laatste moet je De Jong inbrengen.
BMI mag nooit meer meedoen.
De haat op Depay snap ik niet helemaal. Die moest het uiteindelijk voorin in zijn eentje rooien tegen 4 IJslandse reuzen.
Huntelaar eruit niet gek? Je moet toch scoren?quote:Op donderdag 3 september 2015 23:00 schreef Lange_Lans het volgende:
Huntelaar er uit was niet gek. Narsingh er in is vragen om problemen. Dat had Promessi moeten zijn. Op het laatste moet je De Jong inbrengen.
BMI mag nooit meer meedoen.
De haat op Depay snap ik niet helemaal. Die moest het uiteindelijk voorin in zijn eentje rooien tegen 4 IJslandse reuzen.
Dat was onder Hiddink ook al zo tergend, hele tijd Narsingh ipv Promes, Blind snapt er geen kut van.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:00 schreef Lange_Lans het volgende:
Huntelaar er uit was niet gek. Narsingh er in is vragen om problemen. Dat had Promessi moeten zijn. Op het laatste moet je De Jong inbrengen.
BMI mag nooit meer meedoen.
De haat op Depay snap ik niet helemaal. Die moest het uiteindelijk voorin in zijn eentje rooien tegen 4 IJslandse reuzen.
Hofplein R'dam fissaquote:Op donderdag 3 september 2015 23:00 schreef Pascalus het volgende:
Zondag toeterende turken door de straten.
GENOT
rellen in amsterdam westquote:
BMI speelde centraalquote:Op donderdag 3 september 2015 23:01 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
Bruno is een back toch?
Elia?![]()
Ijsland thuis, altijd lastig...quote:Op donderdag 3 september 2015 22:57 schreef Kleffe_Dop het volgende:
"We wisten dat het lastig ging worden"
Het is fuckin IJSLAND mensen
Stop met jezelf in die underdog positie te plaatsen
Morgen de kraker van de week ja.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:01 schreef opperkleurder het volgende:
[..]
Morgen gaan we Polen zien winnen.
Een hoop toeterende Turken?quote:Op donderdag 3 september 2015 23:00 schreef MakkieR het volgende:
Turkijke - Nederland, zeg het maar...
Jonge schei toch uit met je van Beek. Leuk spelertje voor het legioen met zijn lange nek, en enthousiasme als die een goaltje maakt. Is toch geen international of wel?quote:Op donderdag 3 september 2015 23:01 schreef Pascalus het volgende:
Blind had gewoon Van Beek op moeten roepen.
Beekgod >>>>>>>>>>>>>>>>> BMI
Tetequote:Op donderdag 3 september 2015 23:01 schreef bombmannl het volgende:
Haha van der wiel wat een mongool.
Tete >>>>>> van der wiel
Had ie een mes op zak dan? Want voetballend heeft hij niets laten zien.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:01 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Huntelaar was de meest dreigende man vent
Vanaf nu ben jij een huisvrouw met een kort pittig kapsel, houdoe!quote:Op donderdag 3 september 2015 23:02 schreef klaasweetalles het volgende:
Ijsland was gewoon beter
ook met bmi was deze wedstrijd niet gewonnen
dat wordt nu de schuldige
nederland had deze wedstrijd never nooit gewonnen
Ijsland heeft de beste kansen gehad
wat we heel de kwalificatie zien is precies hoe we Nederlandse clubs in de Europacup zien
HET NEDERLANDS VOETBAL IS GEWOON WAT WE NU ZIEN..zwaar armoedig en op het nivo van cyprus,.
we kunnen gewoon niet verdedigen
punt uit
ik ga slapen.
Eens. Depay heeft kwaliteiten op de vleugels, als spits met 2 man in z'n nek heb je weinig aan hem. Grote fout weer. Daar had De Jong moeten staan, al is het alleen maar voor z'n kopkracht en fysieke sterkte.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:00 schreef Lange_Lans het volgende:
Huntelaar er uit was niet gek. Narsingh er in is vragen om problemen. Dat had Promessi moeten zijn. Op het laatste moet je De Jong inbrengen.
BMI mag nooit meer meedoen.
De haat op Depay snap ik niet helemaal. Die moest het uiteindelijk voorin in zijn eentje rooien tegen 4 IJslandse reuzen.
nee, Duitse RTL heeft de rechtenquote:Op donderdag 3 september 2015 23:02 schreef KingRoland het volgende:
Weet iemand of het op ZDF is? Duitsland - Polen is altijd geweldig
Daarmee heb je het wel gehad volgens mij ja.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:02 schreef schvvmert het volgende:
Danny heeft rekenen gehad op lagere school.
RTL+quote:Op donderdag 3 september 2015 23:02 schreef KingRoland het volgende:
Weet iemand of het op ZDF is? Duitsland - Polen is altijd geweldig
Dank je, ik ook.quote:
Duitsland zonder Reus en Lahmquote:Op donderdag 3 september 2015 23:03 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Dank je, ik ook.
Ben ook nog eens in Polen dus dat wordt feest.
Veltman dan.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:02 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Jonge schei toch uit met je van Beek. Leuk spelertje voor het legioen met zijn lange nek, en enthousiasme als die een goaltje maakt. Is toch geen international of wel?
quote:Op donderdag 3 september 2015 23:02 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Vanaf nu ben jij een huisvrouw met een kort pittig kapsel, houdoe!
Als trainer bescherm je je spelers Hoe dan ook altijd. Vind ik echt een zwak punt van hem. Hij stelt ze opquote:
En Pergodquote:Op donderdag 3 september 2015 23:03 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Duitsland zonder Reus en Lahm
Gaat echt niet gebeuren met Huntelaar. Die zou het spel alleen maar ophouden. Je gokt op snelheid in zo een situatie.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:01 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Huntelaar eruit niet gek? Je moet toch scoren?
Het einde van een lang traject.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:03 schreef TheVulture het volgende:
Ik weet wel dat we nooit meer zo'n hemeltergende kwalificatiereeks zullen meemaken als deze
3 keer een teenlengte tekort. Na rust die tuinkabouter eastwood in de punt met zijn 1,46. En dan ook nog voorzetten gevenquote:Op donderdag 3 september 2015 23:02 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Had ie een mes op zak dan? Want voetballend heeft hij niets laten zien.
Ik ben geschrokken van Narsingh. Hij kan werkelijk een bal niet eens aannemen.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:04 schreef Geo4kant het volgende:
Conclusie, teveel ajax in Oranje want ze willen allemala tikki takka, we moeten simpel voetbal met lange ballen. Meer Feyenoorders.
Op zich mee eens.. maar dat doe je in de kleedkamer niet voor de cameraquote:Op donderdag 3 september 2015 23:00 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Doet er niet toe hoe erg het wel of niet was, het hoort niet, je kent het risico, het heeft niks met voetbal te maken en je benadeeld je team zo tyfus hardecht ik zou zo'n jonge en trap geven in de kleedkamer
quote:Op donderdag 3 september 2015 23:03 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Dat doet heel de wereld, met uitzondering van Duitsland en Rihanna.
Teveel eredivisie en te weinig internationale ervaring bij topclubs.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:04 schreef Geo4kant het volgende:
Conclusie, teveel ajax in Oranje want ze willen allemala tikki takka, we moeten simpel voetbal met lange ballen. Meer Feyenoorders.
Het is te hopen dat Promes zondag als rechtsbuiten start.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:04 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik ben geschrokken van Narsingh. Hij kan werkelijk een bal niet eens aannemen.
Veltman en ook Bruma hebben toch veel meer uitstraling dan je beekmans?quote:
Kaolo penthousequote:Op donderdag 3 september 2015 23:05 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Het is te hopen dat Promes zondag als rechtsbuiten start.
Oh jawel hoor, de aanstaande WK kwalificatie word nog veel erger, nu hebben we nog steeds een theoretische kans, in die poule zijn we met dit materiaal al bij voorbaat kansloos.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:03 schreef TheVulture het volgende:
Ik weet wel dat we nooit meer zo'n hemeltergende kwalificatiereeks zullen meemaken als deze
Hij heeft zijn one trick nog in Heerenveen laten liggen, nu kan hij echt helemaal niets. Echt treurig dat zo iemand geld verdient hiermee.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:04 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik ben geschrokken van Narsingh. Hij kan werkelijk een bal niet eens aannemen.
2002 is nog niet zó lang geleden hoor.. dus 13 jaar na nu kan het gewoon nog een keer hoor.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:03 schreef TheVulture het volgende:
Ik weet wel dat we nooit meer zo'n hemeltergende kwalificatiereeks zullen meemaken als deze
Ik van Veltman. Wat was hij slecht man.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:04 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik ben geschrokken van Narsingh. Hij kan werkelijk een bal niet eens aannemen.
0 balcontacten denk ik.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:04 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
3 keer een teenlengte tekort. Na rust die tuinkabouter eastwood in de punt met zijn 1,46. En dan ook nog voorzetten geven![]()
![]()
Ajax en tikki takka in een zinquote:Op donderdag 3 september 2015 23:04 schreef Geo4kant het volgende:
Conclusie, teveel ajax in Oranje want ze willen allemala tikki takka, we moeten simpel voetbal met lange ballen. Meer Feyenoorders.
ik woon daarquote:
Wie moet je dan oproepen dan?quote:Op donderdag 3 september 2015 23:05 schreef bombmannl het volgende:
Elia oproepen?
Wat een onzinElia heeft al 5 jaar niks laten zien. Soort van affelay 2.0
Nu had ik een crappy stream, maar toch niet zo crappy dat ik Veltman heb gemist...quote:Op donderdag 3 september 2015 23:05 schreef Sunri5e het volgende:
[..]
Ik van Veltman. Wat was hij slecht man.
Dat was toch al wel bekend?quote:Op donderdag 3 september 2015 23:04 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik ben geschrokken van Narsingh. Hij kan werkelijk een bal niet eens aannemen.
Ook meer dan terecht, nog geen minuut gespeeld. Dat vind ik echt een grote fout van Blind.quote:
Huntelaar speelt als een "saint" die staat er puur om die laatste bal erin te duwen. Die moet je niet wisselen maar geduld hebben. Die kan werkelijk waar op ieder mogelijk moment scoren. Uit een voorzet bijvoorbeeld. Dat weet je onderhand toch wel? Die vikingen hadden de handen vol aan the hunterquote:
Lul gewoon niet recht wat krom is .quote:Op donderdag 3 september 2015 23:03 schreef NLGooner het volgende:
[..]
Als trainer bescherm je je spelers Hoe dan ook altijd. Vind ik echt een zwak punt van hem. Hij stelt ze op
Of naar Canada. In een opblaasboot.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:06 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Vluchten naar italie en duitsland is hip tegenwoordig, misschien kun je ook mee doen
Dat is niet eens het ergste, hij kan gewoon geen man uitspelen, en dat is dan vleugelaanvaller.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:04 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Ik ben geschrokken van Narsingh. Hij kan werkelijk een bal niet eens aannemen.
Ik blijf erbij dat Klaassen niet als zes hoort te spelen.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:07 schreef Lange_Lans het volgende:
Klaassen was ook erg matig. Wijnaldum ook weer.
Gewoon helemaal nietquote:Op donderdag 3 september 2015 23:07 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik blijf erbij dat Klaassen niet als zes hoort te spelen.
Allemaal zo apathisch als wat.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:07 schreef Lange_Lans het volgende:
Klaassen was ook erg matig. Wijnaldum ook weer.
Hij kan gewoon niks. Gewoon letterlijk niks.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:07 schreef Hathor het volgende:
[..]
Dat is niet eens het ergste, hij kan gewoon geen man uitspelen, en dat is dan vleugelaanvaller.
Met 10 man heb je helemaal niets aan hem. Ik twijfel zelfs of je tegen IJsland met 11 man iets aan hem had gehad.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:07 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Huntelaar speelt als een "saint" die staat er puur om die laatste bal erin te duwen. Die moet je niet wisselen maar geduld hebben. Die kan werkelijk waar op ieder mogelijk moment scoren. Uit een voorzet bijvoorbeeld. Dat weet je onderhand toch wel? Die vikingen hadden de handen vol aan the hunter
Klopt. Maar nog geen top.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:08 schreef Rabieluh het volgende:
Op de penalties na blijft het wel een hele goede keeper.
Pakt nooit punten.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:08 schreef Rabieluh het volgende:
Op de penalties na blijft het wel een hele goede keeper.
En hoeveel potten heeft eastwood gebroken in de spits?quote:Op donderdag 3 september 2015 23:08 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Met 10 man heb je helemaal niets aan hem. Ik twijfel zelfs of je tegen IJsland met 11 man iets aan hem had gehad.
quote:Op donderdag 3 september 2015 23:08 schreef Rabieluh het volgende:
Op de penalties na blijft het wel een hele goede keeper.
Waarom denk je dat de toptrainers nooit hun spelers afbranden/bekritiseren?quote:Op donderdag 3 september 2015 23:07 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Lul gewoon niet recht wat krom is .
Eens.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:07 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Ik blijf erbij dat Klaassen niet als zes hoort te spelen.
Heb hem nog nooit punten zien pakken.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:09 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Pakt geen pingels, verder prima keeper.
Net als vorige kwalificatiereeks, ff snel scoren en dan zijn ze stil. Maar ja... wie moet er scoren?quote:Op donderdag 3 september 2015 23:09 schreef ForzaMilan het volgende:
En dan kom je zondag in zo'n Turkse hel, moet het nog maar zien.
Clubcoach is een ander vak dan bondscoach.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:09 schreef NLGooner het volgende:
[..]
Waarom denk je dat de toptrainers nooit hun spelers afbranden/bekritiseren?
Lensquote:Op donderdag 3 september 2015 23:10 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Net als vorige kwalificatiereeks, ff snel scoren en dan zijn ze stil. Maar ja... wie moet er scoren?
Nee dat wordt een kwestie van hoe hij het later in het buitenland gaat doen.quote:
Dost, oh die is niet opgeroepenquote:Op donderdag 3 september 2015 23:10 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Net als vorige kwalificatiereeks, ff snel scoren en dan zijn ze stil. Maar ja... wie moet er scoren?
Wat Blind doet is BMI de schuld geven van zijn eigen falen.quote:Op donderdag 3 september 2015 23:10 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Clubcoach is een ander vak dan bondscoach.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |