Je moet toch je geld eruit halen nietwaar?quote:Op dinsdag 8 september 2015 11:00 schreef Roces18 het volgende:
Ik weet niet hoor. Maar leden van de FNV moeten gewoon contributie betalen. Dus eigenlijk betalen die leden dat eten allemaal zelf
Ook uitkeringstrekkers en gepensioneerden kunnen lid zijn van de bond en betalen extra weinig maar kunnen wel volop meevreten uit de vakbondsruif.quote:Op donderdag 10 september 2015 12:47 schreef Hexagon het volgende:
FNV is een vereniging en die broodjes worden van contributies betaald. Daarnaast zijn FNV leden werkende mensen dus zijn het ook niet de "armlastigen".
quote:Op donderdag 10 september 2015 14:29 schreef Rivalo het volgende:
TS
Het is een vereniging, die mag helemaal geen winst maken. Dit soort uitgaven komen direct voort uit inkomsten: o.a contributie, sponsoring. Ik vind het niets minder dan logisch dat er voor de leden op zo'n bijeenkomst een lunch geregeld wordt.
Onzin, Linksen graaien meer.quote:Op dinsdag 1 september 2015 17:22 schreef Roellie80 het volgende:
Je bent verward met rechts wanneer het op graaien komt
Als leden zich daaraan storen moeten ze het op de agenda van de ledenraad zien te krijgen.quote:Op donderdag 10 september 2015 14:20 schreef zovty het volgende:
[..]
Ook uitkeringstrekkers en gepensioneerden kunnen lid zijn van de bond en betalen extra weinig maar kunnen wel volop meevreten uit de vakbondsruif.
Bijna juist. Een vereniging mag slechts haar winst niet uitkeren aan haar leden.quote:Op donderdag 10 september 2015 15:04 schreef Drolflap het volgende:
[..]
Een vereniging mag best winst maken, alleen ze mogen het niet als doel hebben.
Okquote:Op donderdag 10 september 2015 15:56 schreef JimmyDean het volgende:
[..]
Onzin, Linksen graaien meer.
TS is gewoon een niet al te snuggere rechtse internethooligan die zonder na te denken een beetje meeloopt. Inhoudelijk discussieren is te moeilijk dus daarom moeten ze grijpen naar het gooien met loze beschuldigingen.quote:Op donderdag 10 september 2015 17:07 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Wat ben jij een azijnzeiker. De leden betalen contributie. Dezelfde contributie wordt onder andere gebruikt om mensen gratis voedsel aan te bieden op een bijeenkomst. Of te wel men betaalt er al voor. Dat jij je hier druk om kunt maken, kansloos.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |