Meh, ben er niet zo'n fan van eerlijk gezegd. Gewoon die bal geven, daar sta je voor.quote:Op zondag 30 augustus 2015 22:28 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Heerlijk. Van die arrogante jochies.
Maher kan er helemaal niks van.quote:Op zondag 30 augustus 2015 20:01 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Fantastische voetbaaler die zijn draai nog moet vinden. Komt wel goed, ik maak me meer zorgen om Maher.
die 2 samen gaat sowieso nietquote:Op maandag 31 augustus 2015 03:21 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Maher kan er helemaal niks van.
Propper is een meevoetballer. Geen balletjes breed maar wel zo laks als het maar kan.
Zijn broekjes kan hij 4 wedstrijden na elkaar aan. Nog nooit een sliding zien maken, die jongen. Echt een type mooiweervoetballer, als het team loopt, dan kan hij het ook. Gaat het niet dan is het de eerste die onzichtbaar is.quote:Op maandag 31 augustus 2015 08:22 schreef Gutanoth het volgende:
Maher is niet slecht, hij speelt momenteel gewoon meer in dienst van het team. Die jongen moet gewoon verplicht 3 dagen in de week naar het krachthonk, dit zodat hij niet meer de uitstraling van een bang 14 jarig meisje heeft
Misschien heeft dat ook een beetje met zelfvertrouwen te maken? Maak van die gast eens een echte vent. Borst, armen en benen trainen. met intimidatie sta je al 1-0 voor op de tegenstanderquote:Op maandag 31 augustus 2015 09:13 schreef Coelho het volgende:
[..]
Zijn broekjes kan hij 4 wedstrijden na elkaar aan. Nog nooit een sliding zien maken, die jongen. Echt een type mooiweervoetballer, als het team loopt, dan kan hij het ook. Gaat het niet dan is het de eerste die onzichtbaar is.
Propper heeft dat ook wel een beetje, dus samen is het sowieso ruk. Maar Propper ademt veel meer voetbal en wilskracht, dus voor hem kiezen. En Guardado moet echt niet meer misbruikt worden als CVM, dat is zo zonde. Voor hem, maar ook van het talent van Hendrix.quote:Op maandag 31 augustus 2015 09:13 schreef Coelho het volgende:
[..]
Zijn broekjes kan hij 4 wedstrijden na elkaar aan. Nog nooit een sliding zien maken, die jongen. Echt een type mooiweervoetballer, als het team loopt, dan kan hij het ook. Gaat het niet dan is het de eerste die onzichtbaar is.
Hoeveel je Maher ook traint, hij gaat nooit een intimiderende body krijgen. Dat zit gewoon niet in zijn bouw. Op zijn best krigt hij het fysiek van een Robben.quote:Op maandag 31 augustus 2015 09:22 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Misschien heeft dat ook een beetje met zelfvertrouwen te maken? Maak van die gast eens een echte vent. Borst, armen en benen trainen. met intimidatie sta je al 1-0 voor op de tegenstander
het zijn beiden voetballers die beter renderen in een vrije rol, als je ze taken gaat geven raken ze in de war, Propper wat beter als spelverdeler, Maher wat beter in het vinden van de ruimtes tussen middenveld en verdediging tegenstanders, verder vond ik De Jong wel hard werken maar had toch wel het idee dat hij de middenvelders voor de voeten liep en de ruimtes juist kleiner maakte ipv groter, die moet gewoon wat verder naar voren blijven.quote:Op maandag 31 augustus 2015 09:51 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Propper heeft dat ook wel een beetje, dus samen is het sowieso ruk. Maar Propper ademt veel meer voetbal en wilskracht, dus voor hem kiezen. En Guardado moet echt niet meer misbruikt worden als CVM, dat is zo zonde. Voor hem, maar ook van het talent van Hendrix.
Yeah right.quote:Op maandag 31 augustus 2015 11:23 schreef RijstNatie het volgende:
Dan wordt je zo nog wel 2e in de CL poule.
Ik geloof het ook niet inderdaad, maar 3e moet écht wel mogelijk zijn als je de eerste wedstrijd tegen (een zwak) MU kan winnenquote:
Eerste wedstrijd eindigt meteen in 0-3 ofzo.quote:Op maandag 31 augustus 2015 11:28 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ik geloof het ook niet inderdaad, maar 3e moet écht wel mogelijk zijn als je de eerste wedstrijd tegen (een zwak) MU kan winnen
Dat geloof ik nog niet zo, MU zwalkt nog behoorlijk. Bijeengeraapt zooitje sterspelers en moet nog op elkaar ingespeeld worden. Als psv eerder ingespeeld is dan MU, heb je echt wel kans op een billenknijpende 1-0quote:Op maandag 31 augustus 2015 11:33 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Eerste wedstrijd eindigt meteen in 0-3 ofzo.
Enige wat we kunnen pakken is Moskou thuis. Uit is PSV altijd slecht in Rusland. En CSKA is niet meer zo goed als voorheen, flink moeten inleveren.
De tegenstand is natuurlijk in de CL wel van een ander niveau dan wat er hier in de eredivisie rond loopt. Een kwartiertje zoals tussen de 60-75 minuten gisteren waarin je 5 kansen weg geeft betekent in de CL gewoon dat je er 2-3 om je oren krijgt en de wedstrijd verloren is...quote:Op maandag 31 augustus 2015 11:23 schreef RijstNatie het volgende:
Geweldige wedstrijd gisteren, als ze die instelling na de 1-0 achterstand nou eens 70 minuten per wedstrijd vol zouden houden. Dan wordt je zo nog wel 2e in de CL poule.
Maarja je ziet het, zodra psv voor komt, meteen de rem erop en niet meer hoog druk zetten.
Ja, alles 'kan'. Maar PSV was toch echt duidelijk de bovenliggende partij.quote:Op maandag 31 augustus 2015 10:33 schreef BeamofLight het volgende:
Kut ik heb het helemaal verkeerd gezien:
(...) zegt Vermeer tegenover Metro. "Ook al speelden we minder goed dan we hadden gehoopt, we hadden hier kunnen winnen." De doelman zag een gebrek aan scherpte. "De wedstrijd is beslist op het benutten van de momenten. PSV was in balbezit niet zozeer beter"
Ik zag het ja.quote:Op maandag 31 augustus 2015 10:33 schreef BeamofLight het volgende:
Kut ik heb het helemaal verkeerd gezien:
(...) zegt Vermeer tegenover Metro. "Ook al speelden we minder goed dan we hadden gehoopt, we hadden hier kunnen winnen." De doelman zag een gebrek aan scherpte. "De wedstrijd is beslist op het benutten van de momenten. PSV was in balbezit niet zozeer beter"
Toeterjan zou het mooier doenquote:Op maandag 31 augustus 2015 13:11 schreef Gutanoth het volgende:
[ afbeelding ]
wat zielig
Dikke paintskillz
Kan iemand even doorgeven aan deze foto-kunstenaar dat we in 2012 wel gewonnen hebben daarquote:Op maandag 31 augustus 2015 13:11 schreef Gutanoth het volgende:
[ afbeelding ]
wat zielig
Dikke paintskillz
En dat je 'all' in het Nederlands met 1 L schrijft...quote:Op maandag 31 augustus 2015 13:21 schreef BeamofLight het volgende:
[..]
Kan iemand even doorgeven aan deze foto-kunstenaar dat we in 2012 wel gewonnen hebben daar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |