PS. Havoc: Wakker worden!
Ik ben weer helemaal bij !
Truste
Ik weet niet of je nog verder gaat kijken, want het is uiterst rustig nu.
Anders succes, en tot een volgende keer !
P.s. : je suggestie voor het topic VvP elders is 'gehonoreerd'
quote:Ik ben nog wel even aanwezig en zal de streams mee laten draaien
Op 05 november 2000 02:18 schreef Harry het volgende:
Niques,Ik weet niet of je nog verder gaat kijken, want het is uiterst rustig nu.
quote:Thanx, CU, welterusten
Anders succes, en tot een volgende keer !
quote:Ik had het gezien, maar ik vond het zo ook wel best hoor!
P.s. : je suggestie voor het topic VvP elders is 'gehonoreerd'
Volhouden Niques, wie weet vliegt die langzaam smeulende electra draad alsnog om een uurtje of 5 in de brand, zou toch heel zonde zijn als je dat dan net gemist had!
Tante Bep, die even een eenzame verslaggever wilde motiveren.
Vb: Deesje heeft net een extra dekbed gepakt. Ze heeft het koud. Mocht ze nu morgen zeuren dat ze Ferdi niet gemist heeft in bed, dan weten wij beter
Zet ik verdomme mijn wekker op 4 uur, om de videoband van Youp te wisselen, kom ik er net achter dat ik 4 uur lang het verkeerde kanaal heb opgenomen.
quote:Misschien kleine troost; Ik heb vanavond de eerste 45 minuten gemist met tapen om dezelfde reden. Ik kwam er dus ietsjes eerder achter
Op 05 november 2000 04:09 schreef Sanne het volgende:
Mag ik even vloeken hier?Zet ik verdomme mijn wekker op 4 uur, om de videoband van Youp te wisselen, kom ik er net achter dat ik 4 uur lang het verkeerde kanaal heb opgenomen.
quote:Dat is waar.
Op 05 november 2000 10:43 schreef Sylvia het volgende:
Ik begin toch wel heel veel respect te krijgen voor Bianca, zo vroeg opstaan, met de geit spelen, opruimen. Terwijl de rest nog ligt te mu....en.
Maar ze zakt toch weer een beetje weg bij mij. Ze lacht veel te overdreven en veel en ze is weer steeds meer sturend nadrukkelijk aanwezig.
____
Wist zo gauw even niet waar dit anders te plaatsen.
Dit bericht stond in een nieuwsbrief van Mistermail, en wilde jullie dit niet onthouden.
Is het een idee om een topic 'mededelingen' te openen ?
Een topic om zaken te vermelden die niet direkt in een bepaald topic te plaatsen zijn vanwege een te hoog off-topic gehalte.
Je zou daar bijv. met een vraag kunnen checken of een discussiepartner van een bepaald topic aanwezig is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |