De comic is mooier.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:11 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ga maar La Vie d'Adele kijken binnenkort, mijn broer raadde het ook al aan
Als jij je baan goed functioneert hoe val je dan door de mand.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:12 schreef Fera het volgende:
[..]
Ja, dat snap ik maar dat is mijn punt niet. Als jij expres extravert gaat scoren, maar je bent verder niet extravert val je uiteindelijk vanzelf door de mand. Je ware aard komt toch wel naar boven.
Het lijkt me toch logisch dat als een functie om bepaalde eigenschappen vraagt en jij die eigenschappen eigenlijk niet echt bezit, dat zoiets toch wel boven water komt?quote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:12 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Als jij je baan goed functioneert hoe val je dan door de mand.
Hij heeft het heel lang uitgesteld om het te kijken omdat anders zijn seksuele frustratie naar boven komtquote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:12 schreef Fok-it het volgende:
[..]![]()
Die heeft zich al lopen afberen dus
Nee, want de tendens is dat extraverten sociaal zijn. Dat is onzin.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:13 schreef Fera het volgende:
[..]
Het lijkt me toch logisch dat als een functie om bepaalde eigenschappen vraagt en jij die eigenschappen eigenlijk niet echt bezit, dat zoiets toch wel boven water komt?
Nja weet niet. Aan de ene kant is het best erotisch, maar aan de andere kant zitten er scenes in waar je denkt.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij heeft het heel lang uitgesteld om het te kijken omdat anders zijn seksuele frustratie naar boven komt
Hij duurt wel bijna 3 uur ookquote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:14 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nja weet niet. Aan de ene kant is het best erotisch, maar aan de andere kant zitten er scenes in waar je denkt.
Okay........
Nou ja. Het is wel echt arthouse.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:15 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Hij duurt wel bijna 3 uur ook
Echt lang voor een romantisch drama
Lekker kijken dusquote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:16 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nou ja. Het is wel echt arthouse.
Heeft ook veel prijzen gewonnen op filmfestivals
Dan had ik je net even verkeerd begrepen. Het ging mij meer om liegen op tests. Dat krijgt je misschien wel ergens binnen, maar uiteindelijk zal je dan toch niet geschikt blijken voor die functie.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:13 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Nee, want de tendens is dat extraverten sociaal zijn. Dat is onzin.
Maar wel een hardnekkige tendens als leken met zulke testen aan de haal gaan.
Tokkiehumor.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:16 schreef JR-Style-93 het volgende:
Hij raadde ook Ted 2 aan trouwens, maar dat weiger ik te kijken.
quote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:16 schreef JR-Style-93 het volgende:
Hij raadde ook Ted 2 aan trouwens, maar dat weiger ik te kijken.
Maar functies aan types koppelen is in de kern al verkeerde interpretatie. Dat is namelijk in de kern al onmogelijk.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:16 schreef Fera het volgende:
[..]
Dan had ik je net even verkeerd begrepen. Het ging mij meer om liegen op tests. Dat krijgt je misschien wel ergens binnen, maar uiteindelijk zal je dan toch niet geschikt blijken voor die functie.
Maar goed, jij had het meer over bepaalde eigenschappen verkeerd interpreteren? Extraverten zijn niet per se meer sociaal, maar een belangrijk kenmerk is dat ze veel energie halen uit sociaal contact, waar het introverten vaak energie kost.
Ja hij vond de subtielere grapjes in de film vooral leuk.quote:
Ted 2 en Pixels graag willen zienquote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:17 schreef Fok-it het volgende:
[..]Ik zag je al reageren op dat topic
Mijn lijstje zag er stuk beter uit vond ik zelf
Dus of jij nu wel of niet aan hun voorkeur voordoet. De kans blijft even groot dat je er doorheen zakt.quote:In a review of research comparing Myers-Briggs personality types and job performance, management scholars William Gardner and Mark Martinko find that "few consistent relationships between type and managerial effectiveness have been found."
Bepaalde functies vragen wel om bepaalde persoonlijkheden omdat je over het algemeen met mensen werkt en in verschillende werkvelden ook verschillende mentaliteiten heersen. Daar moet je immers wel tussen passen.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:18 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Maar functies aan types koppelen is in de kern al verkeerde interpretatie. Dat is namelijk in de kern al onmogelijk.
Het gaat allemaal om vooroordelen. Die test is gewoon nietszeggend om functioneren in je job.
Dan kun je er ook niet doorzakken.
Er is geen causaal verband tussen je myers briggs type en je functioneren.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:20 schreef Fera het volgende:
[..]
Bepaalde functies vragen wel om bepaalde persoonlijkheden omdat je over het algemeen met mensen werkt en in verschillende werkvelden ook verschillende mentaliteiten heersen. Daar moet je immers wel tussen passen.
Je moet ook de Fok film Top 100 makenquote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:18 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ted 2 en Pixels graag willen zien
Er zijn mensen voor minder in een inrichting gestopt
Ik heb het niet per se over Myers Briggs, maar over persoonlijkheden in het algemeen. Als inderdaad aangetoond is dat zijn methode van indelen geen effect heeft, zal ik niet zo eigenwijs zijn om dat te proberen te weerleggen.quote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:20 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Er is geen causaal verband tussen je myers briggs type en je functioneren.
Wat is dat?quote:Op woensdag 26 augustus 2015 16:21 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Je moet ook de Fok film Top 100 maken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |