Ja, laten we het telraam er maar bij pakken.quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:10 schreef Rabieluh het volgende:
Nu gaan de goals de van de Jong stromen.
Ik dacht van de Rabobank...quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:59 schreef Rabieluh het volgende:
Overigens is dit puntverlies de schuld van Locadia.
Locadia, de schrik van iedere achterhoede had dit zelf wel even klaar gespeeld jaquote:Op zaterdag 22 augustus 2015 21:59 schreef Rabieluh het volgende:
Overigens is dit puntverlies de schuld van Locadia.
Je vergeet Propper, de hoofdschuldige van vanavond samen met Lestienne, wat een zwakke spelers zeg..quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 22:22 schreef BadderHaring het volgende:
Gelijke spelen ADO-uit en Heerenveen uit. Er zijn jaren dat je aan die potten minder dan 2 punten overhoudt.
Ajax en Feyenoord hebben die wedstrijden ook nog niet gewonnen.
Verder gewoon een gebrek aan scorendvermogen bij Lestienne, een Maher die laf blijft spelen en een Brenet die het hele team belast met zijn incompetentie.
En die scheids. Sjongejonge. Het gras was ook te droog en bovendien is 19:45 een kut tijd om te spelen. En de KNJB heeft ons expres kut wedstrijden in het begin van het seizoen gegeven om Ajax te helpen.
Nog meer te bedenken?
We hebben eigenlijk niet eens een sterke bank, als je ziet dat alleen pereiro volgens cocu iets kon inbrengen.. Tsjah..quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 23:35 schreef Buitendam het volgende:
Bruma en Zoet waren de enige twee met een voldoende.
Wordt nu wel tijd dat ze op elkaar ingespeeld raken, want je kunt niet veel meer wedstrijden zo spelen.
Die zet Brennet er ook in...quote:Op zondag 23 augustus 2015 00:23 schreef Doublepain het volgende:
[..]
We hebben eigenlijk niet eens een sterke bank, als je ziet dat alleen pereiro volgens cocu iets kon inbrengen.. Tsjah..
___________________quote:Op zondag 23 augustus 2015 00:36 schreef Scarface88 het volgende:
Ik ga niet eens meer de moeite nemen om over de scheids te praten. PSV heeft al drie wedstrijden op een rij de arbitrage tegen zich, waar de concurrent onterecht een penalty krijgt en een duidelijke goal van de tegenstander onterecht wordt afgekeurd. Van de scheids heeft PSV het nog nooit moeten hebben. Met van Bommel een record aan gele kaarten, elke wedstrijd een. Of een kampioenswedstrijd in de kuip waar je onterecht rood krijgt die later wordt geseponeerd... Maarja wel de titelstrijd verloren... Ook dit seizoen begint weer lekker.
Ik las laatst een statistiek hoeveel wedstrijden Feyenoord de arbitrage mee had in tegenstelling tot PSV en Ajax, was best schrijnend om te zien.
Ik zal morgen eens kijken of ik die site met de statistieken kan vinden. Als het structureel is kun je amper nog spreken van incidenten.quote:
Denk dat het heel veel gaat schelen als de twee dissonanten in de personen Brenet en Isimat gaan banken. Dat er balans in het elftal komt en iedereen in positie kan blijven. Guardado kan geen lange ballen op de borst leveren nu hij constant Brenet moet ondersteunen, en Maher heb ik wel 10 keer de bal bij Isimat zien ophalen. Schiet voor geen meter op zo.quote:Op zondag 23 augustus 2015 00:23 schreef Doublepain het volgende:
[..]
We hebben eigenlijk niet eens een sterke bank, als je ziet dat alleen pereiro volgens cocu iets kon inbrengen.. Tsjah..
Statistieken kan je in zulk soort gevallen niet gebruiken. De ene scheidsrechter geeft hem wel en de ander niet.quote:Op zondag 23 augustus 2015 00:39 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Ik zal morgen eens kijken of ik die site met de statistieken kan vinden.
Dat ging niet alleen over penalties. Ook kaarten, buitenspel, aantal vrije trappen enz. Nogmaals als het structureel is kun je amper nog spreken van incidenten. Zijn gewoon cijfers.quote:Op zondag 23 augustus 2015 00:40 schreef Brammess het volgende:
[..]
Statistieken kan je in zulk soort gevallen niet gebruiken. De ene scheidsrechter geeft hem wel en de ander niet.
Ach en als je zo doorgaat met Ajax had toen een penalty moeten krijgen, en toen PSV, en toen Feyenoord dan kan je eindeloos doorgaan.
Ajax en Feyenoord krijgen over het algemeen waarschijnlijk meer vrije trappen omdat die meer voetballen op de helft van de tegenstander dan PSV. Ach ja. Wordt ook altijd gezegd dat Blom een Ajacied is maar die is wel degelijk als Feyenoordertje opgegroeid.quote:Op zondag 23 augustus 2015 00:42 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Dat ging niet alleen over penalties. Ook kaarten, buitenspel, aantal vrije trappen enz. Nogmaals als het structureel is kun je amper nog spreken van incidenten. Zijn gewoon cijfers.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |