Nee, ze mogen met iedereen seks hebben en ze wonen samen en blijkbaar hebben ze seks met elkaar ook.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:51 schreef NoXia het volgende:
Dus eigenlijk zijn jullie (sex)maatjes?
Jup. Vriend werkt.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:54 schreef loni55 het volgende:
[..]
Nee, ze mogen met iedereen seks hebben en ze wonen samen en blijkbaar hebben ze seks met elkaar ook.
Ts ben je toevallig een student?
Ik vrees dat ik dat ook zou zijn. Het lijkt me geweldig om zo'n vertrouwensband te hebben dat je elkaar daarin helemaal los kan laten.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:53 schreef Ravage het volgende:
Ik ben daar helaas veel te jaloers voor aangelegd
Hebben jullie dat al lang? En vervelende reacties van de omgeving? Hier gelukkig weinig. Sommige vrienden vinden het not done of kunnen het zich niet voorstellen maar respecteren het wel gewoon.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:00 schreef maickeltje het volgende:
Ook ik heb een open relatie met mijn vriendin ☺ het bevalt ons ook zeer goed. Maar we vertellen niet echt alle details over de date alleen of het een leuke date wad en of het goed is bevallen .
We zijn er allebei ook heel open in en eigenlijk allebei niet jaloers.
We gunnen elkaar het plezier ook met een ander.
Inderdaad is dit voor veel mensen niet denkbaar...
En daarbij komt dat het voor vrouwen volgens mij een stuk makkelijker is om partners te versieren dan voor mannen. Ik stel me nu al voor dat m'n vriendin dan aan de lopende band partners binnensleept terwijl ik alleen op de zolderkamer zit te Fok!enquote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:00 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Ik vrees dat ik dat ook zou zijn. Het lijkt me geweldig om zo'n vertrouwensband te hebben dat je elkaar daarin helemaal los kan laten.
We hebben het al 5 jaar, en 8 jaar bij elkaar.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:01 schreef Koettie het volgende:
[..]
Hebben jullie dat al lang? En vervelende reacties van de omgeving? Hier gelukkig weinig. Sommige vrienden vinden het not done of kunnen het zich niet voorstellen maar respecteren het wel gewoon.
Ai ja. Of dat je een verassingsuitje hebt gepland voor bv de vrijdagavond waar je erg naar uitkijkt en dan blijkt dat ze net een date oid heeft..quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:02 schreef Ravage het volgende:
[..]
En daarbij komt dat het voor vrouwen volgens mij een stuk makkelijker is om partners te versieren dan voor mannen. Ik stel me nu al voor dat m'n vriendin dan aan de lopende band partners binnensleept terwijl ik alleen op de zolderkamer zit te Fok!en
Ik ben blij dat ik er jaloers voor aangelegd ben. Totaal niks voor mijquote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:53 schreef Ravage het volgende:
Ik ben daar helaas veel te jaloers voor aangelegd
Eigenlijk heeft mijn vriend meer leuke dates gehad dan ik. Ben er wat terughoudender in terwijl hij meteen met iemand heeft van gezellig. Is een tijdje rustig geweest maar nu zijn we er wat actiever in. Ik heb drie dates gehad, twee alleen en een samen met vriend. Met die twee had ik niet in bed willen liggen dus dat is ook niet gebeurd. Nummer drie wel, die gaan we nog een keer zien,quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:02 schreef Ravage het volgende:
[..]
En daarbij komt dat het voor vrouwen volgens mij een stuk makkelijker is om partners te versieren dan voor mannen. Ik stel me nu al voor dat m'n vriendin dan aan de lopende band partners binnensleept terwijl ik alleen op de zolderkamer zit te Fok!en
Ja, maar ook meer in het algemeen. Niet perse de beddetails. Hoewel dat soms ook wel leuk is om te horen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:04 schreef maickeltje het volgende:
[..]
We hebben het al 5 jaar, en 8 jaar bij elkaar.
We hebben eigenlijk helemaal geen rare reacties gehad, iedereen had zoiets van als jullie ermee kunnen leven dat is het prima toch !
Bespreken jullie de details van de dates ook of dat niet ?
Dat is bespreekbaar. Als ik een date wil plannen bespreek ik dat gewoon. Beetje lullig als je vergeten bent dat zijn oma jarig is ofzo en je dan een date heb staan.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:06 schreef Trashcanman het volgende:
[..]
Ai ja. Of dat je een verassingsuitje hebt gepland voor bv de vrijdagavond waar je erg naar uitkijkt en dan blijkt dat ze net een date oid heeft..
Tof voor de mensen die het kunnen laten werken, maar ik brand me de vingers liever niet aan.
Ah, dat lijkt me wel heel vervelend eigenlijk. Bespreek je dit ook met je man?quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:21 schreef Norma_Jeane het volgende:
We hebben sinds eind vorig jaar de boel open gegooid na 26 jaar samen zijn. Ik was zijn eerste en hij mijn tweede en wilden wel eens wat variatie.Genoeg vertrouwen in elkaar om dit aan te durven.
Wel wil ik dat we alles aan elkaar vertellen. Ik heb nogal de neiging teveel te denken en negatieve gedachten de overhand te laten nemen als ik niet alles weet.
Aangezien ik toen ik jonger was geen scharrel/date-periode heb genoeg voel ik me nog wel een onzekere 16-jarige maagd hoor. Dus dusverre alleen een trio samen en gehad en 1 date die nou geen succes te noemen was. Verdere contacten waren alleen digitaal en als het op afspreken aan kwam ketste het af. Inmiddels is mijn zelfvertrouwen 0,0 en heb ik zoiets van laaaaaat maar.
Mijn man doet maar wat hij wil. Ik hoef even niet meer.
Ik verwoord het hier verkeerd zie ik. Dat negatieve denken is later uit onzekerheid/gebrek aan zelfvertrouwen gekomen. Normaal ben ik gewoon extreem nieuwsgierig.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:21 schreef Norma_Jeane het volgende:
Ik heb nogal de neiging teveel te denken en negatieve gedachten de overhand te laten nemen als ik niet alles weet.
Ja hoor hij weet er van.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:29 schreef Koettie het volgende:
[..]
Ah, dat lijkt me wel heel vervelend eigenlijk. Bespreek je dit ook met je man?
Kan ik me ook wel voorstellen, als het zo tegenvalt in de praktijk. En sowieos, ik merk dat ik ook een tijdje niet geflirt heb en nu heb ik heel snel iets van euhhquote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:31 schreef Norma_Jeane het volgende:
[..]
Ik verwoord het hier verkeerd zie ik. Dat negatieve denken is later uit onzekerheid/gebrek aan zelfvertrouwen gekomen. Normaal ben ik gewoon extreem nieuwsgierig.
De mensen begrijpen het wel hoor, ze walgen er alleen nog steeds van.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:48 schreef Koettie het volgende:
Snap dat er een hoop mensen zijn die dit niet begrijpen. H
En dat is ook helemaal prima, maar lees het dan niet.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:46 schreef TserrofEnoch het volgende:
[..]
De mensen begrijpen het wel hoor, ze walgen er alleen nog steeds van.
Begrijp een open relatie zelf heel goed. Zijn jullie wel van plan ooit een monogame relatie aan te gaan of zou je wel altijd zo door willen gaan? En de vraag is als je een monogame relatie aangaat of je je dan wel in kunt houden, omdat je dit totaal niet gewend bent.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:54 schreef Koettie het volgende:
Nee. Maar de reactie was voorspelbaar.
Ik ben gek op mijn vriend en ik hoop dat we samen oud worden. Maar ik kan er goed inkomen dat andere mensen dat niet begrijpen. Is ook prima, als wij het maar snappen.
Weet ik nog niet, ik denk dat we dat vanzelf wel zien. Mogelijk dat we over een tijdje denken van nah, het is weer goed geweest zo. Maar zelfs als het gesloten gaat dan denk ik dat er nog heel veel openheid is en ruimte om te praten dus als er een keer iets is dat je denkt van nou dat mis ik wel.. Dan is dat wel bespreekbaar. We hebben het hier wel eens over maar beide hebben we iets van we kijken wel. Het is ook niet dat we elke dag daten ofzo he, meestal is het sowieso samen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:47 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Begrijp een open relatie zelf heel goed. Zijn jullie wel van plan ooit een monogame relatie aan te gaan of zou je wel altijd zo door willen gaan? En de vraag is als je een monogame relatie aangaat of je je dan wel in kunt houden, omdat je dit totaal niet gewend bent.
Misschien dan juist leuker om samen te daten, kunnen jullie elkaar een beetje aanvullen ofzo. Ik dacht eerst dat ik dat niets zou vinden maar stiekem vind ik dat samen misschien wel leuker dan apart.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:55 schreef Norma_Jeane het volgende:
Overigens is mijn man er helemaal niet mee bezig. Omdat hij ook geen scharrel/date-periode heeft gehad heeft hij ook geen flauw idee hoe dit aan te pakken.
Dit doet mij eraan denken.. maar jullie grootouders, ouders en de rest van de fam. die weten ook wat voor relatie jullie hebben? En geen negatieve reacties?quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:11 schreef Koettie het volgende:
Beetje lullig als je vergeten bent dat zijn oma jarig is ofzo en je dan een date heb staan.Maar dat is niet anders dan andere afspraken maken met vrienden of iets.
Parenclubbezoek hebben we wel samen gedaan, maar zo daten lijkt me wat raar eigenlijk. Ga je dan ook voor een trio of uiteindelijk voor 1 op 1 seks?quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:57 schreef Koettie het volgende:
[..]
Misschien dan juist leuker om samen te daten, kunnen jullie elkaar een beetje aanvullen ofzo. Ik dacht eerst dat ik dat niets zou vinden maar stiekem vind ik dat samen misschien wel leuker dan apart.
Hier weet niemand wat van ons seksleven, maar dat wisten ze ook niet toen we nog monogaam waren hoor.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:59 schreef TserrofEnoch het volgende:
[..]
Dit doet mij eraan denken.. maar jullie grootouders, ouders en de rest van de fam. die weten ook wat voor relatie jullie hebben? En geen negatieve reacties?
Willen jullie kinderen, en wat zullen jullie zeggen tegen jullie kinderen later?
Ik wil geen kinderen, vriend ook niet. Maar we zijn nog jong dus dat ligt nog ver weg.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:59 schreef TserrofEnoch het volgende:
[..]
Dit doet mij eraan denken.. maar jullie grootouders, ouders en de rest van de fam. die weten ook wat voor relatie jullie hebben? En geen negatieve reacties?
Willen jullie kinderen, en wat zullen jullie zeggen tegen jullie kinderen later?
Ja, dat wordt wel een stuk lastiger dan inderdaad.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 12:18 schreef Norma_Jeane het volgende:
Aha dat klinkt wel gezellig en spontaan ja.
Tsja er hobbelen hier nog kids rond waardoor dat soort spontane afspraken niet kunnen helaas.
Ik ben nooit jaloers geweest. Ik vertrouw iemand wel of niet in een relatie. Als ie vreemdgaat (in een monogame relatie of iets tegen de afspraken in in een open) is het een lul, want ik ben heel open en alles is iig bespreekbaar. Onzeker in een relatie ook niet, dan zit er al iets niet lekker lijkt me. Maar goed, heb makkelijk praten want ik ken het ook echt niet. Vriend wel, maar niet met mij. Ook nergens voor nodig want hij is de allerleukstequote:Op vrijdag 21 augustus 2015 12:17 schreef Tamashii het volgende:
Volgens mij zijn open relaties tegenwoordig best hip. Althans, deze discussie loopt best veel op internet. Ook omdat er de laatste tijd zoveel artikels zijn over vreemdgaan/slippertjes/break ups, dit wordt gerelateerd aan dat de mens eigenlijk helemaal geen monogaam wezen is.
Zelf denk ik trouwens dat jaloezie uit te schakelen is, c.q. als jij je partner goed vertrouwd is alles mogelijk. Vroeger was ik erg jaloers, erg onzeker ook. Tegenwoordig ben ik bijna nooit jaloers. Heb onder andere een boek gelezen over de Dalai Lama; de kunst van het geluk. Hierin worden dat soort dingen heel goed en begrijpbaar uitgelegd. Was voor mij een eye opener.
Dat is het ook. Gewoon communiceren, open zijn, praten. Maar ik merk toch, ook gezien de topics op FOK! dat dat voor een hoop mensen lastig is. Het echte praten, wellicht onder het genot van een wijntje en wat kaas ( hehe clicheee), komt dat nog voor????? Ik denk in veel relaties niet. Of ze nou open of dicht zijn.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 12:21 schreef Koettie het volgende:
[..]
Ja, dat wordt wel een stuk lastiger dan inderdaad.
[..]
Ik ben nooit jaloers geweest. Ik vertrouw iemand wel of niet in een relatie. Als ie vreemdgaat (in een monogame relatie of iets tegen de afspraken in in een open) is het een lul, want ik ben heel open en alles is iig bespreekbaar. Onzeker in een relatie ook niet, dan zit er al iets niet lekker lijkt me. Maar goed, heb makkelijk praten want ik ken het ook echt niet. Vriend wel, maar niet met mij. Ook nergens voor nodig want hij is de allerleukste
Maar daar zeg je ook wat. Lijkt wel alsof zij gewoon geen keuze op dat moment wilde maken/van twee walletjes wilde eten. Dat is heel wat anders dan een open relatie, waarin je door middel van afspraken het een en ander met iemand anders kan doen....quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 12:21 schreef Cothen het volgende:
Ik heb vorig jaar ook zo'n open relatie gehad, welgeteld 10 hele dagen. Dit waren 10 van de verschrikkelijkste dagen van mijn leven. Ik kon het totaal niet handelen dat ze met een ander lag te vozen.
Achteraf bleek mijn jaloezie niet ongegrond. Het idee van een open relatie kwam van haar, ze had meer ruimte nodig. Ik wilde haar niet kwijt, dus stemde in. Dom dom dom... Binnen 10 dagen lag ze bij een collega in bed, bleef ook maar gelijk slapen en ik werd he-le-maal gek die nacht.
Volgende dag gezegd dat ik er veel moeite mee had. Ruzie tot gevolg, voor het einde van de dag was het ook einde relatie.
Binnen een maand woonde ze bij die collega, hebben ze een monogame relatie en gaan ze ergens dit jaar trouwen.
Dus, nee, een open relatie hoeft van mij niet meer.
Neemt niet weg dat ik anderen hun open relatie van harte gun. Lijkt me fantastisch om zo'n vertrouwensband met iemand te hebben dat je je op seksueel gebied kan opstellen voor ervaringen met anderen.
Wat zuur. Dat heeft ze dan ook niet echt eerlijk gespeeld. Ik kan me voorstellen dat ze een reden zocht voor 'legaal' seks met iemand waar ze al een oogje op had. Zonde. Hier doen we ook niet aan slapen bij dates, tenzij besproken. Is nu een keer gebeurd omdat vriend bij iemand was ver weg, maar als het in de buurt is gewoon thuis.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 12:21 schreef Cothen het volgende:
Ik heb vorig jaar ook zo'n open relatie gehad, welgeteld 10 hele dagen. Dit waren 10 van de verschrikkelijkste dagen van mijn leven. Ik kon het totaal niet handelen dat ze met een ander lag te vozen.
Achteraf bleek mijn jaloezie niet ongegrond. Het idee van een open relatie kwam van haar, ze had meer ruimte nodig. Ik wilde haar niet kwijt, dus stemde in. Dom dom dom... Binnen 10 dagen lag ze bij een collega in bed, bleef ook maar gelijk slapen en ik werd he-le-maal gek die nacht.
Volgende dag gezegd dat ik er veel moeite mee had. Ruzie tot gevolg, voor het einde van de dag was het ook einde relatie.
Binnen een maand woonde ze bij die collega, hebben ze een monogame relatie en gaan ze ergens dit jaar trouwen.
Dus, nee, een open relatie hoeft van mij niet meer.
Neemt niet weg dat ik anderen hun open relatie van harte gun. Lijkt me fantastisch om zo'n vertrouwensband met iemand te hebben dat je je op seksueel gebied kan opstellen voor ervaringen met anderen.
Dat is echt heel kut.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 12:21 schreef Cothen het volgende:
Ik heb vorig jaar ook zo'n open relatie gehad, welgeteld 10 hele dagen. Dit waren 10 van de verschrikkelijkste dagen van mijn leven. Ik kon het totaal niet handelen dat ze met een ander lag te vozen.
Achteraf bleek mijn jaloezie niet ongegrond. Het idee van een open relatie kwam van haar, ze had meer ruimte nodig. Ik wilde haar niet kwijt, dus stemde in. Dom dom dom... Binnen 10 dagen lag ze bij een collega in bed, bleef ook maar gelijk slapen en ik werd he-le-maal gek die nacht.
Volgende dag gezegd dat ik er veel moeite mee had. Ruzie tot gevolg, voor het einde van de dag was het ook einde relatie.
Binnen een maand woonde ze bij die collega, hebben ze een monogame relatie en gaan ze ergens dit jaar trouwen.
Dus, nee, een open relatie hoeft van mij niet meer.
Neemt niet weg dat ik anderen hun open relatie van harte gun. Lijkt me fantastisch om zo'n vertrouwensband met iemand te hebben dat je je op seksueel gebied kan openstellen voor ervaringen met anderen.
Dat denk ik bij elk lekker wijf, maar die ga ik ook niet allemaal proberen te neuken.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 12:34 schreef Mishu het volgende:
[..]
Dat is echt heel kut.
Misschien hield ze van jou en was ze verliefd op die collega. En dacht ze: die verliefdheid neuk ik er wel uit en dan kan dat uit mijn systeem. En dan ga ik weer verder met mijn huidige goede relatie. Dat het er gewoon even uit moet, de glans van de nieuwe verliefdheid eraf halen. Zoiets heb ik namelijk ook wel eens gedacht...
Zolang de trio-partner dan kennelijk geen man is?quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 12:42 schreef shifto het volgende:
Open relatie niet echt, wil gewoon niet dat ze het met andere doet. Trio's daarentegen zijn heel gezond.
Dat ligt helemaal aan hoeveel ik gedronken heb, gelukkig hebben zowel ik als mijn partner eenzelfde voorkeur voor vrouwen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 12:44 schreef Norma_Jeane het volgende:
[..]
Zolang de trio-partner dan kennelijk geen man is?
Nouja, horen dat het fout kan gaan is ook belangrijk denk ik. Zijn vast dingen waar meer mensen tegenaan lopen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 12:41 schreef Cothen het volgende:
Geen idee wat ze gedacht heeft. Maar ik voel me in elk geval genaaid, zonder dat het lekker was.
Maar goed, dit topic ging over open relaties die wel werken
Nouja, ik bedoel meer een situatie waarbij je niet actief iemand hoeft te versieren maar dat een lichte wederzijdse verliefdheid of aantrekkingskracht gewoon gebeurd. Dat gevoel kan heel sterk zijn terwijl je nog wel houdt van je partner.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 12:42 schreef shifto het volgende:
[..]
Dat denk ik bij elk lekker wijf, maar die ga ik ook niet allemaal proberen te neuken.
Open relatie niet echt, wil gewoon niet dat ze het met andere doet. Trio's daarentegen zijn heel gezond.
Maar dan neem je ook geen open relatie omdat je denkt jaa dat lijkt me wel wat!quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 12:21 schreef Cothen het volgende:
Ik heb vorig jaar ook zo'n open relatie gehad, welgeteld 10 hele dagen. Dit waren 10 van de verschrikkelijkste dagen van mijn leven. Ik kon het totaal niet handelen dat ze met een ander lag te vozen.
Achteraf bleek mijn jaloezie niet ongegrond. Het idee van een open relatie kwam van haar, ze had meer ruimte nodig. Ik wilde haar niet kwijt, dus stemde in. Dom dom dom... Binnen 10 dagen lag ze bij een collega in bed, bleef ook maar gelijk slapen en ik werd he-le-maal gek die nacht.
Volgende dag gezegd dat ik er veel moeite mee had. Ruzie tot gevolg, voor het einde van de dag was het ook einde relatie.
Binnen een maand woonde ze bij die collega, hebben ze een monogame relatie en gaan ze ergens dit jaar trouwen.
Dus, nee, een open relatie hoeft van mij niet meer.
Neemt niet weg dat ik anderen hun open relatie van harte gun. Lijkt me fantastisch om zo'n vertrouwensband met iemand te hebben dat je je op seksueel gebied kan openstellen voor ervaringen met anderen.
Kan me hier wel wat bij voorstellen. Moet je wel goed afwegen dat dat ook anders kan uitpakken. Maar ken het wel, had dat met een vriend van me, en na een nacht seks was het weer voorbij.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 12:58 schreef Mishu het volgende:
[..]
Nouja, ik bedoel meer een situatie waarbij je niet actief iemand hoeft te versieren maar dat een lichte wederzijdse verliefdheid of aantrekkingskracht gewoon gebeurd. Dat gevoel kan heel sterk zijn terwijl je nog wel houdt van je partner.
Dit verbaast me dan weer niets.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 12:34 schreef Mishu het volgende:
[..]
Dat is echt heel kut.
Misschien hield ze van jou en was ze verliefd op die collega. En dacht ze: die verliefdheid neuk ik er wel uit en dan kan dat uit mijn systeem. En dan ga ik weer verder met mijn huidige goede relatie. Dat het er gewoon even uit moet, de glans van de nieuwe verliefdheid eraf halen. Zoiets heb ik namelijk ook wel eens gedacht...
Mijn ouders weten het wel, mijn zoon ook (moest wel, wilde niet dat hij het van een ander zou horen), maar geen van hun vindt het erg, het is immers ons leven en afgezien van dat ze het weten grofweg delen we geen details over ons seksleven ofzo. En natuurlijk wordt er niemand hier voor seks uitgenodigd als het kind thuis is.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:59 schreef TserrofEnoch het volgende:
[..]
Dit doet mij eraan denken.. maar jullie grootouders, ouders en de rest van de fam. die weten ook wat voor relatie jullie hebben? En geen negatieve reacties?
Willen jullie kinderen, en wat zullen jullie zeggen tegen jullie kinderen later?
Dat is wat lastig hier want de ketting vanuit de keuken is niet lang genoeg.quote:
Hier gebeurd dat dan ook niet vaak, mijn man heeft vaker die mogelijkheid dan ik heb. Maar dat is omdat ik ervoor kies om mijn "alleen" tijd vaak op plaatsen door te brengen waar leuke seks met een ander helemaal niet handig isquote:Op vrijdag 21 augustus 2015 15:25 schreef Norma_Jeane het volgende:
[..]
Dat is wat lastig hier want de ketting vanuit de keuken is niet lang genoeg.![]()
Gekkigheid natuurlijk, maar over het algemeen heb ik een vrij saai leven en kom ik niet in een situatie dat er zo'n mogelijkheid voordoet. Dan zou ik het toch echt moeten opzoeken.
Mijn vorige relatie was open. Beviel mij prima. In de praktijk nauwelijks gebruik van gemaakt, maar het is voor mij meer dat ik geen zin heb in iemand die me gaat vertellen wat wel en niet mag. Hij maakte er meer gebruik van.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:01 schreef Koettie het volgende:
Hebben jullie dat al lang? En vervelende reacties van de omgeving? Hier gelukkig weinig. Sommige vrienden vinden het not done of kunnen het zich niet voorstellen maar respecteren het wel gewoon.
Dus je devieert van de norm en iedereen moet dat direct normaal vinden? Die vergelijking slaat daarom ook nergens op.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 15:35 schreef LadyOracle het volgende:
[..]
Mijn vorige relatie was open. Beviel mij prima. In de praktijk nauwelijks gebruik van gemaakt, maar het is voor mij meer dat ik geen zin heb in iemand die me gaat vertellen wat wel en niet mag. Hij maakte er meer gebruik van.
Vond het wel irritant hoe mensen erop reageren. Iemand zei "dan hou je niet echt van elkaar". Toen dacht ik, flikker fijn op met je oordeel over mijn leven. Je kan net zo goed zeggen dat je niet van elkaar houdt omdat je elkaar geen vrijheid gunt, of dat je elkaar niet vertrouwt omdat je bang bent dat je man/vrouw er vandoor gaat als ie een keer aan een ander zit. Sommige mensen zitten echt zo vast in hun eigen wereld dat iedereen die iets anders vindt een bedreiging is.
Ik had zelf geen last van jaloezie toen het eenmaal echt een stabiele relatie was, mijn ex wel een beetje. Bij mij is het echt een kwestie van weten dat ik op iemand kan rekenen, en zodra ik dat zeker weet, dan kan alles.
Dat soort opmerkingen kom ik vooral tegen op het internet, dat je niet echt van elkaar houdt, dat het geen echte relatie is dan en dat soort onzin.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 15:35 schreef LadyOracle het volgende:
[..]
Mijn vorige relatie was open. Beviel mij prima. In de praktijk nauwelijks gebruik van gemaakt, maar het is voor mij meer dat ik geen zin heb in iemand die me gaat vertellen wat wel en niet mag. Hij maakte er meer gebruik van.
Vond het wel irritant hoe mensen erop reageren. Iemand zei "dan hou je niet echt van elkaar". Toen dacht ik, flikker fijn op met je oordeel over mijn leven. Je kan net zo goed zeggen dat je niet van elkaar houdt omdat je elkaar geen vrijheid gunt, of dat je elkaar niet vertrouwt omdat je bang bent dat je man/vrouw er vandoor gaat als ie een keer aan een ander zit. Sommige mensen zitten echt zo vast in hun eigen wereld dat iedereen die iets anders vindt een bedreiging is.
Ik had zelf geen last van jaloezie toen het eenmaal echt een stabiele relatie was, mijn ex wel een beetje. Bij mij is het echt een kwestie van weten dat ik op iemand kan rekenen, en zodra ik dat zeker weet, dan kan alles.
Waar zeg ik dat iedereen het normaal moet vinden? Ik zeg alleen dat ik geen behoefte heb aan een oordeel over mijn relatie alleen omdat iemand zelf een andere vorm prefereert.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 15:46 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Dus je devieert van de norm en iedereen moet dat direct normaal vinden? Die vergelijking slaat daarom ook nergens op.
Zo voel ik het ook precies inderdaad. En het is ook wel leuk om zoiets intiems te kunnen delen in je relatie vind ik. Na ons laatste trio waren we echt een week lang weer kleffie en beffie omdat we zo blij waren dat het gewoon zo kon en we ons er zo fijn bij voelen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 15:58 schreef erodome het volgende:
[..]
Dat soort opmerkingen kom ik vooral tegen op het internet, dat je niet echt van elkaar houdt, dat het geen echte relatie is dan en dat soort onzin.
Toch zijn al die mensen die dat soort dingen zeggen doodsbenauwd dat hun partner ervandoor gaat als ze een keertje wat anders mogen proeven en blijven wij altijd voor elkaar kiezen terwijl er zat geproefd is. Ik heb fiks rondgekeken, verdiept, seks gehad en ga zo maar door, toch ben ik niemand tegen gekomen met wie ik liever mijn leven deel als met hem. Met de liefde zit het dus wel goed.
Natuurlijk gaat datzelfde ook op voor goede monogame relatie's, die hebben dan wel die exclusiviteit, maar ook daar zit de liefde wel goed.
Ik heb dat niet. Seks wordt wel véél leuker als er liefde is maar nodig is het niet. Ik had ook scharrels toen ik single was en kon het toen ook prima loszien, dus dat is eigenlijk hetzelfde. En gevoel uitschakelen, hoe bedoel je?quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 16:41 schreef Floxen het volgende:
Eerlijk gezegd kan ik me een open relatie niet indenken. Wanneer ik seks heb is dat omdat ik verliefd ben op die man. Dan wil ik enige zijn. Maar bij jullie lijkt dat niet te spelen, of wel? Schakelen jullie gevoelens uit bij je minnaar of hoe zit het eigenlijk?
Ik bedoel bij de andere man. Ben je dan verliefd op hem of is het gewoon lust? En als je eenmaal seks hebt met hem, wil je dan niet meer? Wat voel je dan?quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 16:43 schreef Koettie het volgende:
[..]
Ik heb dat niet. Seks wordt wel véél leuker als er liefde is maar nodig is het niet. Ik had ook scharrels toen ik single was en kon het toen ook prima loszien, dus dat is eigenlijk hetzelfde. En gevoel uitschakelen, hoe bedoel je?
Nee, verliefd niet maar moet ze wel op zn minst erg interessant vinden anders hoef ik ze niet in m'n bed. En meer alsin relatie? Nee, want die heb ik al. Gewoon casual seks en chillen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 16:47 schreef Floxen het volgende:
[..]
Ik bedoel bij de andere man. Ben je dan verliefd op hem of is het gewoon lust? En als je eenmaal seks hebt met hem, wil je dan niet meer? Wat voel je dan?
Okayquote:Op vrijdag 21 augustus 2015 16:50 schreef Koettie het volgende:
[..]
Nee, verliefd niet maar moet ze wel op zn minst erg interessant vinden anders hoef ik ze niet in m'n bed. En meer alsin relatie? Nee, want die heb ik al. Gewoon casual seks en chillen.
Nee, ik schakel niets uit. Er is altijd wel een zekere "klik", naast gewoon lol en lust kan ik ook echt me tijdelijk verliezen in iemand, alleen is dat niet iets dat door hoeft te gaan en gaat niet over liefde.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 16:41 schreef Floxen het volgende:
Eerlijk gezegd kan ik me een open relatie niet indenken. Wanneer ik seks heb is dat omdat ik verliefd ben op die man. Dan wil ik enige zijn. Maar bij jullie lijkt dat niet te spelen, of wel? Schakelen jullie gevoelens uit bij je minnaar of hoe zit het eigenlijk?
Dit klinkt meer dan ongeloofwaardig. Een kut wordt niet wijd van seks, die kan wijder worden van een slappe bekkenbodem.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 17:04 schreef whatdafuck het volgende:
Ik heb het een tijd lang volgehouden. Maar voor een man is het denk ik nog een tikkeltje zwaarder.
Het vervelende was dat zij enorm lekker was en dus regelmatig een neukertje had. Ik als man zijnde moest echt veel meer moeite steken in een (fuck) date. En ik zie er goddelijk uit, geloof me.
Ons seksleven was super, maar langzamerhand gingen er kerels overheen met pikken van 20-25 cm soms zelfs zo breed als een colablikje. En ik kan je vertellen dat je daar niet vrolijk van wordt![]()
Heb zelf geen kleintje, maar haar kutje had na een jaar zoveel stretchmarks, het werd vanzelf vuistwerk.
Uitgemaakt en nooit meer voor mij, crazy bitches
Als je hebt afgesproken alleen samen dingen te doen, zoals trio's bv, en je gaat dan toch ook alleen daten achter de rug van je partner om dan is dat gewoon vreemdgaan.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 17:22 schreef Ven1972 het volgende:
Iedereen moet altijd eerlijk met seks en open relatie. Levert dit wel een probleem voor een relatie als je geheim doet waarmee jouw partner niks van weet? Ik heb geen ervaring hiermee, maar ben wel eerlijk in om met een goede jonge echtpaar goede afspraken te maken voor dat ik met hun naar bed, zeg maar een triootje. Maar jullie bedoelen ook dat het ook vrij ruimdenkend is, vind ik ook een goede zaak om zich eens proberen met iemand anders lekker te vrijen, als het legaal moet gebeuren.
Zien jullie dit beetje als vreemdgaan?
Wat Erodome zegt. Een open relatie is geen relatie zonder regels, maar met regels die anders zijn dan in een conventionele monogame relatie. Vreemdgaan bestaat dus nog steeds.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 17:22 schreef Ven1972 het volgende:
Iedereen moet altijd eerlijk met seks en open relatie. Levert dit wel een probleem voor een relatie als je geheim doet waarmee jouw partner niks van weet? Ik heb geen ervaring hiermee, maar ben wel eerlijk in om met een goede jonge echtpaar goede afspraken te maken voor dat ik met hun naar bed, zeg maar een triootje. Maar jullie bedoelen ook dat het ook vrij ruimdenkend is, vind ik ook een goede zaak om zich eens proberen met iemand anders lekker te vrijen, als het legaal moet gebeuren.
Zien jullie dit beetje als vreemdgaan?
Ja, dat testen gebeurd hier ook. En het is niet alleen samen he, ook zeker apart. Maar soms is samen juist wel weer fijn. Gaat ook in vlagen eigenlijk.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:07 schreef LadyOracle het volgende:
[..]
Wat Erodome zegt. Een open relatie is geen relatie zonder regels, maar met regels die anders zijn dan in een conventionele monogame relatie. Vreemdgaan bestaat dus nog steeds.
Voor mij persoonlijk: het maakt me niks uit of ik het weet of niet en of het eenmalig is. Mijn grens is: het moet geen negatieve impact hebben op mijn relatie met die persoon (bijv. geen tijd hebben voor mij omdat die ander zin heeft) en ik wil niet doodgaan aan een SOA, dus je zorgt maar dat je het een beetje veilig doet en regelmatig test indien daar aanleiding voor is.
Ik heb niet zo veel behoefte om erbij te zijn, dus bijvoorbeeld wat Koettie doet met haar partner, dat zou mij niet bijzonder trekken en heeft voor mijn gevoel niet zo veel te maken met een open relatie, omdat het open voor mij juist zit in dat je de ander dingen laat doen zonder daar bovenop te zitten (ongeplande dubbelzinnigheid).
Ok, ik begrijp je natuurlijk. Maar een vaste relatie is ook best mooi dan ga je alleen met jouw bloed eigen man of vriend vrijen. dat geeft toch veel zekerheid dan in een open relatie. Als je bijvoorbeeld zo veel van iemand houdt dan ga je met alle plezier toch spannende dingen doen dan met ander, snap ik heel goed. Maar ik hou ook van intimiteit altijd met dezelfde vrouw waar ik straks veel veel van ga houden, zowel los van trio en kwartet, deze dingen doe ik het liefst met heel goede vrienden van elkaar die ik en zij heel goed kunnen vertrouwen. Maar niet iedereen is heel goed betrouwbaar als het om verkeerde dingen doet zoals niet nakomen van afspraken in een open relatie, bijvoorbeeld met opzet bezwangeren van een vrouw waar ik straks mijn leven wil delen. Dat keur ik zeker af, soms begrijpt iemand niet van hoe zij of hij af moet blijven van een geliefde, zover ook gevolgen voor vriendschap ook heel ernstig kan worden bijvoorbeeld verbreken van alle contacten.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:07 schreef LadyOracle het volgende:
[..]
Wat Erodome zegt. Een open relatie is geen relatie zonder regels, maar met regels die anders zijn dan in een conventionele monogame relatie. Vreemdgaan bestaat dus nog steeds.
Voor mij persoonlijk: het maakt me niks uit of ik het weet of niet en of het eenmalig is. Mijn grens is: het moet geen negatieve impact hebben op mijn relatie met die persoon (bijv. geen tijd hebben voor mij omdat die ander zin heeft) en ik wil niet doodgaan aan een SOA, dus je zorgt maar dat je het een beetje veilig doet en regelmatig test indien daar aanleiding voor is.
Ik heb niet zo veel behoefte om erbij te zijn, dus bijvoorbeeld wat Koettie doet met haar partner, dat zou mij niet bijzonder trekken en heeft voor mijn gevoel niet zo veel te maken met een open relatie, omdat het open voor mij juist zit in dat je de ander dingen laat doen zonder daar bovenop te zitten (ongeplande dubbelzinnigheid).
Heel goed van je, als je maar eerlijk blijft... Soms doen vrouwen wel eens moeilijk voor een open relatie om bijvoorbeeld een trio of kwartet te doen... Samen is toch veel beter dan in alleen te den, dan geeft toch veel zekerheid.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:18 schreef Koettie het volgende:
[..]
Ja, dat testen gebeurd hier ook. En het is niet alleen samen he, ook zeker apart. Maar soms is samen juist wel weer fijn. Gaat ook in vlagen eigenlijk.
Het gaat mij in principe om de lust.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 16:47 schreef Floxen het volgende:
[..]
Ik bedoel bij de andere man. Ben je dan verliefd op hem of is het gewoon lust? En als je eenmaal seks hebt met hem, wil je dan niet meer? Wat voel je dan?
Samen is zeker niet perse beter dan alleen. Het is anders, en dat is ook weer leuk.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:31 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Heel goed van je, als je maar eerlijk blijft... Soms doen vrouwen wel eens moeilijk voor een open relatie om bijvoorbeeld een trio of kwartet te doen... Samen is toch veel beter dan in alleen te den, dan geeft toch veel zekerheid.
Laat de dames hier dat eens beoordelen en doe eens een foto.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 17:04 schreef whatdafuck het volgende:
En ik zie er goddelijk uit, geloof me.
Als je trio's e.d. doet, dus ook met mensen buiten je relatie, is dat ook een open relatie. Het is 1 van de verschillende vormen van een open relatie, het is vooral geen monogame relatie dan.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:30 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Ok, ik begrijp je natuurlijk. Maar een vaste relatie is ook best mooi dan ga je alleen met jouw bloed eigen man of vriend vrijen. dat geeft toch veel zekerheid dan in een open relatie. Als je bijvoorbeeld zo veel van iemand houdt dan ga je met alle plezier toch spannende dingen doen dan met ander, snap ik heel goed. Maar ik hou ook van intimiteit altijd met dezelfde vrouw waar ik straks veel veel van ga houden, zowel los van trio en kwartet, deze dingen doe ik het liefst met heel goede vrienden van elkaar die ik en zij heel goed kunnen vertrouwen. Maar niet iedereen is heel goed betrouwbaar als het om verkeerde dingen doet zoals niet nakomen van afspraken in een open relatie, bijvoorbeeld met opzet bezwangeren van een vrouw waar ik straks mijn leven wil delen. Dat keur ik zeker af, soms begrijpt iemand niet van hoe zij of hij af moet blijven van een geliefde, zover ook gevolgen voor vriendschap ook heel ernstig kan worden bijvoorbeeld verbreken van alle contacten.
Ik hou van oprecht, eerlijkheid, liefde en elkaars vertrouwen.
Dat geloof ik zeker ja, niet iedereen is positief over een open relatie, ze hebben het meest liefst een vaste relatie of een huwelijk. Maar eerlijk gezegd doe ik niet zo moeilijk over als bijvoorbeeld ik seks heb met een getrouwde vrouw die in open relatie met haar man heeft, als het maar aan goede afspraken is gaan houden. En ik geloof dat er ook sommige vrouwen of mannen wel eens seks heeft bedreven met vrouw of een man die lichamelijke beperkingen hebben, zoals er ook wel eens behoefte van twee kanten moet komen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:37 schreef Koettie het volgende:
[..]
Samen is zeker niet perse beter dan alleen. Het is anders, en dat is ook weer leuk.
Gezicht, lichaam of dickpic? rad van fortuinquote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:40 schreef Norma_Jeane het volgende:
[..]
Laat de dames hier dat eens beoordelen en doe eens een foto.
Myth confirmedquote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:40 schreef Norma_Jeane het volgende:
[..]
Laat de dames hier dat eens beoordelen en doe eens een foto.
Uiterlijk is overigens niet van doorslaggevend belang of iemand in mijn bed zou willen.
Een goede babbel kan even veel zo niet meer doen om me geil te krijgen.
Klopt, wat je ook zegt. Eerlijk gezegd ben ik voor een trio of kwartet, vooral voor seksuele plezier vergoten, maar ik heb zoiets nog nooit meegemaakt.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:44 schreef erodome het volgende:
[..]
Als je trio's e.d. doet, dus ook met mensen buiten je relatie, is dat ook een open relatie. Het is 1 van de verschillende vormen van een open relatie, het is vooral geen monogame relatie dan.
Ik zie niet in hoe een monogame relatie meer zekerheid geeft. Iemand kan altijd voor een ander kiezen, monogaam of niet maakt dat verschil niet.
Same. Gaat meer om de klik dan om de modellenlook. Hoewel ze wel aantrekkelijk moeten zijn (voor mij) anders is het ook niets.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:40 schreef Norma_Jeane het volgende:
[..]
Laat de dames hier dat eens beoordelen en doe eens een foto.
Uiterlijk is overigens niet van doorslaggevend belang of iemand in mijn bed zou willen.
Een goede babbel kan even veel zo niet meer doen om me geil te krijgen.
Dickpic mag alleen in kpd dus gezicht en lichaam graag.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:44 schreef whatdafuck het volgende:
[..]
Gezicht, lichaam of dickpic? rad van fortuin
Ja, heb ik van gehoord en ken zelfs mensen die zo leven. Als zij zich daar goed bij voelen hebben ze mijn zegen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:46 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Klopt, wat je ook zegt. Eerlijk gezegd ben ik voor een trio of kwartet, vooral voor seksuele plezier vergoten, maar ik heb zoiets nog nooit meegemaakt.
Heb je ooit gehoord van polygamie? Deze trend doet zich wel vaak voor in Amerika... ik heb hierover wel eens gehoord, maar reacties van familieleden, vrienden of kennissen van mensen die samen met meer partners tegelijk een polygamische relatie hebben
Gaat dus meer om de aantrekkingskracht.. Let's be realquote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:48 schreef Koettie het volgende:
[..]
Same. Gaat meer om de klik dan om de modellenlook. Hoewel ze wel aantrekkelijk moeten zijn (voor mij) anders is het ook niets.
Heel raar hé, misschien gebeurt het wel in Nederland in nabije toekomst, maar zouden wel in eerste instantie negatieve reacties opleveren van vrienden, familie, bekenden, kennissen en de collega's van de partners. Ik ben met jou eens, erodome, ze hebben ook mijn zegen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:49 schreef erodome het volgende:
[..]
Ja, heb ik van gehoord en ken zelfs mensen die zo leven. Als zij zich daar goed bij voelen hebben ze mijn zegen.
Ja tuurlijk, die combinatie tussen gedrag en uiterlijk maakt aantrekkelijk.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:49 schreef whatdafuck het volgende:
[..]
Gaat dus meer om de aantrekkingskracht.. Let's be real
Het gebeurd nu al, alleen niet via een officieel huwelijk, dat mag dan weer niet.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 18:54 schreef Ven1972 het volgende:
[..]
Heel raar hé, misschien gebeurt het wel in Nederland in nabije toekomst, maar zouden wel in eerste instantie negatieve reacties opleveren van vrienden, familie, bekenden, kennissen en de collega's van de partners. Ik ben met jou eens, erodome, ze hebben ook mijn zegen.
We doen niet moeilijk over.... toch?
Trouwen wordt steeds minder in deze tijd. Want de samenlevingscontract wordt heel vaak in plaats van trouwen in werking gesteld als de partners willen, zelf geloof ik niet meer in boterbriefje om te gaan trouwen. ik heb het nooit gemerkt dat bekenden van mij ook polygaam is aan het worden zodat zij of hij met mij wil doen, maar misschien gebeurt het wel eens!quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 19:05 schreef erodome het volgende:
[..]
Het gebeurd nu al, alleen niet via een officieel huwelijk, dat mag dan weer niet.
Ken wat mensen die polygaam leven. een aantal wel met samenlevingscontracten, maar de meeste zonder.
Heb wel gemerkt dat het vaak lastig is voor die mensen in deze maatschappij. Alhoewel alles slijt, als het maar lang genoeg duurt en het nieuwtje eraf is worden mensen eromheen meestal rustiger.
Vaak is het ook niet de familie en vriendenkring die moeilijk doet, zijn het vooral buitenstaanders.
Polygaam heeft natuurlijk een wat nare bijsmaak door het gedwongen karakter wat vaker voorkomt in landen waar polygamie meer de norm is. Maar zolang het geen gedwongen karakter heeft zie ik het probleem niet.
Nee, je doet verontwaardigd omdat iemand een oordeel heeft. Natuurlijk hebben mensen dat als je afwijkt van de norm. Welkom in de wereld.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 16:02 schreef LadyOracle het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat iedereen het normaal moet vinden? Ik zeg alleen dat ik geen behoefte heb aan een oordeel over mijn relatie alleen omdat iemand zelf een andere vorm prefereert.
Net zoals het doodnormaal is om een veroordeling niet zo fijn te vinden, zeker als die amper tot geen grond heeft. Welkom in de wereld.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 19:21 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Nee, je doet verontwaardigd omdat iemand een oordeel heeft. Natuurlijk hebben mensen dat als je afwijkt van de norm. Welkom in de wereld.
Hebben die dan alle drie (ik ga even van drie uit) een relatie met elkaar of bijv. een die een relatie heeft met twee en die twee niet met elkaar?quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 19:05 schreef erodome het volgende:
[..]
Het gebeurd nu al, alleen niet via een officieel huwelijk, dat mag dan weer niet.
Ken wat mensen die polygaam leven. een aantal wel met samenlevingscontracten, maar de meeste zonder.
Heb wel gemerkt dat het vaak lastig is voor die mensen in deze maatschappij. Alhoewel alles slijt, als het maar lang genoeg duurt en het nieuwtje eraf is worden mensen eromheen meestal rustiger.
Vaak is het ook niet de familie en vriendenkring die moeilijk doet, zijn het vooral buitenstaanders.
Polygaam heeft natuurlijk een wat nare bijsmaak door het gedwongen karakter wat vaker voorkomt in landen waar polygamie meer de norm is. Maar zolang het geen gedwongen karakter heeft zie ik het probleem niet.
Waarop baseer je die conclusie dan? Je eigen ervaringen en 2 anekdotes? Die felheid waarmee die user reageert doet het overkomen alsof die oordelen nogal diep zitten, terwijl het zo normaal zou zijn.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 19:32 schreef erodome het volgende:
[..]
Net zoals het doodnormaal is om een veroordeling niet zo fijn te vinden, zeker als die amper tot geen grond heeft. Welkom in de wereld.
Daarnaast dacht ik dat we hier toch van de tolerantie waren en komt dit al zo lang voor dat het een beetje vreemd begint te worden aan die domme vooroordelen vast te houden.
Open relatie vormen zijn niet de norm, maar zo zeldzaam zijn ze nu ook weer niet. Er is zelfs een nieuwe vorm van preutsheid gaande, beter gezegd van tegenstellingen. In de jaren '70/'80 en zelfs nog in de '90tiger jaren was dit veel "normaler", was er minder veroordeling dan nu.
Het zijn idd relatie's van 3. In de gevallen die ik persoonlijk ken dan 1 man, 2 vrouwen en 2 daarvan hebben een relatie met z'n drieen (als in ook allen seks met elkaar) en 2 waarbij de vrouwen geen of bijna geen seks met elkaar hebben, maar wel gezamelijk samenleven.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 19:35 schreef Koettie het volgende:
[..]
Hebben die dan alle drie (ik ga even van drie uit) een relatie met elkaar of bijv. een die een relatie heeft met twee en die twee niet met elkaar?
Op de praktijk.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 19:35 schreef IkStampOpTacos het volgende:
[..]
Waarop baseer je die conclusie dan? Je eigen ervaringen en 2 anekdotes? Die felheid waarmee die user reageert doet het overkomen alsof die oordelen nogal diep zitten, terwijl het zo normaal zou zijn.
Denk ook niet dat het wat voor mij is. Vind samenleven met 1 persoon al ingewikkeld genoeg.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 19:39 schreef Koettie het volgende:
Cool. Wel mooi dat je dat zo goed kan delen en dat wederzijds is. Lijkt me in het begin best zoeken naar evenwicht.
Same. Lijkt me vooral moelijk met aandacht verdelen. Ik kan me moeilijk voorstellen dat er twee mensen op een staan. Zal toch vaak een primaire relatie zijn. Maar goed, dat denk ik, misschien dat andere mensen dat wel kunnen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 19:43 schreef erodome het volgende:
[..]
Denk ook niet dat het wat voor mij is. Vind samenleven met 1 persoon al ingewikkeld genoeg.
Bij degene die echt een relatie met z'n 3 hebben heb ik dat niet opgemerkt, die zijn echt samen. Bij degene met 1 persoon met 2 seksuele liefdes zie ik dat iets minder, maar nogsteeds niet slecht.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 19:46 schreef Koettie het volgende:
[..]
Same. Lijkt me vooral moelijk met aandacht verdelen. Ik kan me moeilijk voorstellen dat er twee mensen op een staan. Zal toch vaak een primaire relatie zijn. Maar goed, dat denk ik, misschien dat andere mensen dat wel kunnen.
Verandering van spijs doet eten. En je wordt beter in bed, gewoon omdat je beter je best doetquote:Op vrijdag 21 augustus 2015 19:49 schreef Koettie het volgende:
Ha, cool. Ik hou het wel gewoon bij eentje denk ik.
Samenwonen met meer mensen is zeer ingewikkeld, maar het kan wel. Heel goed dat je eerlijk bent dat het niet wat voor jou is. Ik zou ook echt niet met meer mensen samenwonen, ik hou niet zo van ingewikkelde dingen in mijn leven. Logisch is het ook zo dat ik samenwonen met een vrouw die mij zo lief kan hebben zeer vertrouwd en voelt veel fijner samen met wie ik alles kan delen... iedereen hoeft ook niet te weten over mijn seksleven, dat hou ik echt privé samen met mijn geliefde. Dat wil ik echt zo.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 19:43 schreef erodome het volgende:
[..]
Denk ook niet dat het wat voor mij is. Vind samenleven met 1 persoon al ingewikkeld genoeg.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |