Bekijk de nachtsatellietfoto's eens van die buurt.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:43 schreef NoXia het volgende:
Noord-Korea, Zuid-Korea. Ik zie het verschil niet.
Linkje?quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:43 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Bekijk de nachtsatellietfoto's eens van die buurt.
Verschil zie je zeker.
Blijft lastig, dat google..quote:
Heb je haar ook weer.quote:
Deze is nog beterquote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:46 schreef Libris het volgende:
[ afbeelding ]
http://urbanizationprojec(...)orth-vs.-south-korea
Leg hem eens uit. Wat zien we ?quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:46 schreef Libris het volgende:
[ afbeelding ]
http://urbanizationprojec(...)orth-vs.-south-korea
Nee, na 10 uur drukt Kim op de knop en gaat alles uit. Goed voor het milieuquote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:50 schreef NoXia het volgende:
Mogen de N-Koreanen geen lampjes aan hebben?
Het lijkt jou serieuzer? Meid tochquote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:49 schreef tong80 het volgende:
[..]
Verder lijkt me dit al wel iets serieuzer. Er is al geschoten en het staat op knappen.
N-Korea heeft toch kernwapens?quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Noord Korea is geen enkele partij voor Zuid Korea, ga je eens fatsoenlijk inlezen Hans.
Mijn god.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Het lijkt jou serieuzer? Meid toch![]()
Gewoon het zoveelste kleine grensincident. Noord Korea is geen enkele partij voor Zuid Korea, ga je eens fatsoenlijk inlezen Hans.
Weer zo'n bijdehandtje.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:53 schreef byah het volgende:
dubbel
NWS / Spanningen op het Koreaanse schiereiland
Ja en mensen op de zonquote:
Waarom ben ik zo interessant voor je en probeer je mijn toch al zo tere zieltje te kwetsen. Haal je daar voldoening uit ? Je Nederlands is trouwens tenenkrommend.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:56 schreef Elan het volgende:
[..]
Ja en mensen op de zon.
Maar zeg dat maar niet tegen tong80, dan slaapt die arme stakker helemaal niet meer!
Het is het zoveelste gedoetje, meer voor interne Noord koreaanse doelen dan de buitenwereld denk ik... Inderdaad weer een hoop bullshit van Un. Overigens zijn ze daar zo van het pad af dat je niet kunt voorspellen wat voor narigheid dat baasje zijn bevolking aan zal doen.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:52 schreef Elan het volgende:
[..]
Het lijkt jou serieuzer? Meid toch![]()
Gewoon het zoveelste kleine grensincident. Noord Korea is geen enkele partij voor Zuid Korea, ga je eens fatsoenlijk inlezen Hans.
Pot, ketel.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 10:59 schreef tong80 het volgende:
[..]
Waarom ben ik zo interessant voor je en probeer je mijn toch al zo tere zieltje te kwetsen. Haal je daar voldoening uit ? Je Nederlands is trouwens tenenkrommend.
Het is goed met je.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:03 schreef Elan het volgende:
[..]
Pot, ketel.
Verder quote je mij. Val je mij aan. Alweer ja. Ik heb persoonlijk het idee dat er niet zoveel aan de hand is omdat dit jaarlijkse zo niet maandelijkse kost is dergelijke schermutselingen. Maar als jij denkt van wel. Dan doe je dat. Kun je in een subforum als NWS toch als volwassen mensen over disc...... o wacht .
Amerika heeft grote belangen in Seoul, die komen echt wel helpen mocht het zover komen. Daarmee is elke serieuze vorm van nucleaire dreiging ook direct afgewend. Volgens mij, maar ik moet dit opzoeken is er zelfs een raketschild geïnstalleerd (nucleair umbrella oid) onder de Bush regering.quote:Op vrijdag 21 augustus 2015 11:00 schreef Spanky78 het volgende:
[..]
Het is het zoveelste gedoetje, meer voor interne Noord koreaanse doelen dan de buitenwereld denk ik... Inderdaad weer een hoop bullshit van Un. Overigens zijn ze daar zo van het pad af dat je niet kunt voorspellen wat voor narigheid dat baasje zijn bevolking aan zal doen.
Verder kan het Noord koreaanse leger heel wat schade aanrichten. Het heeft veel meer mankracht en een ontstellend arsenaal aan verouderd wapentuig. Het leger is flink groter dan dat van zk. Daarmee gaan ze de oorlog niet meteen winnen. Maar gezien de reikwijdte van deartillerie etc. Kunnen E heel wat schade aanrichten. Zuid Korea half vernietigen zit er best in, dit nog los van eventuele kernwapens.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |