True, maar ik ben zo'n hipster met een telefoon met internetquote:Op vrijdag 21 augustus 2015 21:38 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Op het moment dat je DNS-servers eruit liggen biedt dat ook maar verrekte weinig soelaas.
Daarom heb ik een briefje met '74.125.224.72' naast m'n PC liggen.
Joh!? Wie niet?quote:Op zaterdag 22 augustus 2015 01:01 schreef ems. het volgende:
[..]
True, maar ik ben zo'n hipster met een telefoon met internet
Ik neem aan dat je wel gemerkt had als er weer een paar miljoen mensen een storing hadden. Zelf merk ik niets meer door het veranderen van de DNS.quote:Op maandag 24 augustus 2015 16:03 schreef Elfletterig het volgende:
Er zijn op Twitter opnieuw wat meldingen van mensen die storing hebben. Het zijn geen enorme aantallen, maar toch...
Er waren vanmiddag wat meldingen te lezen op Twitter. Maar het zal een kleine storing zijn geweest.quote:Op maandag 24 augustus 2015 18:20 schreef Disana het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je wel gemerkt had als er weer een paar miljoen mensen een storing hadden. Zelf merk ik niets meer door het veranderen van de DNS.
Ik had ze aan de telefoon en plotseling vielen bij hun de systemen uit waardoor ze niets meer konden raadplegen. Ik moest morgen maar terugbellen kreeg ik te horen nadat ik 48 minuten in de wacht heb gestaan. Het schijnt dat de aso-bestuurders na de overname al aardig wat gesneden hebben in het personeelsbestand..quote:Op maandag 24 augustus 2015 16:03 schreef Elfletterig het volgende:
Er zijn op Twitter opnieuw wat meldingen van mensen die storing hebben. Het zijn geen enorme aantallen, maar toch...
Hier precies hetzelfde. Alles in het pakket is gelijkwaardig aan Ziggo behalve die ontzettend trage internetverbinding. Echt onwerkelijk. Ik heb ze nog gebeld omdat ik dacht dat ze bij het drukken een cijfer waren vergetenquote:Op vrijdag 21 augustus 2015 22:40 schreef kawotski het volgende:
[..]
Dat ligt maar net aan de infra. Ik overwoog ook even ipv Ziggo KPN te nemen, totdat ik erachter kwam wat voor snelheid ik kreeg via KPN. Wordt je voor mijn adres even een dikke tien jaar teruggeworpen in de tijd.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |