Hooi ik heb het even doorgelezen. Ik heb zelf ook een topic hierover gemaakt, alleen dan vanaf de andere kant. Mijn vriend heeft ook een paniekstoornis ( al 2/3 jaar ) maar zijn er pas sinds kort achter! Ik merk bij mijn vriend veel afwezigheid en onbereikbaarheid. Het gevoel alsof hij in zijn eigen wereld leeft. Ik weet niet of je ex er zo ook naar keek, maar het zijn wel dingen die mee gespeeld kunnen hebben.
Daarnaast is het als dichtbij staande heel lastig. De omgeving (ouders vrienden kennissen noem maar op..) heeft geen idee wat er eigenlijk aan de hand is! Mijn vriend is heel open naar de omgeving dus iedereen weet er wel van maar niemand weet wat voor impact het heeft op de persoon zelf en de gene die ermee leven! Dit geeft het gevoel er alleen voor te staan (of samen) maar in mijn geval is dat dus alleen.
Ik wil hiermee niet zeggen dat het voor de gene met een paniekstoornis niet zwaar is btw!!
Ik hoop dat je hier misschien iets aan hebt dat je weet hoe zij er (misschien) tegen aan kijkt, en dat je, nu je dit weet, er misschien iets mee kan om haar terug te winnen. Want als ik nu weg zou gaan bij mijn vriend doe ik dat meer omdat het teveel word, en niet omdat ik niet meer van hem houd!!