Ik mis alleen nog de kruiswoordpuzzels en de sudoku's, en de entertainment-pagina is gevuldquote:Op maandag 10 augustus 2015 21:06 schreef Working_Class_Hero het volgende:
Na de weerman nu de horoscoop
Hard.. vochtig...quote:Op maandag 10 augustus 2015 21:05 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Typische eigenschappen voor het sterrenbeeld Maagd:
sterrenbeeld-maagd eigenschappen horoscoop
Verlegen en bescheiden
Betrouwbaar en nauwkeurig
IJverig en praktisch
Analytisch en intelligent
Maar ook…
Zorgelijk en pietluttig
Overdreven hardvochtig en kritisch
Conservatief en perfectionistisch
WAAROM HEBBEN WE JOU GEMIST GA TOCH WEG MANquote:Op maandag 10 augustus 2015 21:09 schreef Chloroform het volgende:
[..]
IK HAD ECHT 1 DING GEPOST HJB MAN
eerder een tijger rrrrquote:
Jullie houden stiekem van me, probeer dat maar niet te ontkennen.quote:Op maandag 10 augustus 2015 21:09 schreef Vanillekwark het volgende:
[..]
WAAROM HEBBEN WE JOU GEMIST GA TOCH WEG MAN
En als huwelijkspartner/in bed?quote:Op maandag 10 augustus 2015 21:08 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Typische eigenschappen van het sterrenbeeld Stier:
sterrenbeeld-stier eigenschappen horoscoop
Geduldig en betrouwbaar
Warmhartig en liefdevol
Volhardend en vastberaden
Vreedzaam en houdt van veiligheid
Maar aan de andere kant…
Jaloers en bezitterig
Rancuneus en koppig
Genotzuchtig en hebzuchtig
quote:Op maandag 10 augustus 2015 21:08 schreef Chloroform het volgende:
Typische eigenschappen van het sterrenbeeld Tweelingen:
sterrenbeeld-tweeling eigenschappen horoscoop
Past zich makkelijk aan en is veranderlijk - nee
Openhartig en gevat - heel erg gevat
Intellectueel en welsprekend - jazeker
Jeugdig en levendig - dat klopt
Maar aan de andere kant…
Nerveus en gespannen - altijd als ik weer op ''invoeren'' klik
Oppervlakkig en inconsistent - nou zeg
Sluw en te nieuwsgierig - wie heeft dit geschreven?
Ohja dat was de redenquote:Op maandag 10 augustus 2015 21:10 schreef Chloroform het volgende:
[..]
Jullie houden stiekem van me, probeer dat maar niet te ontkennen.
Ik ookquote:
Bereid je maar voor, ik presenteer zo meteen shownieuwsquote:Op maandag 10 augustus 2015 21:06 schreef Working_Class_Hero het volgende:
Na de weerman nu de horoscoop
Mensen die geboren zijn onder het sterrenbeeld Stier zijn meer dan gemiddeld erotisch ingesteld en zelfbewust wat sensualiteit betreft, maar seksueel gezien houden ze van simpel en zullen ze niet snel experimenteren. Het zijn loyale, trouwe, huiselijke wederhelften en zorgzame, zachtmoedige ouders, die niet teveel eisen van hun kinderen of wederhelften. Maar ze kunnen wel overdreven bezitterig zijn en kunnen soms de familierollen manipuleren, simpelweg omdat ze het zo leuk vinden om de ruzie die het gevolg hiervan is weer goed te maken. Als iemand hun eigendunk kwetst, kunnen ze een vastberaden vijand zijn, maar ze kunnen hun tegenstander wel makkelijk vergeven als deze moeite doet de gekwetste Stier tegemoet te komen.quote:Op maandag 10 augustus 2015 21:10 schreef krioro het volgende:
[..]
En als huwelijkspartner/in bed?
Ik herken hier overigens niks van in een stier-ex, behalve de negatieve punten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |