Hij is strafbaar, aangezien je wettelijk nog niet voldoende volwassen zou zijn om echt in te kunnen stemmen met dergelijk gedoe. Je hebt aangegeven dingen niet leuk te vinden en dan chanteert hij je op emotionele manier dat jij je niet zo aan moet stellen om alsnog zijn zin te krijgen. Klinkt meer als interesse in wat hij voor elkaar wil krijgen dan normaal contact waar jullie beide blij van worden.quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 21:32 schreef laurax1414 het volgende:
Hij doet toch niks fout? Ik heb er zelf mee ingestemd. Ik kon altijd weigeren. En hij chanteert me niet ofzo.
Dat je van hem houdt is geen excuus om hem strafbare dingen te laten doen. Hoe weet je zeker dat hij niet met meer 15-jarigen dit soort shit uithaalt?quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 22:03 schreef laurax1414 het volgende:
Ik hou wel van hem dus aangeven is sowieso geen optie. Het enige wat ik zou kunnen doen is hem proberen te vergeten maar dat lukt gewoon niet.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Voor al uw dwaze oneliners en geavanceerde sofisterij
Houden van? Je verwart dopamine afgifte heerlijk vinden met geven om iemand op basis van respect voor elkaar en het leven delen in voor en tegenspoed.quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 22:03 schreef laurax1414 het volgende:
Ik hou wel van hem dus aangeven is sowieso geen optie. Het enige wat ik zou kunnen doen is hem proberen te vergeten maar dat lukt gewoon niet.
In welk opzicht bedoel je dat?quote:
Natuurlijk wel, ervaringsdeskundigen zat hier ook, maar deze dude gedraagt zich zo verdacht dat zelfs jij met je verliefdheid en onervarenheid dondersgoed weet dat dit niet 100% goed zit..quote:Maar blijkbaar begrijpen sommige mensen niet dat je op oudere mannen kan vallen en dat die ook te vertrouwen zijn.
Als je hem vertrouwt waarom open je dit topic dan en als je echt gelooft dat hij te vertrouwen is waarom noem je hem dan 'een foute jongen'?quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 22:42 schreef laurax1414 het volgende:
[..]
Ik vertrouw hem. Maar blijkbaar begrijpen sommige mensen niet dat je op oudere mannen kan vallen en dat die ook te vertrouwen zijn.
En toch gaat hij door, ondanks dat hij weet hoe jij erover denkt..quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 22:56 schreef laurax1414 het volgende:
[..]
Hij is fout omdat hij veel ouder is en omdat hij dingen van mij vraagt op seksueel gebied die ik niet wil en dat weet hij ook.
Eerlijk in wat hij wil en dat het kennelijk belangrijker is dan wat jij wil of klaar voor bent. Ja, daar kun je best op vertrouwen..quote:Maar dat is wat anders dan vertrouwen. Ik vertrouw wel dat hij eerlijk tegen mij is.
Kan? Luistert ie naar je als het over andere dingen gaat?quote:En dan zullen jullie je wel afvragen wat leuk aan hem is maar hij kan echt heel lief zijn.
Juist in de intieme gesprekken, zou je dat vertrouwen moeten hebben. Als jouw meester en volwassene zou hij beter moeten weten dan dat vertrouwen te beschamen op zo een precair gebied..quote:Wanneer we een normaal gesprek hebben voel ik me heel vertrouwd.
Hoe kun je hem in vredesnaam kwetsen door bepaalde dingen niet te willen? Waarom kun je er niet op vertrouwen? Je geeft zelfs aan dat hij het al weet en je bent 15, dus als ie dat niet snapt is het niet zo een toffe kerel als je dit nog uit moet gaan leggen..quote:Ik wil hem alleen duidelijk maken dat hij dingen van me vraagt die ik niet wil maar hoe zeg ik dat zonder hem te kwetsen?
Hij is niet eerlijk tegen je want hij zegt dat hij om je geeft, maar als hij echt om je zou geven dan zou hij je nooit vragen om dingen te doen die jij niet wilt. Als hij te vertrouwen was dan zou hij überhaupt niet zulke gesprekken met jou voeren.quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 22:56 schreef laurax1414 het volgende:
[..]
Hij is fout omdat hij veel ouder is en omdat hij dingen van mij vraagt op seksueel gebied die ik niet wil en dat weet hij ook. Maar dat is wat anders dan vertrouwen. Ik vertrouw wel dat hij eerlijk tegen mij is. En dan zullen jullie je wel afvragen wat leuk aan hem is maar hij kan echt heel lief zijn. Wanneer we een normaal gesprek hebben voel ik me heel vertrouwd. Ik wil hem alleen duidelijk maken dat hij dingen van me vraagt die ik niet wil maar hoe zeg ik dat zonder hem te kwetsen?
Dit.quote:Op vrijdag 7 augustus 2015 23:09 schreef madam-april het volgende:
[..]
Hij is niet eerlijk tegen je want hij zegt dat hij om je geeft, maar als hij echt om je zou geven dan zou hij je nooit vragen om dingen te doen die jij niet wilt. Als hij te vertrouwen was dan zou hij überhaupt niet zulke gesprekken met jou voeren.
Hij manipuleert je..
Zo is dat zulke sletjes willen dat blijkbaar als ze dat echt niet wou deden ze dat niet maarja aandachts hoertjesquote:Op vrijdag 7 augustus 2015 23:18 schreef Beach het volgende:
TS staat volgende week achter het raam omdat die jongen het zo lief vroeg en ze hem niet wil teleurstellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |