ze wist dat brug en kranen boven op woningen vielen. Woningen waar mensen wonen en op dat moment in mogelijk in levensgevaar waren.quote:Op maandag 3 augustus 2015 19:17 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Ja ze wist precies waar de kraan terecht kwam
Sure
Waar komt deze foto vandaan dan?quote:Op maandag 3 augustus 2015 19:51 schreef S1gnum het volgende:
[ afbeelding ]
Waarschijnlijk werden haar tieten ook door die kranen gehesen na het zetten van die brug. Volkomen terecht dat je dan baalt natuurlijk.
Je moeder gilde net zo toen ik haar anaal nam.quote:Op maandag 3 augustus 2015 17:47 schreef de_boswachter het volgende:
'OH WHAAAAA WHOWHOWHOWHOWHO'
Godverdomme zeg. Dat wijf gilt zelfs boven de omvallende kranen uit. Wat een hysterie, man man man man man. Je zou zoiets thuis hebben zitten, bah.
Klacht; hysterisch schreeuwwijf bij 'ramp'. Ja 'ramp' tussen aanhalingstekens, want het is natuurlijk wel komkommertijd. De NOS heeft zelfs een social media 'deskundige' in de studio![]()
Precies, je inleven is voor sommigen te moeilijk.quote:Op maandag 3 augustus 2015 20:20 schreef computergirl het volgende:
[..]
ze wist dat brug en kranen boven op woningen vielen. Woningen waar mensen wonen en op dat moment in mogelijk in levensgevaar waren.
Dit idd.quote:Op maandag 3 augustus 2015 20:20 schreef computergirl het volgende:
[..]
ze wist dat brug en kranen boven op woningen vielen. Woningen waar mensen wonen en op dat moment in mogelijk in levensgevaar waren.
Misschien ziet dat ''wijf'' dat ding wel vallen op een huis waarvan ze weet wie er woont?quote:
TS is de grootste autist op dit forum en heeft inderdaad bar weinig inlevingsvermogenquote:Op maandag 3 augustus 2015 21:46 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Inlevingsvermogen is hier ver te zoeken zeg.
en hard schreeuwen verandert daar iets aan?quote:Op maandag 3 augustus 2015 21:46 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Misschien ziet dat ''wijf'' dat ding wel vallen op een huis waarvan ze weet wie er woont?
Inlevingsvermogen is hier ver te zoeken zeg.
Ah het nieuwe papegaai excuus voor als je het maar een hysterisch tafereel vindt.quote:Op maandag 3 augustus 2015 21:13 schreef tong80 het volgende:
[..]
Precies, je inleven is voor sommigen te moeilijk.
ach, kneus op je zolderkamertje.quote:Op maandag 3 augustus 2015 21:54 schreef Drinky het volgende:
[..]
en hard schreeuwen verandert daar iets aan?
Andere kant van de wereld op een skybar, maar leuk geprobeerd.quote:Op maandag 3 augustus 2015 22:02 schreef computergirl het volgende:
[..]
ach, kneus op je zolderkamertje.
ach kneus op een skybar. Ook een soort zolderkamer voor kneuzen zonder empatisch vermogen.quote:Op maandag 3 augustus 2015 22:03 schreef Drinky het volgende:
[..]
Andere kant van de wereld op een skybar, maar leuk geprobeerd.
goede comebackquote:Op maandag 3 augustus 2015 22:05 schreef computergirl het volgende:
[..]
ach kneus op een skybar. Ook een soort zolderkamer voor kneuzen zonder empatisch vermogen.
verkapte ik-was-er-bij fotoquote:Op maandag 3 augustus 2015 19:51 schreef S1gnum het volgende:
[ afbeelding ]
Waarschijnlijk werden haar tieten ook door die kranen gehesen na het zetten van die brug. Volkomen terecht dat je dan baalt natuurlijk.
Verkapte ik-was-de-gillende-keukenmeid zul je bedoelen. Ze was bij de NOS geloof ik en daar komt die foto vandaan.quote:
zekerquote:Op maandag 3 augustus 2015 22:11 schreef computergirl het volgende:
[..]
je bent echt een stoer mannetje hoor.
Lach je wel eens?
Woehaaaaa.quote:Op maandag 3 augustus 2015 21:58 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Ah het nieuwe papegaai excuus voor als je het maar een hysterisch tafereel vindt.
Net zoals dat je racist bent als je van Sinterklaasfeest houdt.
Of dat mensen je necrofiel noemen als je met je tepels tegen de verschrade lippen van een lijk aan duwt om twee uur 's nachts bij de lokale begraafplaats.
Hekel aan zulke vogels
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |