Maak je raam eens schoon.quote:Op zondag 2 augustus 2015 22:25 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Zijn dat die groene strepen als je rechts door de zijruit kijkt?
Een trend die toen natuurlijk al gaande was.quote:Op zondag 2 augustus 2015 22:35 schreef golfer het volgende:
Roth voorspelde dus al in 2000 wat er nu gebeurd. Het lezen vanaf een scherm en de teruggang van de romans.
Ja! Die show is heel goed.quote:Op zondag 2 augustus 2015 22:45 schreef Susi het volgende:
Catfish is stiekem erg leuk. Die gast presenteert nu een eigen show daarvan op MTV.
Hoe kwamen die van Catfish aan haar adres?quote:Op zondag 2 augustus 2015 22:50 schreef livelink het volgende:
Ik ken Catfish inderdaad van MTV. Vaak wel boeiend. Ik wist niet dat deze film bestond. Ik ga hem wel opzoeken. Ik kan me er toch ook wel veel bij voorstellen hoe dat ontstaat en hoe je steeds verder gaat en niet meer weet hoe je het moet stoppen.
Ze gebruiken google/facebook/image search/telefoonnummersearch etc.quote:Op zondag 2 augustus 2015 22:52 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Hoe kwamen die van Catfish aan haar adres?
Spokeoquote:Op zondag 2 augustus 2015 22:56 schreef Susi het volgende:
[..]
Ze gebruiken google/facebook/image search/telefoonnummersearch etc.
Zoquote:
http://www.radartv.nl/col(...)nden-al-doorgelicht/quote:Eye opener
De blog Pandia Search Engine News, die uitsluitend over zoekmachines bericht en dus wel het een en ander gewend is, schreef over de site: ‘Het was een echte eye opener om te zien hoeveel content Spokeo wist te verzamelen over mijn vrienden met slechts een e-mailadres als aanknopingspunt. Ik zag filmbeoordelingen die ze op Flixster (een videowebsite) hadden gegeven, hun playlists van internetradiostation Pandora, foto’s van fotodeelsites Flickr en Picasa, Twitter-berichten, LinkedIn-informatie, persoonlijk commentaar en tags (merktekens) die ze op een groot aantal sites hadden achtergelaten, en zelfs hun wensenlijstje van Amazon.’
Later breidde Spokeo haar 'service' overigens nog uit met onder meer inschattingen van persoonlijk vermogen, hypotheekgegevens, beleggingen en andere privacygevoelige informatie van miljoenen internetgebruikers. In sommige gevallen waren zelfs foto’s van woonhuizen toegevoegd. Daarmee viel de site zo op dat de FTC uiteindelijk besloot tot een onderzoek, dat vorige week dus resulteerde in een boete van 800.000 dollar. De enorme impact van dit soort diensten op onze privacy is daarmee echter geenszins bedwongen.
Dankjewel voor deze nuttige bijdrage.quote:Op zondag 2 augustus 2015 22:58 schreef gosschalks het volgende:
Ik vind Peter Buwalda op Brian Moser uit de serie Dexter lijken
[ afbeelding ]
Geen dankquote:Op zondag 2 augustus 2015 23:03 schreef golfer het volgende:
[..]
Dankjewel voor deze nuttige bijdrage.
Ik vermoed de platencollectie van zijn stiefvader. Muziek die goed is en die je op je 13-15e al heel erg goed vond laat je nooit meer los.quote:Op zondag 2 augustus 2015 23:07 schreef golfer het volgende:
Buwalda houdt wel van artiesten van voor zijn eigen generatie. (Elvis, Beethoven...., Deep Purple, Beatles, Stones)
Mooi fragment van de Stones toen ze nog echt heel erg goed waren.
Door je arm, zoals die illusionist?quote:Op zondag 2 augustus 2015 23:08 schreef starla het volgende:
Deze muziek maakt me altijd een naald in m'n arm te willen steken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |