Haha! Ik zal nooit de meest extraverte persoon op deze planeet worden denk ik, maar ik vind het heel leuk om met mensen in contact te staan. Dus dan is het wel handig. Dé tip is in dezen toch wel: Get out of that comfort zone. Want ik merkte zelf dat ik sommige dingen echt deed (of juist niet deed) omdat ik introvert was. Anderen deed ik (niet) omdat ik onzeker was... maar ik loog mezelf voor dat ik daarin gewoon introvert was. Daar werd ik niet gelukkig van want ik moest dingen laten die ik eigenlijk gewoon wou doen. Ik ben dus als tiener begonnen allerlei dingen te doen die ik eigenlijk te eng vond en vind het inmiddels juist hartstikke leuk om het onbekende te verkennen, presentaties te geven, gesprekjes aan te knopen met vreemden over dingen die ik belangrijk vind...quote:Op vrijdag 24 juli 2015 00:21 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Leer mij, meesteres!Zou ook wel iets extraverter willen zijn, zonder de voordelen van INFP kwijt te raken.
Thanks, sensei. Hier heb ik wat aan!quote:Op vrijdag 24 juli 2015 00:41 schreef blondetrien het volgende:
[..]
Haha! Ik zal nooit de meest extraverte persoon op deze planeet worden denk ik, maar ik vind het heel leuk om met mensen in contact te staan. Dus dan is het wel handig. Dé tip is in dezen toch wel: Get out of that comfort zone. Want ik merkte zelf dat ik sommige dingen echt deed (of juist niet deed) omdat ik introvert was. Anderen deed ik (niet) omdat ik onzeker was... maar ik loog mezelf voor dat ik daarin gewoon introvert was. Daar werd ik niet gelukkig van want ik moest dingen laten die ik eigenlijk gewoon wou doen. Ik ben dus als tiener begonnen allerlei dingen te doen die ik eigenlijk te eng vond en vind het inmiddels juist hartstikke leuk om het onbekende te verkennen, presentaties te geven, gesprekjes aan te knopen met vreemden over dingen die ik belangrijk vind...Ben er blij mee.
Maar vind mijn rust ook nog wel belangrijk en merk dat ik zeker genoeg moet bijtanken.
Lange gurupost.
Bij mij kwam overal hetzelfde uit.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 00:53 schreef BeyondTheGreen het volgende:
ISTP
Introvert(47%) Sensing(6%) Thinking(34%) Perceiving(12%)
•You have moderate preference of Introversion over Extraversion (47%)
•You have slight preference of Sensing over Intuition (6%)
•You have moderate preference of Thinking over Feeling (34%)
•You have slight preference of Perceiving over Judging (12%)
Maar fuck die test, want test twee had veel fijnere vragen. Hier scoor ik: Mediator (INFP-T)
Een stukje van de beschrijving bij test 2:
INFP personalities are true idealists, always looking for the hint of good in even the worst of people and events, searching for ways to make things better. While they may be perceived as calm, reserved, or even shy, INFPs have an inner flame and passion that can truly shine. Comprising just 4% of the population, the risk of feeling misunderstood is unfortunately high for the INFP personality type – but when they find like-minded people to spend their time with, the harmony they feel will be a fountain of joy and inspiration
Ik raad iedereen aan test 2 te maken, bij mij klopt het precies en de vragen zijn erg duidelijk.
Bruuuur ik ook manquote:Op vrijdag 24 juli 2015 00:44 schreef Dimachaerus het volgende:
ISTP
Introvert(62%) Sensing(3%) Thinking(12%) Perceiving(3%)
Is hetzelfde, maar die T is een extra dimensie die ze zelf erbij meten. Tevens wordt overal dezelfde afkorting gebruikt, let dus niet op de namen die geven worden.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 01:16 schreef Fripsel het volgende:
Oh en bij de tweede test komt er iets anders uit.
YOUR PERSONALITY TYPE IS:
ADVENTURER (ISFP-T)
Laten we het er maar op houden dat het laat isquote:Op vrijdag 24 juli 2015 01:19 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Is hetzelfde, maar die T is een extra dimensie die ze zelf erbij meten. Tevens wordt overal dezelfde afkorting gebruikt, let dus niet op de namen die geven worden.
Ik ga ook slapen, trusten!quote:Op vrijdag 24 juli 2015 01:22 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Laten we het er maar op houden dat het laat is
Als jij iemand wijst op zijn of haar gedrag haalt hij of zij dit profiel er soms bij? Apart verhaal.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 02:08 schreef Trashcanman het volgende:
Meyers-Briggs... Ik ken het vooral van mensen die die profieletjes gebruiken om achter te verschuilen als ze met hun kutgedrag geconfronteerd worden.
Niet op het moment zelf, maar wel dat ze haar gebrek aan verantwoordelijkheidsgevoel naderhand zo wou verklaren.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 03:42 schreef blondetrien het volgende:
[..]
Als jij iemand wijst op zijn of haar gedrag haalt hij of zij dit profiel er soms bij? Apart verhaal.
Ik heb 'm ook net mobiel gemaakt. Geen problemen mee gehad.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 03:22 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
Morgen mss ff doen (zit nu mobiel, dus onhandig). Vermoed ISTP
De zo-ben-ik-nu-eenmaal-joker. Meestal gevolgd door: "ik kan er niks aan doen" Erg irritant. Ik laat ze ook links liggen. Zo ben ik nu eemaal, daar kan ik niks aan doen.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 02:08 schreef Trashcanman het volgende:
Meyers-Briggs... Ik ken het vooral van mensen die die profieletjes gebruiken om achter te verschuilen als ze met hun kutgedrag geconfronteerd worden.
Volgens mij ben je een INFP dan, net als ik.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 10:07 schreef PBateman1978 het volgende:
Ik heb het al een keer gedaan, heb hetzelfde als Ghandi en Jezus Christus als ik het mij goed herinner.
Ik dacht INFJ eigenlijk, maar het is alweer even geleden.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 10:22 schreef Gary_Oak het volgende:
[..]
Volgens mij ben je een INFP dan, net als ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |