Yep, maar dat is 1e categorie. 2*10=20 punten dus.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 13:33 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Vandaag toch ook dubbele punten bij de aankomst?
Omdat Sagan een baas isquote:Op vrijdag 24 juli 2015 13:34 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Waar de fuck om? Gewoon bij Greipel blijven en die trui is binnen.
Die gaat ook geen deuk in een pakje boter rijden vandaag hoor, maar knap dat hij de motivatie gevonden heeft om mee te springenquote:
Showrenner is hetquote:Op vrijdag 24 juli 2015 13:34 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Waar de fuck om? Gewoon bij Greipel blijven en die trui is binnen.
Waarschijnlijk wilt hij 100% zekerheidquote:Op vrijdag 24 juli 2015 13:34 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Waar de fuck om? Gewoon bij Greipel blijven en die trui is binnen.
Ah, tnx. Het commentaar bij de ARD is trouwens nog beroerder dan bij de duitse Eurosport.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 13:33 schreef Felagund het volgende:
[..]
Deze werkt wel hier:
http://www.sportschau.de/tourdefrance/live
maar die gaan alleen renners oproken als andere, gevaarlijke rijders, gaan demarreren. Boeit hun niks dat Kruijswijk en Westra in de aanval zijn..quote:Op vrijdag 24 juli 2015 13:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
Movistar wacht gewoon tot Sky nu hun renners oproken en dan coup plegen
Wattagemeter says noquote:Op vrijdag 24 juli 2015 13:36 schreef Frozen-assassin het volgende:
Movistar wacht gewoon tot Sky nu hun renners oproken en dan coup plegen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |