SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.RED ONS HENNIEGOD![]()
Toch altijd weer jammer. Het boeit niet, maar niet gescoord is altijd jammer.A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Tot nu toe wordt er veel te weinig gescoord in de voorbereiding, hetzelfde probleem als vorig seizoen eigenlijk.![]()
Mooie zwabberbal.quote:
Centrum lijkt me wel vast te staan met Riedewald en Veltman. Johnny kan nog een jaartje blijven zitten.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Ja, en ook al zegt het allemaal niets, ik vind het toch een beetje zorgenwekkend weer, het gebrek aan scorend vermogen. Maar goed, we zijn nog niet begonnen....A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Ook te weinig kansen. Al het gevaar moet van El Ghazi afkomen. Volgende week wel weer Fischer erbij voor op rechts, dat is wel een vooruitgang natuurlijkquote:Op woensdag 22 juli 2015 21:19 schreef Kopsterk het volgende:
Tot nu toe wordt er veel te weinig gescoord in de voorbereiding, hetzelfde probleem als vorig seizoen eigenlijk.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Fischer op links zul je bedoelen? Neem aan dat El Ghazi sowieso speelt.quote:Op woensdag 22 juli 2015 21:20 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Ook te weinig kansen. Al het gevaar moet van El Ghazi afkomen. Volgende week wel weer Fischer erbij voor op rechts, dat is wel een vooruitgang natuurlijkhttp://i44.tinypic.com/jh9gch.png
-A Song of Ice and Fire-![]()
Er wordt ook wring gecreëerd , zelfde probleem als vorig seizoen.
Voorlopig blijf ik maar denken dat het slechts een oefenwedstrijd isIk ben inmiddels overleden![]()
Kan die Sanogo een beetje koppen eigenlijk ? Hij is wel groot maar dat zegt niet alles.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Uiteraard, op links bedoel ik. El Ghazi op rechts.quote:Op woensdag 22 juli 2015 21:21 schreef gazhims3lv het volgende:
[..]
Fischer op links zul je bedoelen? Neem aan dat El Ghazi sowieso speelt.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Precies, ik houd nog wel even de hoop dat ze tegen eredivisieclubs wat meer kunnen laten zien.quote:Op woensdag 22 juli 2015 21:22 schreef Enchanter het volgende:
Er wordt ook wring gecreëerd , zelfde probleem als vorig seizoen.
Voorlopig blijf ik maar denken dat het slechts een oefenwedstrijd isVolkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Centraal heeft Ajax juist geen probleem. Riedewald en Veltman is een prima duo.quote:
Bovendien is Alex ook niet meer wat het geweest is.Als je geen kop hebt kan je niet uit het raam kijken.![]()
Mag hij daar dan transfervrij weg? Volgens mij loopt zijn contract nog.quote:Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Ik hoop niet dat het gebrek aan scorend vermogen uit de voorbereiding zich voortzet in het seizoen. Dan krijg je dus exact hetzelfde als vorig jaar.![]()
Jammer van het verlies.
Wel ongelofelijk vervelend dat de betonmuur weer niet geslecht is. Dat wordt huilen bij Roda JC uit en al dat soort aidspleogen.![]()
Ajax leek wel een jeugdteam vergeleken met die Fransen. Dat contrast in fysiek is veel te groot. Wanneer je fysiek dermate zwak bent ga je het tegen Wenen ook niet redden ook al ben je ze technisch de baas.![]()
Veltman heeft geen lengte.quote:Op woensdag 22 juli 2015 21:30 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Centraal heeft Ajax juist geen probleem. Riedewald en Veltman is een prima duo.
Bovendien is Alex ook niet meer wat het geweest is.![]()
die oostenrijkers zijn ook een stel slapjanussen, dus dat komt wel goedquote:Op woensdag 22 juli 2015 21:48 schreef Bondsrepubliek het volgende:
Ajax leek wel een jeugdteam vergeleken met die Fransen. Dat contrast in fysiek is veel te groot. Wanneer je fysiek dermate zwak bent ga je het tegen Wenen ook niet redden ook al ben je ze technisch de baas.![]()
Helemaal mee eens. Dwergen als Milik, Klaassen, Bazoer, Gudelj en Dijks zijn niks vergeken met de ongelooflijke monsters van de Fransen. Daar lag het overigens ook aan.quote:Op woensdag 22 juli 2015 21:48 schreef Bondsrepubliek het volgende:
Ajax leek wel een jeugdteam vergeleken met die Fransen. Dat contrast in fysiek is veel te groot. Wanneer je fysiek dermate zwak bent ga je het tegen Wenen ook niet redden ook al ben je ze technisch de baas.![]()
Dat Saint-Ettiene kan ook geen bal raken hoor. Staan constant met 10 man achter de bal als een soort Berlijnse muur. Dat er dan toevallig een afstandsschot invliegt.. Tja, kan gebeuren. We moeten nu niet gaan doen of we met 3-0 weggespeeld zijn.http://i44.tinypic.com/jh9gch.png
-A Song of Ice and Fire-
Forum Opties Forumhop: Hop naar: