Nee doe maar tegen Ado dan ga ik tegen toiletgebruikerquote:Op donderdag 23 juli 2015 20:12 schreef Paxcon het volgende:
Ooh sorry vitesse je had me ook al uitgedaagd?
Weer 1-0 verloren. Geen spelers beter geworden.quote:Op donderdag 23 juli 2015 20:13 schreef SgtPorkbeans het volgende:
[..]
Nee doe maar tegen Ado dan ga ik tegen toiletgebruiker
Bij mij is McEahran beter gewordenquote:Op donderdag 23 juli 2015 20:15 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Weer 1-0 verloren. Geen spelers beter geworden.
Ik net 4-0 van verloren.quote:Op donderdag 23 juli 2015 20:18 schreef SgtPorkbeans het volgende:
Morgen tegen AZ , dat gaat wel een zware dobber worden denk ik
Ay dat is wel zuurquote:Op donderdag 23 juli 2015 20:20 schreef KaBuf het volgende:
[..]
Ik net 4-0 van verloren.![]()
En bij training geeft OSM aan dat er geen spelers beschikbaar zijn, terwijl die er toch echt wel zijn. Beetje jammer wel
Bekerfinale!quote:Op donderdag 23 juli 2015 20:25 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
Wel lekker dat ik een keer een wedstrijd win, dat Mainz was echt 3x niksIk wist voordat ik keek al dat ik verloren had.
Ja ook verloren, tweede plek is de meest klote plek om te eindigen. ik heb de laatste 15 speelrondes zowat alles verloren volgens mij.quote:
Hhaha ik ook!!quote:Op donderdag 23 juli 2015 20:23 schreef Paxcon het volgende:
[..]
Ik heb alleen nog maar van dat DSO gewonnen
Dit wordt een zwaar seizoen
quote:BREAKINGS NEWS: HERACLES OVERGENOMEN DOOR SERVISCHE INVESTERINGSMAATSCHAPPIJ: VOORZITTER JAN SMIT STAPT OP
Daar stond hij gisteren ineens op het trainingsveld in Almelo: Zdravko Kuzmanović. "Wat doet die speler van Internazionale hier nou weer": je hoorde het de supporters langs het veld denken. Vandaag volgde het antwoord: Heracles is niet langer in handen van Jan Smit, maar van de Servische investeringsmaatschappij "Balkan Power Investments". Zij schoven Schoutbert Maassen naar voren als nieuwe voorzitter naar voren.
Woedend was hij, Jan Smit, toen het bestuur achter zijn rug om in zee ging met de nieuwe trainer Zhero. Smit had zijn zinnen gezet om hafc aan te stellen als nieuwe trainer, maar opeens was daar de onervaren coach Zhero: "Wat voelde ik mij belazerd! Op de achtergrond speelde blijkbaar al langer wat rond die Yugomaffia's, sorry dat ik het zeg hoor. Man, ik voel mijn bloed nog koken! Weet je wat nog het ergste is? Die Zhero was blijkbaar onderweg naar Groningen om daar trainer te worden, maar hij nam even pauze van zijn lange autorit in Almelo! En die onbenullen in het bestuur stellen hem dan aan als trainer! Ik kap er mee, ik heb mijn functie neergelegd en ik ga hafc verder ondersteunen bij Excelsior".
Zhero legt ondertussen alle kritiek naast zich neer: "Ik kwam helemaal niet alleen voor een kopje koffie! Toen ik onderweg op de radio hoorde dat er een speciale vrouwentribune wordt gebouwd in Almelo wist ik het: daar moet ik zijn!" Door Balkan Power Investments hebben we bij Heracles nu ook veel mogelijkheden: de eerste Serviërs zijn al gearriveerd, maar er zullen er nog vele volgen!"
Schoutbert Maassen en Drago Dragan
De nieuwe voorzitter van Schoutbert Maassen had nog het volgende te melden op de persconferentie: "De rode lichten staan vanaf nu op groen in Almelo. Heracles gaat de komende jaren voor de landstitel, en in het verlengde daarvan, spelen in de Champions League. Donderdag 23 juli is vanaf nu een nationale feestdag voor alle Heraclieden." Supporters van FC Twente hebben als reactie op deze persconferentie de nieuwe voorzitter alvast een gratis jaarabonnement cadeau gedaan op de psychiatrische kliniek 'Doe es ff normaal joh' te Enschede.
Pareltje welquote:
Niks mis mee toch?quote:
quote:Op donderdag 23 juli 2015 21:16 schreef RRuben het volgende:
Haha lekkere uitslag weer Haags![]()
![]()
![]()
Ik heb net een goede speler gehaald, en dan krijgt hij gelijk rood omdat hij een kniestoot wilde geven aan de scheidsrechter![]()
Had je hiervoor alleen oude engine gespeeld? Of wel de nieuwe?quote:Op donderdag 23 juli 2015 21:20 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Lijkt wel alsof ik er geen reet meer van kan joh
Ik heb het met mijn oude account tot en met 2013 gespeeld en toen 2 jaar niet, ben sinds april weer begonnen met een nieuw account...quote:Op donderdag 23 juli 2015 21:28 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Had je hiervoor alleen oude engine gespeeld? Of wel de nieuwe?
Oja dat was nog de oude engine volgens mij. Echt alles is veranderd. Formaties die vroeger goed waren kunnen nu wel heel slecht zijn. Vroeger had ik echt allemaal super formaties en verloor ik maar zelden een duel. Maar dat moet ik nu ook weer allemaal opnieuw uitvinden. Speel nu ook weer voor het eerst namelijkquote:Op donderdag 23 juli 2015 21:29 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ik heb het met mijn oude account tot en met 2013 gespeeld en toen 2 jaar niet, ben sinds april weer begonnen met een nieuw account...
Ja dat ben ik wel met je eens. Vorig seizoen met Bayern Munchen, daar ben ik wel door gaan twijfelen, en ernstig ookquote:Op donderdag 23 juli 2015 21:30 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Oja dat was nog de oude engine volgens mij. Echt alles is veranderd. Formaties die vroeger goed waren kunnen nu wel heel slecht zijn. Vroeger had ik echt allemaal super formaties en verloor ik maar zelden een duel. Maar dat moet ik nu ook weer allemaal opnieuw uitvinden. Speel nu ook weer voor het eerst namelijk
We gaan weer nieuwe dingen moeten uitvinden. Werd 2/3 jaar geleden nog ongeslagen kampioen met West Bromwich Albion (doelstelling 16e). Kreeg slechts 2 goals tegen in het hele seizoen. Als ik die tactiek nu zou spelen dan gaat dat echt een heel stuk minderquote:Op donderdag 23 juli 2015 21:32 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ja dat ben ik wel met je eens. Vorig seizoen met Bayern Munchen, daar ben ik wel door gaan twijfelen, en ernstig ook
Nee, realistisch was het niet. Maar elke competities was vrij eenvoudig dus vind het ook wel leuk dat er nu een nieuwe uitdaging is. Maar mn tactiek van toen was ik top.quote:Op donderdag 23 juli 2015 21:35 schreef Zhero het volgende:
Logisch toch ook? Dat klinkt niet als een heel realistische prestatie
.
quote:Op donderdag 23 juli 2015 21:34 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
We gaan weer nieuwe dingen moeten uitvinden. Werd 2/3 jaar geleden nog ongeslagen kampioen met West Bromwich Albion (doelstelling 16e). Kreeg slechts 2 goals tegen in het hele seizoen. Als ik die tactiek nu zou spelen dan gaat dat echt een heel stuk minder
quote:Op donderdag 23 juli 2015 22:53 schreef Funel het volgende:
Ik heb het al eerder gezegd, maar ik zeg het nog eens. Er doen alleen maar topmanagers mee, vandaar da de prestaties nu tegenvallen.
Ja, hier heb je ook een punt. Vroeger zat ik ook regelmatig in hele sterke competities, maar 16 vd 18 met een seizoenskaart heb ik ook nog niet meegemaaktquote:Op donderdag 23 juli 2015 22:53 schreef Funel het volgende:
Ik heb het al eerder gezegd, maar ik zeg het nog eens. Er doen alleen maar topmanagers mee, vandaar da de prestaties nu tegenvallen.
Maar voor 8 miljoen koop ik door middel van mijn scout een speler die veel beter is dan Mokotjo.quote:
Ja klopt, kunnen helaas alleen administratorsquote:Op vrijdag 24 juli 2015 00:51 schreef Paxcon het volgende:
Kan alleen de admin wat in die krant zetten? Ik wil die achievement unlocken.
ja weet ik, dus ik wacht gewoon op de enginequote:Op vrijdag 24 juli 2015 00:29 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Maar voor 8 miljoen koop ik door middel van mijn scout een speler die veel beter is dan Mokotjo.
Dat wou ik ook et Bokata voor 4 miljoen, maar schiet echt niet op. Zet hem er nu maar wat goedkoper op heb money nodigquote:Op vrijdag 24 juli 2015 08:59 schreef Funel het volgende:
[..]
ja weet ik, dus ik wacht gewoon op de engine
Okayquote:Op vrijdag 24 juli 2015 08:59 schreef Funel het volgende:
[..]
ja weet ik, dus ik wacht gewoon op de engine
Haha wauw, Stabielebaas staat wel heel erg ver boven de rest van ons in de rankingquote:Op vrijdag 24 juli 2015 15:46 schreef Zhero het volgende:
http://www.onlinesoccermanager.nl/Crews/Ranking/6 , plek 147 voor onze crew. jarti66, beter join jij ook even
![]()
.
Gedaanquote:Op vrijdag 24 juli 2015 15:46 schreef Zhero het volgende:
http://www.onlinesoccermanager.nl/Crews/Ranking/6 , plek 147 voor onze crew. jarti66, beter join jij ook even
![]()
.
Wie is die Stabielebaas dan? Geen Fokker toch?quote:Op vrijdag 24 juli 2015 15:53 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Haha wauw, Stabielebaas staat wel heel erg ver boven de rest van ons in de ranking
Oefenwedstrijdje doen?quote:Op vrijdag 24 juli 2015 20:03 schreef haags_kwartiertje het volgende:
0-3 tegen Dordrecht?
Wtf doe ik verkeerd?
Een gelijkspel was meer verdiend geweest. Ziyech met twee keer een vrije trap die er met veel geluk niet in zijn gegaan. De scherpte miste ik in mijn eerste wedstrijd. Maar het komt wel.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 20:12 schreef Funel het volgende:
bah 0-1 verloren, maar tegen feyenoord kan gebeuren. Wacht nog op mijn eerste punten
Kan ik mee leven, je hebt een betere selectie.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 20:15 schreef haags_kwartiertje het volgende:
0-0 tegen Zwolle in oefenpartijtje, dat dan weer wel...
Als ik het goed heb, is hij de_boswachter.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 19:45 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Wie is die Stabielebaas dan? Geen Fokker toch?
Ja alleen weer zo frappant dat ik in de competitie twee keer flink op mijn flikker krijg.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 20:17 schreef Toiletgebruiker het volgende:
[..]
Kan ik mee leven, je hebt een betere selectie.
Ah okéquote:Op vrijdag 24 juli 2015 20:17 schreef Wazaaaaa het volgende:
[..]
Als ik het goed heb, is hij de_boswachter.
Ik had mijn scout ook op pad gestuur en was er vrij zeker van dat hij een speler zou scouten die ik wilde. Kon niet missenquote:Op vrijdag 24 juli 2015 20:21 schreef jarti66 het volgende:
Scout is met niks terug gekomen, als die dat nog eens flikt ontsla ik hem...![]()
Wel de koppositie gepakt en de eerste (oefen)topper gewonnen van Ajax met 2-1
Dordt is onverslaanbaar.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 20:03 schreef haags_kwartiertje het volgende:
0-3 tegen Dordrecht?
Wtf doe ik verkeerd?
Je moet geen backs centraal achterin zetten(te hoge aanvalswaarde).quote:Op vrijdag 24 juli 2015 20:03 schreef haags_kwartiertje het volgende:
0-3 tegen Dordrecht?
Wtf doe ik verkeerd?
Ik heb mijn spelers op de plekken neer gezet waar ze voor bedoeld zijn... dus dan zou mijn tactiek de reden moeten zijn.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 02:15 schreef jarti66 het volgende:
[..]
Je moet geen backs centraal achterin zetten(te hoge aanvalswaarde).
Je aanvallende middenvelders(aanval>verdediging) zou ik aan de zijkanten zetten en een controlerende middenvelder(verdediging>aanval) in het midden.
Maar het ligt vooral aan je tactiek. Als je met dit team in deze opstelling speelt zal je een behoorlijk aanvallende tactiek moeten hebben(met veel druk) anders komt het nooit goed.
Nee idd, dit is dus echt een hele domme verandering in de nieuwe engine. Heel onrealistisch ook. Het zou toch juist eerder een voordeeltje op moeten leveren als je verdediger evt ook nog kan aanvallen. Het zou in ieder geval nooit nadelig kunnen zijn lol. Maar je hebt wel gelijk.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 02:15 schreef jarti66 het volgende:
[..]
Je moet geen backs centraal achterin zetten(te hoge aanvalswaarde).
Je aanvallende middenvelders(aanval>verdediging) zou ik aan de zijkanten zetten en een controlerende middenvelder(verdediging>aanval) in het midden.
Maar het ligt vooral aan je tactiek. Als je met dit team in deze opstelling speelt zal je een behoorlijk aanvallende tactiek moeten hebben(met veel druk) anders komt het nooit goed.
Het is wel realistisch, in het echt zetten trainers toch ook nooit backs centraal achterin neer? Dat komt gewoon doordat hun drang naar voren te groot is waardoor er achterin gaten vallen.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 10:47 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Nee idd, dit is dus echt een hele domme verandering in de nieuwe engine. Heel onrealistisch ook. Het zou toch juist eerder een voordeeltje op moeten leveren als je verdediger evt ook nog kan aanvallen. Het zou in ieder geval nooit nadelig kunnen zijn lol. Maar je hebt wel gelijk.
Ja, hier heb je ook wel een punt. Bijna alle spelers met een hoge verdedigende waarde zijn backs natuurlijk.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 13:35 schreef jarti66 het volgende:
[..]
Het is wel realistisch, in het echt zetten trainers toch ook nooit backs centraal achterin neer? Dat komt gewoon doordat hun drang naar voren te groot is waardoor er achterin gaten vallen.
Heb geen idee, maar hij zit wel in de FOK! Crewquote:Op vrijdag 24 juli 2015 19:45 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Wie is die Stabielebaas dan? Geen Fokker toch?
Ik zou met jouw selectie ook altijd in een 4-3-3 spelen. Aanvallers met hoge verdedigende waarde zijn inderdaad vleugelspelers dus ideaal voor 4-3-3.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 15:02 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Ja, hier heb je ook wel een punt. Bijna alle spelers met een hoge verdedigende waarde zijn backs natuurlijk.
En aanvallers die mee kunnen verdedigen zijn altijd vleugelspelers? Dan heb ik eigenlijk meer een team voor 4-3-3
Nou, bij de vorige engine werkte dat dus echt gigantisch goed. Speelde altijd gewoon met 4 aanvallende verdedigers. Dat was echt heel belangrijk voor een goed team. En ''verdedigende aanvallers'' ook. Maar ze hebben het nu realistischer gemaaktquote:Op zaterdag 25 juli 2015 15:44 schreef jarti66 het volgende:
[..]
Ik zou met jouw selectie ook altijd in een 4-3-3 spelen. Aanvallers met hoge verdedigende waarde zijn inderdaad vleugelspelers dus ideaal voor 4-3-3.
Ik zou als ik jou was wel wat centrale verdedigers kopen(aanval onder de 20). Ik heb zelden een werkende tactiek gezien met centraal achterin spelers met een hoge aanvallende waarde.
Doe mij jouw investeringsmaatschappij maarquote:Geld ontvangen
¤ 30.911.484
Geld geïnvesteerd
¤ 88.606.349
Verschil
¤ -57.694.865
Maar hij koopt geen EV hoorquote:Op zaterdag 25 juli 2015 17:14 schreef Zhero het volgende:
GwaiLow wtf
[..]
Doe mij jouw investeringsmaatschappij maar![]()
.
Shots firedquote:
Zo is het geen kunst om de doelstelling te behalenquote:Op zaterdag 25 juli 2015 17:14 schreef Zhero het volgende:
GwaiLow wtf
[..]
Doe mij jouw investeringsmaatschappij maar![]()
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |