Misschien moeten die zwemmers de hand in eigen boezem steken met hun selectieve programma en het alleen pieken voor de WK's en OS?quote:Op maandag 27 juli 2015 08:53 schreef borisz het volgende:
Verschuren: "Bond moet zwemmen toffer maken"
Sowieso is zwemmen qua uitstraling echt vreselijk slecht. Bij atletiek heb je alle kampioenschappen maar tussendoor ook een vol seizoen met 14-15 avonden Diamond League die doorgaans bol staan van de wereldtoppers (en dan nog tig kleinere meets waar vaak ook wel wat grote namen staan). Bij het zwemmen heb je tussen de kampioenschappen door een handjevol World Cups die alleen via internet te volgen zijn en waar eigenlijk niemand behalve Hosszu en Le Clos echt iets om geeft.quote:Op maandag 27 juli 2015 21:30 schreef wimderon het volgende:
[..]
Misschien moeten die zwemmers de hand in eigen boezem steken met hun selectieve programma en het alleen pieken voor de WK's en OS?
Aus won ook maar met 1 doelpunt verschil van Griekenland, dus nog niks mee gezegd. Maar tweede plaats in ieder geval zeker, scheelt ook in tegenstander voor de eventuele tussenronde!quote:Op dinsdag 28 juli 2015 09:39 schreef swimmie86 het volgende:
Mooi, die is binnen. Op naar de tussenronde.
Denk dat Australië van Nederland wint, dus die zijn poulewinnaar.
Zuid-Afrika wint niks, dus die worden laatste. Nederland tweede in de poule en Griekenland derde.
lijkt me welquote:Op dinsdag 28 juli 2015 10:48 schreef Max23 het volgende:
Mocht Australië met minder verschil winnen van Zuid-Afrika nu, heeft NL dan genoeg aan een gelijkspel in de onderlinge ontmoeting?
Overigens staat het na het 3e kwart 16-1 dus mag Australië er niet meer dan 6 maken (ervan uitgaand dat Zuid-Afrika niet scoort)
Ja.quote:Op dinsdag 28 juli 2015 10:48 schreef Max23 het volgende:
Mocht Australië met minder verschil winnen van Zuid-Afrika nu, heeft NL dan genoeg aan een gelijkspel in de onderlinge ontmoeting?
Overigens staat het na het 3e kwart 16-1 dus mag Australië er niet meer dan 6 maken (ervan uitgaand dat Zuid-Afrika niet scoort)
Ik las; net verdronkentwitter:mrwouda twitterde op dinsdag 28-07-2015 om 11:18:20@SvRouwendaal net gedronken en ligt rustig en comfortabel op 2/3e van peleton. http://t.co/5C41bmjUlG reageer retweet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |