Zet hem op vakantie modus.. of kan dat alleen met seizoenskaart?quote:Op dinsdag 21 juli 2015 17:08 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Haagie ik ga morgen op vakantie dus weet niet of ik vaak tijd/zin/in staat ben om OSM te checken. Dus niet kicken in het geval van lange inactiviteit svp
Haha, had hem dat net ook gestuurd in een DM'tjequote:Op dinsdag 21 juli 2015 17:56 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Zet hem op vakantie modus.. of kan dat alleen met seizoenskaart?
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 17:57 schreef Zhero het volgende:
[..]
Haha, had hem dat net ook gestuurd in een DM'tje
Naar 'Mijn Profiel' gaan en dan aan de linkerkant Vakantie mode.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 19:57 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
Hoe zet je hem in vakantiemodus dan? Ik ga vrijdag op vakantie, maar hoe zit het dan eigenlijk met fitheid en dergelijke?
Gewoon de computer of echt een andere speler?quote:Op dinsdag 21 juli 2015 20:02 schreef Wazaaaaa het volgende:
[..]
Naar 'Mijn Profiel' gaan en dan aan de linkerkant Vakantie mode.
Bij Vakantie mode laat je iemand anders je team managen.
Andersen, geen 80 maar wel jong en trainbaar. 5,5 miljoen.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 20:12 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Iemand een middenveldert vanaf +-80 te koop?
Kun je even boden accepteren/tegen bod doenquote:Op dinsdag 21 juli 2015 20:12 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Iemand een middenveldert vanaf +-80 te koop?
quote:Op dinsdag 21 juli 2015 20:13 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Kun je even boden accepteren/tegen bod doen
Die Besic op transferlijst?quote:Op dinsdag 21 juli 2015 20:12 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
Iemand een middenveldert vanaf +-80 te koop?
En die spitsquote:Op dinsdag 21 juli 2015 20:15 schreef LosBuenosMuchachos het volgende:
[..]Ligt eraan of iemand een middenveldert voor me heeft
Wtf een andere speler? Hoe gaat dat in zijn werk dan, wordt hij er na 2 weken er gewoon weer uitgekickt? Dat doet toch niemand, voor 2 weken een club coachen omdat de echte manager met vakantie is.quote:Op dinsdag 21 juli 2015 20:13 schreef Zhero het volgende:
Echt een andere speler, weet niet of iemand van ons mogelijk is omdat we in zelfde competitie zitten. In vakantiemodus kan je geen transfers doen en dergelijke, enkel opstelling en tactiek.
5,3?quote:Op dinsdag 21 juli 2015 20:16 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
[..]
Andersen kopen? 5,5 miljoen?
Jawel hoor, vroeger ook vaker gedaan voor matenquote:Op dinsdag 21 juli 2015 20:19 schreef Fred_Flinkstoned het volgende:
[..]
Wtf een andere speler? Hoe gaat dat in zijn werk dan, wordt hij er na 2 weken er gewoon weer uitgekickt? Dat doet toch niemand, voor 2 weken een club coachen omdat de echte manager met vakantie is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |