SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
De etappe is dus helemaal live te zien. We starten om 11u15 in Lannemezan om over vier collen, inclusief de beruchte Casartelli-col (Portet d'Aspet) te vliegen richting de spectaculaire slotklim: Plateau de Beille. In 2011 won Jelle Vanendert daar.
Doet Quintana een aanval? Houdt Sagan zijn groen?Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
Stelling: Stellingen zijn kutquote:Op donderdag 16 juli 2015 16:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
Stelling: Mollema zit scheef op zijn fiets.
Zeg het maar.
Echt hequote:Op donderdag 16 juli 2015 16:57 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Als je twijfelt aan Thomas maak je jezelf belachelijk volgens Wuyts.
Ik ook.quote:
quote:
Gewoon een sterke Welshman.quote:Op donderdag 16 juli 2015 16:57 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Als je twijfelt aan Thomas maak je jezelf belachelijk volgens Wuyts.
Puriteau de Beillequote:Op donderdag 16 juli 2015 16:59 schreef Ajacied422 het volgende:
Mooie opvolger van Plateau de Jelle.
Meintjes komt met GORKA over de streep.quote:Op donderdag 16 juli 2015 17:00 schreef Mexicanobakker het volgende:
Nou schiet op met de god Meintjes jongens!
Weer iemand die zichzelf belachelijk maakt.quote:Op donderdag 16 juli 2015 17:00 schreef Ericr het volgende:
Thomas sleurt ook maar een kilometertje of 6, niks aan de hand.
Keramische lagers.quote:Op donderdag 16 juli 2015 17:00 schreef Ericr het volgende:
Thomas sleurt ook maar een kilometertje of 6, niks aan de hand.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |