Iedereen, ook iemand met 2 linkerhanden, kan iets opmeten, bakstenen sjouwen, laminaat leggen, gereedschap aangeven etc etc etc.quote:
Joh ik heb mijn eigen gereedsschapkist en zelfs een Accu-boor, ik kan echt wel wat. En ik heb heel goed geholpen gereedschap aan te geven en wist ook gelijk wat hij bedoelde.quote:Op woensdag 15 juli 2015 20:23 schreef Geralt het volgende:
[..]
Iedereen, ook iemand met 2 linkerhanden, kan iets opmeten, bakstenen sjouwen, laminaat leggen, gereedschap aangeven etc etc etc.
Ergo: je wilt niks.![]()
![]()
Dat is dus ook nog voor het to-do-lijstje. Gaat er ook komen dus. Samen is het trouwens goed te doen. Ik had al horror-scenario's in gedachten nl.quote:Op donderdag 16 juli 2015 00:06 schreef Knutsel-Smurf het volgende:
Leuk maar gevaarlijk balkon!!
Als die planken glad worden van het najaar en je glijdt weg houdt dat lage randje je niet tegen. Zou er voor de veiligheid Toch iets van een hekje / extra railing voor maken.
Ik had een juiste foto-reportage via photobucket. Ook met het schilderproces erbij. Nu moest ik het even doen met fbquote:Op woensdag 15 juli 2015 20:57 schreef JeOma het volgende:
Heeeee, DAT is vreemd. Op de 5e foto is het flesje Jillz opeens weg. En op de 7e staat hij er weer.
Scary shit!![]()
Ontopic: mooi gedaan.
Of het ruimt lekker op.... Is net hoe je het bekijktquote:Op donderdag 16 juli 2015 07:10 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Voor nu gaat de balkondeur op slot als de kinderen er zijn. Geeft zo'n rommel als ze naar beneden kletteren
Neuhhh...ben toch wel behoorlijk gehecht aan zequote:Op zondag 19 juli 2015 14:33 schreef Knutsel-Smurf het volgende:
[..]
Of het ruimt lekker op.... Is net hoe je het bekijkt
quote:
quote:
Tnxquote:
quote:Op donderdag 16 juli 2015 07:47 schreef Barrah het volgende:
Gewoon een trampoline onder zetten, vinden de kinderen ook leuk.
Je hebt gewoon helemaal gelijk. Ik wist trouwens niet dat er bouwvoorschriften zijn. We hebben nl niet de meest beste woningbouwvereniging hier. Vestiaquote:Op zondag 16 augustus 2015 16:23 schreef RAVW het volgende:
dat balkon bankje zou ik niet zo gedaan hebben , ook ivm de bouwvoorschriften, als er wat gebeurd je bent niet verzekert
want over het algemeen varieert de hoogte van een balkonhekwerk tussen 90 en 120 cm.
en dit is wettelijk vast gelegd.
Wat ej ook vaak ziet in oude flats als ze een rolstoel verhoging maken gaat ze ook de reling gewijk omhoog gooien
daar zijn wettelijk bepalingen voor en hier mag niet van afgeweken worden.
ik zou of zorgen dat er een goede verstevigde reling komt of gewoon het bankje een heel stuk lager neer zetten ( het laatste zou ik eerder doen , want je zit ook met het aanzicht van het flat, denk niet dat je zo maar aan de buitenrand van het balkon iets mag bevestigen , vaak zijn bloembakken niet eens toegestaan , wordt wel goed gevonden tot dat er iets gebeurd
wees daar niet te laks in met dit soort dingen , er zijn zat mensen die ook dachten van het zal mij niet gebeuren , die liggen nu ook wormen te voeren of lopen rond met een letsel en de boetes die je krijgt als ze er achter komen zijn ook niet mild
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |