Een spiegel geeft een realistischer beeld van je uiterlijk volgens mij.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:27 schreef Snowhite22 het volgende:
Ik vind mezelf echt niet mooi op fotos door anderen genomen. mn vriendin bevestigt dit ook door niet tegen me in te gaan als ik zeg wat een lelijke foto(van mezelf). Die door haar is genomen
Ik krijg ook bijna nooit complimenten in rl. Ik zit hier eigenlijk wel mee, nu weet ik wel dat ik niet de mooiste ben maar dit vind ik best rrg omdat ik ook nog es een saai persoon ben. Dan heb ik bijna niets te bieden (aan een jongen).
Waarom zir ik er niet uit op fotos zoals ik mezelf zie in de spiegel??? Dan vind ik mezelf er wel goed uitzien.(niet lelijk in ieder geval)
Alleen op selfies zie (kan) ik er goed uitzien. Dat vindvik raar.
Ik denk juist niet.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:34 schreef Casave het volgende:
[..]
Een spiegel geeft een realistischer beeld van je uiterlijk volgens mij.
Waar ben je niet tevreden over? En waarom ben je saai volgens jou?
Aan je haar kun je wat doen. Wat blijft er dan nog over???quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:41 schreef Snowhite22 het volgende:
[..]
Ik denk juist niet.
Bijna alles behalve me lichaam en ogen. De rest ziet er echt fucked up uit op zulke fotos. Zelfs mn haar.
Dat denk ik omdat ik vaak stil ben. Niet dat ik niet van praten houd,maar omdat ik gewoon niks weet te seggen.
ja dat wel, maar om jezelf lelijk te vinden is niet gezond. Je kan door onzekerheid geen oogcontact durven maken met een jongen die jou wel mooi vind en geintresseerd in je is.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:47 schreef Ludd het volgende:
Tja, sommige mensen zijn nou eenmaal lelijk. Als je, net als ik, onder die groep valt, waarom zou het dan raar of een taboe zijn om jezelf lelijk te vinden?
Dat kan toch een objectieve vaststelling zijn?
klopt, ga ik ook idd doen.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:49 schreef Casave het volgende:
[..]
Aan je haar kun je wat doen. Wat blijft er dan nog over???
Als je stil bent, kun je vast goed luisteren, niet waar? Luister en haak in op gesprekken. En probeer te ontdekken wat je interessant vindt. Dan heb je vanzelf gespreksstof.
Niet zo onzeker doen. Dat vinden mannen ook niet aantrekkelijk.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:56 schreef Snowhite22 het volgende:
[..]
klopt, ga ik ook idd doen.
Mn neus, lippen, gezichtsvorm. All ugly in pictures taken fron others. Uff.
#uitzichtloos
Dus jij vind dat uitgesproken lelijke mensen zichzelf niet lelijk mogen vinden? Waarom is dat?quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:53 schreef Snowhite22 het volgende:
[..]
ja dat wel, maar om jezelf lelijk te vinden is niet gezond.
hahaha, dat is waar ja.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:57 schreef HarveySpecter het volgende:
[..]
Niet zo onzeker doen. Dat vinden mannen ook niet aantrekkelijk.
Dat.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:54 schreef DarkerThanBlack het volgende:
Komt omdat jezelf altijd in spiegelbeeld ziet en op foto's precies andersom wat je niet gewend bent aan jezelf.
Als ze er vrede mee hebben wel, maar soms kan het je belemmeren in dingen. Dat wat ik opgenoemd heb, daarom dus.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:58 schreef Ludd het volgende:
[..]
Dus jij vind dat uitgesproken lelijke mensen zichzelf niet lelijk mogen vinden? Waarom is dat?
Een dik iemand vind zichzelf toch ook gewoon dik? Waarom zou een lelijk iemand zichzelf niet lelijk mogen vinden?
Ga je vaak uit? En zo ja, tonen mannen dan wel interesse?quote:Op dinsdag 14 juli 2015 21:00 schreef Snowhite22 het volgende:
[..]
hahaha, dat is waar ja.
Ben ook niet echt onzeker, maar dit blijft een issue bij mij.
Nee helaas niet ( geen vrienden die ook uitgaan wegens geloof).quote:Op dinsdag 14 juli 2015 21:03 schreef HarveySpecter het volgende:
[..]
Ga je vaak uit? En zo ja, tonen mannen dan wel interesse?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.geen.
Zij kan gewoon geen foto maken; foto maken is niet alleen op een knop drukken.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:27 schreef Snowhite22 het volgende:
Ik vind mezelf echt niet mooi op fotos door anderen genomen. mn vriendin bevestigt dit ook door niet tegen me in te gaan als ik zeg wat een lelijke foto(van mezelf).
Waarom zir ik er niet uit op fotos zoals ik mezelf zie in de spiegel??? Dan vind ik mezelf er wel goed uitzien.(niet lelijk in ieder geval)
Alleen op selfies zie (kan) ik er goed uitzien. Dat vindvik raar.
Is je vriendin verantwoordelijk voor jouw gevoel van onaantrekkelijkheid?quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:27 schreef Snowhite22 het volgende:
Ik vind mezelf echt niet mooi op fotos door anderen genomen. mn vriendin bevestigt dit ook door niet tegen me in te gaan als ik zeg wat een lelijke foto(van mezelf). Die door haar is genomen
Tijd om eens wat aan jezelf te gaan doen hè. Beetje onzeker op complimentjes van anderen gaan zitten wachten om je beter te gaan voelen is een nogal passieve tactiek. Beter ga je ervoor zorgen dat je jezelf niet meer zo saai vindt en je lekkerder in je vel gaat zitten. Dat ga je uitstralen met alle gevolgen van dien.quote:Ik krijg ook bijna nooit complimenten in rl. Ik zit hier eigenlijk wel mee, nu weet ik wel dat ik niet de mooiste ben maar dit vind ik best rrg omdat ik ook nog es een saai persoon ben. Dan heb ik bijna niets te bieden (aan een jongen).
Deze houding zorgt ervoor dat je minder complimenten krijgt. Je gaat al in de hoek liggen, voor er uitgehaald wordt. Beetje onzin natuurlijk, want kijk om je heen. Zat lelijkere mensen die aan een partner komen, dus laat je ingebeelde lelijkheid geen excuus zijn.quote:Op dinsdag 14 juli 2015 20:53 schreef Snowhite22 het volgende:
Hoe kan je flirten als je jezelf niet mooi vind?Ik kan dat in ieder geval niet. Ga er sowieso vanuit dat ze afknappen op mn uiterlijk. Al kijken ze mn richting op.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |