Je bedoelt de zwarte randen om het scherm?quote:Op woensdag 12 augustus 2015 12:26 schreef dimmak het volgende:
Die Speed 7 ziet op deze foto helaas iets anders uit.
[ afbeelding ]
Jaquote:Op woensdag 12 augustus 2015 12:28 schreef rene90 het volgende:
[..]
Je bedoelt de zwarte randen om het scherm?
Ja dat is wel zonde, sowieso ben ik benieuwd hoe dat logo onderaan is, liever gewoon niet en de voorkant lekker strak houden en op de achterkant op een neutrale manier.quote:
Ik denk niet dat je de enige bent nee, vermits dimmak 5 minuten voor jou dezelfde opmerking gemaakt heeftquote:Op woensdag 12 augustus 2015 12:36 schreef Brecht35 het volgende:
Ben ik de enige die zwaar afknapt op die zwarte banden rond het scherm? Wat is dat toch verschrikkelijk lelijk.
Maak je geen zorgen!!quote:Op woensdag 12 augustus 2015 12:26 schreef dimmak het volgende:
Die Speed 7 ziet op deze foto helaas iets anders uit.
[ afbeelding ]
Nou, vergelijkbaar zou ik fijn vinden,quote:
Oh?quote:
Ja daar heb je gelijk. Wist wel niet dat er al een prijs bekend was voor de internationale? Of is dat een gok van jou gebaseerd op de Chinese prijs?quote:Op woensdag 12 augustus 2015 04:54 schreef Kenzi het volgende:
[..]
Die $280 klopt alleen niet. Dat is de prijs die je er in China voor betaald. De prijs in Amerika voor de Internationale versie is $400.
Dus of je kan de Chinese versie gaan importeren, die waarschijnlijk voor zo'n $320 - $330 verkocht gaat worden bij resellers, of je besteld de internationale voor $400.
welke shop is dat? niet dat bijna alle shops zo handelenquote:Op donderdag 13 augustus 2015 05:13 schreef Vincent_vd het volgende:
Oh man, they're so awesome!:p
[ afbeelding ]
Vergelijkbare specs, sommige nog wat beter, maar softwarematig nog een stuk minder. Maar is dat verder ook je budget?quote:Op donderdag 13 augustus 2015 00:35 schreef n00cL30n het volgende:
[..]
Nou, vergelijkbaar zou ik fijn vinden,
[..]
Oh?
Mijn Nexus had True HD / Quadcore 2.3GhZ / 2Gb RAM / 16 Gb ROM / 8MP cam, met deze telefoons lijk ik wel betere specs te krijgen?
Ik twijfel nog tussen de door jou genoemde xiaomi redmi note 2 en de xiaomi mi4i, zopo speed 7 (plus)quote:Op vrijdag 14 augustus 2015 16:33 schreef Brecht35 het volgende:
http://tweakers.net/nieuw(...)rt-redmi-note-2.html
Xiaomi Redmi Note 2, zeer interessante telefoon. Denk dat deze wel eens m'n nieuwe telefoon kan worden binnen dit en X maanden.
Mi4i = geen microSD, keuze snel gemaakt. Zopo staat niet bekend om goede en/of veel roms en die lelijke zwarte banden zijn echt niet om aan te zien.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 02:24 schreef pahlawan het volgende:
[..]
Ik twijfel nog tussen de door jou genoemde xiaomi redmi note 2 en de xiaomi mi4i, zopo speed 7 (plus)
Dat hangt nog even van de verzekering af...quote:Op donderdag 13 augustus 2015 07:20 schreef dimmak het volgende:
[..]
Vergelijkbare specs, sommige nog wat beter, maar softwarematig nog een stuk minder. Maar is dat verder ook je budget?
Wat een lelijk toestel.quote:Op zaterdag 15 augustus 2015 11:19 schreef Brecht35 het volgende:
[..]
Mi4i = geen microSD, keuze snel gemaakt. Zopo staat niet bekend om goede en/of veel roms en die lelijke zwarte banden zijn echt niet om aan te zien.
Kijk maar:
Daar ben ik ook erg benieuwd naar.quote:Op woensdag 5 augustus 2015 20:27 schreef mschol het volgende:
http://tweakers.net/nieuw(...)stagefright-bug.html
iemand een idee of die iets gehoord heeft of de stock rom van de jiayu G4 ook een patch krijgt?
Ik was er zelf ook eerst verlekkerd op toen 'ie net aangekondigd was... daar gingen maanden overheen en is nu al passé heb ik het idee. Kun je beter kijken naar andere phones met OIS camera.quote:Op zondag 14 juni 2015 16:12 schreef Dromer het volgende:
Ik moet eerlijk zeggen dat ik niet wild enthousiast ben over de Lenovo Vibe Shot. Op de form factor, bouwkwaliteit/materiaalkeuze (heb hem btw gisteravond van zo'n 1,5 meter hoogte op een tegelvloer laten kletteren zonder schade) en het erg mooie scherm na, zie ik niet veel voordelen t.o.v. de Jiayu S3. Niet de geadverteerde 4G-banden en hij heeft ook wat moeite met lokatiebepaling op basis van de telefoonmasten; lijkt het. Daarvoor heeft ie gps nodig. (heb ik gelukkig sowieso altijd al aanstaan en die werkt overigens wel nog beter dan die van de S3)
Als een wat grotere en zwaardere telefoon met een wat minder contrast-rijk (maar nog altijd prima) scherm geen probleem is, zou ik nog steeds de Jiayu S3 aanraden als de beste keuze momenteel. Want sneller, zuiniger, erg goede 4G en half zo duur.
Ik houd de Lenovo voorlopig wel nog, want het is wel een erg mooi telefoontje dat goed aanvoelt en in principe voldoet hij prima. 32GB memory is ook wel lekker natuurlijk. De camera moet ik nog testen, maar die schijnt ook niet meer dan middelmatig te zijn. (vreemd voor een 'shot' telefoon)
ja idd, en nu scheelt het maar een paar euro dus dan toch liever een bekendere sitequote:Op dinsdag 18 augustus 2015 02:25 schreef shiznuts het volgende:
Hum, ja, met die coupon DXMI4EX voor US$ 271,63 is eigenlijk zo gek nog niet geloof ik.
Eigenlijk is DX normaal lang de goedkoopste niet. Dat is de uit de klauwen gelopen toko die iedereen kent. Erg populair en bekend, maar hebben geen drang om prijzen laag te houden omdat mensen er toch wel kopen heb ik het idee. Elders dus vaker goedkoper. En vanwege de drukte hebben ze ook weinig aandacht voor je, mocht je vragen hebben of tegen problemen lopen. Elders is betere klantenservice te vinden. Maar goed. DX is al jaren een begrip. Dus als de prijs ernaar is, nog too shabby, ey.
Xiaomi zelf is nu ook vooral populair voor de powerbanks e.d. Ook qua cameras. Ze hebben een action cam en IP security cam onder de noemer Xiaoyi. Hun smartphones lopen niet op stock Android, maar een schil over Android heen. Bekend met MIUI? Anders eerst ff inlezen. Enige wat wel een beetje jammer is, is geen kaartslot voor microSD.
Ziet er inderdaad wel strak uit, camera die uitsteekt is alleen maar goed qua dat ze die niet hebben willen integreren. Misschien doen ze dan wel een keer een goede lensquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 11:01 schreef Kenzi het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Doogee F5
je kan twijfelen over de kwaliteit maar vind het er wel leuk uit zien in die kleuren. sjiek.
en 1 van de eerste keren dat ze een fullHD scherm inbouwen
Zijn niet echt universeel, dus denk ook niet dat je het hier zo kan laten maken.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 12:14 schreef relativity het volgende:
Ik heb mijn speaker kapot (hoor niks tijdens bellen) van mijn Jiayu S3 en had contact opgenomen met pandawill. Omdat er nog garantie op het toestel zit, mag ik hem hier laten maken en de bon gewoon opsturen.
Maar kan ik die wel lokaal laten maken?
Of zijn die onderdelen universeel?
Ah bedankt. Dat is nog goed te doenquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 12:15 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Zijn niet echt universeel, dus denk ook niet dat je het hier zo kan laten maken.
Zou gewoon replacement part bestellen, 10tje http://nl.aliexpress.com/(...)ile/32365713385.html
Aliexpress.nl site brrquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 12:15 schreef tokko1 het volgende:
[..]
Zijn niet echt universeel, dus denk ook niet dat je het hier zo kan laten maken.
Zou gewoon replacement part bestellen, 10tje http://nl.aliexpress.com/(...)ile/32365713385.html
Had het ook al gezienquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 12:20 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Aliexpress.nl site brr.
Deze dus: http://www.aliexpress.com(...)ile/32405617040.html
Scheelt nogal
Ja, denk het wel. Vooral uitkijken met de kabeltjes van de antennequote:Op dinsdag 18 augustus 2015 12:22 schreef relativity het volgende:
[..]
Had het ook al gezienToch bedankt voor de moeite in ieder geval
Dat zou dan toch wel makkelijk gemaakt kunnen worden lijkt me.
Ja ik laat die gewoon maken. Heb nog garantie erop. Rekening wordt vergoed.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 12:23 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Ja, denk het wel. Vooral uitkijken met de kabeltjes van de antenne.
Ja klopt. Begon al een beetje te kraken in het begin. EN daarna opeens niks meer...quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 12:23 schreef RobertNL het volgende:
Stuk gegaan met een val(letje)? Dat wil soms nog wel eens met dat soort speakertjes. Ook wel eens gehad met een telefoon.
Tot aan de deur gok ikquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 12:25 schreef relativity het volgende:
[..]
Ja ik laat die gewoon maken. Heb nog garantie erop. Rekening wordt vergoed.
Als ik die bij een beetje 'normale zaak' laat repareren lijkt het me dat ik daarop dan ook garantie heb, althans dat neem ik aan?
De site van jiayu.be is suspended. Ga eens de prijs opvragen in duitslandquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 12:26 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Tot aan de deur gok ik
Je kan ook proberen bij de Jiayu.be, die hadden altijd een reperateur. En anders Jiayu.de wellicht benaderen?
Jiayu mobile is het, mijn foutquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 12:28 schreef relativity het volgende:
[..]
De site van jiayu.be is suspended. Ga eens de prijs opvragen in duitsland
Het is toch geen aliexpress.nl? Gewoon de NL taal versie via nl.aliexpress.com. Dat de prijs lager is komt gewoon doordat het een andere seller is.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 12:20 schreef RobertNL het volgende:
[..]
Aliexpress.nl site brr.
Deze dus: http://www.aliexpress.com(...)ile/32405617040.html
Scheelt nogal
Hier iets van een paar teardown foto's en hier nog wat tekst.
Ja, klopt. Maar heb een verschrikkelijke hekel aan alle vertaalde versies van Chinese shopsquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 12:38 schreef Skiet het volgende:
[..]
Het is toch geen aliexpress.nl? Gewoon de NL taal versie via nl.aliexpress.com. Dat de prijs lager is komt gewoon doordat het een andere seller is.
Gearbest niet, klantenservice vind ik daar echt ruk, in de chat met 15 wachtende voor je etc. Banggood / geekbuying / ibuygou / pandawill / tinydeal niet? Voor veel van die shops zijn coupons te vinden in de OP van het Chinese webshoptopic.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 13:08 schreef poker4lifee het volgende:
Welke zouden jullie aanraden, de Mi4 3g of 4g versie als je eigenlijk niet echt meer doet dan muziek luisteren en filmpjes kijken qua downloaden? 3G toch gewoon prima dan?
en dan nog een laatste vraag, welke site zouden jullie kiezen? Kan 'm bestellen bij oa dx/gearbest/dealsmachine/aliexpress
Volgens mij krijgt gearbest de beste reviews, maar je lijkt overal nogal risico te hebben met taxes enzo
ahh jammer. ja geekbuying wel maar daar zag ik ook aardig wat negatieve dingen over.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 15:10 schreef rene90 het volgende:
[..]
Gearbest niet, klantenservice vind ik daar echt ruk, in de chat met 15 wachtende voor je etc. Banggood / geekbuying / ibuygou / pandawill / tinydeal niet? Voor veel van die shops zijn coupons te vinden in de OP van het Chinese webshoptopic.
Ik zou even kijken of je zo'n shop kan vinden die hem naar de UK shipt, en dan naar Nederland om op die manier geen douanekosten te betalen. Dan betaal je vaak wel iets meer bij die seller, maar wat ik van Shiz hoorde was dat wel de moeite.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 15:18 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
ahh jammer. ja geekbuying wel maar daar zag ik ook aardig wat negatieve dingen over.
Deze dan? Shop krijgt wel goede reviews. http://www.aliexpress.com(...)9064-04324-QRNJQfIeU
Item as Described : 4.9(14056 ratings)
Communication : 4.8(14056 ratings)
Shipping Speed : 4.7(14056 ratings
hmm niet tegengekomen, zal ze wel gewoon vragen een lager bedrag erop te zettenquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 15:21 schreef rene90 het volgende:
[..]
Ik zou even kijken of je zo'n shop kan vinden die hem naar de UK shipt, en dan naar Nederland om op die manier geen douanekosten te betalen. Dan betaal je vaak wel iets meer bij die seller, maar wat ik van Shiz hoorde was dat wel de moeite.
Lager bedrag helpt niet hoor, als je pech hebt en hij wordt tegengehouden vragen ze je de factuur en paypal bevestiging op te sturen om de prijs te weten te komen.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 15:38 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
hmm niet tegengekomen, zal ze wel gewoon vragen een lager bedrag erop te zetten
Ik moet zeggen dat de Vibe shot met een nieuwere Rom (nu Android 5.1) een stuk verbeterd is. Lokatiebepaling gaat nu prima en de foto's zijn ook een stuk vooruit gegaan. (al wordt het nooit een pocketcamera natuurlijk) Batterijduur is matig en band 20 zal er nooit bijkomen.quote:Op dinsdag 18 augustus 2015 01:46 schreef shiznuts het volgende:
Van wat ik begrepen had, valt de camera ontzettend tegen voor een camera die een phone moet voorstellen. Of andersom. 't Is niet veel beter dan andere cameras. Er was hier ook iemand die er een gehaald had.
[..]
Ik was er zelf ook eerst verlekkerd op toen 'ie net aangekondigd was... daar gingen maanden overheen en is nu al passé heb ik het idee. Kun je beter kijken naar andere phones met OIS camera.
ah dat is dan wel kutquote:Op dinsdag 18 augustus 2015 18:36 schreef Vincent_vd het volgende:
[..]
Lager bedrag helpt niet hoor, als je pech hebt en hij wordt tegengehouden vragen ze je de factuur en paypal bevestiging op te sturen om de prijs te weten te komen.
Ibuygou heeft een EU Direct warehouse, snellere verzending dus en voor zover ik weet geen importkosten. Wel ietsje duurder.
Ze hebben daar trouwens een 2gb RAM versie en een 3gb versie, weet niet wat het verschil daar verder is.
Dit is dezelfde als die van DX voor zover ik kan zien: https://www.ibuygou.com/p(...)om-fdd-lte-6415.html
Oh en om op je vraag van 4G te antwoorden, volgens een aantal sites heeft hij enkel band 1 en 3? Dat betekent dat 4G erg zal afhangen van je locatie, vermits band 3, 7, 8 en 20 in gebruik zijn in Nederland volgens wikipedia
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |