quote:ze doet het heel goed!
De enting ging goed en ze was na een paar uurtjes thuis alweer over de schrik heen. Ze vertrouwt haar mensen steeds meer wat zich uit in heerlijk aaien. Ze komt uit zichzelf naar ons toe en roept ons wanneer ze naar eten en/of knuffels verlangt. En wat een mooie dame komt er dan op je af! Ze is goed aangekomen en haar vacht glanst.
Ze wil graag de zitkamer in, dat is duidelijk haar volgende doel, maar ons hondje vindt ze nog erg spannend. Hem boeit het allemaal maar matig, dus ze is banger dan nodig. Kortom, allemaal sprongetjes vooruit!
Vier katten is heul niet veel, hoorde ik recent.quote:Op maandag 27 juli 2015 21:26 schreef tombolafan het volgende:
Nooooooohhhhhh een rood meisje!![]()
Ik krijg ruzie als ik dr neem, maar ansders...
Nee idd, niet als je alleen woontquote:Op maandag 27 juli 2015 21:34 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Vier katten is heul niet veel, hoorde ik recent.
Smoesjesquote:
quote:Op maandag 27 juli 2015 21:34 schreef Cat22 het volgende:
Vier katten is heul niet veel, hoorde ik recent.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
quote:Op donderdag 30 juli 2015 09:12 schreef Cat22 het volgende:
Boe hoe hoe, ontwenningsverschijnselen zijn heel zwaarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
Oh ze zijn zooooooooooo schetigquote:Op donderdag 30 juli 2015 18:02 schreef Cat22 het volgende:
Teaser![]()
[ afbeelding ]
Morgen heb ik vakantie, gaat het trio verhuizen (huuuuu) naar de open mand en volgen betere foto's.
Ze moet wel.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 16:45 schreef Cat22 het volgende:
Aangezien ik zo slim was de kap van de kattenbak af te halen zodat dat geen sexy alternatief is, heeft ze er schoorvoetend mee ingestemd.
Waarom moet ie in de was. Stinkt ie?quote:Op vrijdag 31 juli 2015 16:52 schreef Cat22 het volgende:
Morgen fase twee: doek met vertrouwde geurtjes die is meeverhuisd in de was doen.
Daar ligt ze al op sinds de bevalling
Zo tussen de bedrijven door gaat het met luier verschonen weleens mis. Dus vlekken.quote:Op vrijdag 31 juli 2015 16:54 schreef Buurpoes het volgende:
[..]
Waarom moet ie in de was. Stinkt ie?
Hebbuh?quote:Op vrijdag 31 juli 2015 19:46 schreef PaarsBeestje het volgende:
Ja nee, nu heb je ineens een rode meid erbij!
Awww... mijn eenkennige alleen in de avonduren gekriebeld willen wordende geluidshatende multigekleurde lelijkerd!quote:Op vrijdag 31 juli 2015 19:59 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Hebbuh?
Neem ik die lellikke lap van je wel over
Maar dan hoef ik haar ook nietquote:Op vrijdag 31 juli 2015 20:01 schreef PaarsBeestje het volgende:
[..]
Awww... mijn eenkennige alleen in de avonduren gekriebeld willen wordende geluidshatende multigekleurde lelijkerd!Echt niet!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
My boxing ball/pillow danquote:Op vrijdag 31 juli 2015 20:23 schreef ViviRAWRS het volgende:
Aww mama heeft op die laatste 2 foto's een houding zo van "MINE!"
was dat geen uitnodiging voor grote schoonmaak in de mand?quote:Op zondag 2 augustus 2015 17:32 schreef Cat22 het volgende:
Enerverend dagje vandaag!
Ga je 's morgens even kijken bij het spul, liggen er twee (tevreden, maar wel verbaasde) kittens op de onderste verdieping van de boekenkast.Versleept.
Vast niet.quote:Op zondag 2 augustus 2015 18:03 schreef computergirl het volgende:
[..]
was dat geen uitnodiging voor grote schoonmaak in de mand?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |