Valverde wachtte helemaal niet. Die schoot ook Froome voorbij en viel aan.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 21:43 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat jij zo reageerde. Ik vind het alleen typisch dat er nu zo fel op een post-race reactie van Froome gereageerd wordt (vooruit, waarbij ik het niet uitsluit dat persoonlijke aversies een rol spelen).
Die andere dingen had ik al uitgelegd. Quintana en Valverde hadden een prima excuus om met Nibali mee te gaan. Dan had Froome de Tour kunnen verliezen. En dat ze in het begin niet wachten op de toevallige gele trui drager lijkt me ook logisch. Juist omdat het om een ongeschreven regel gaat, is dit een kwestie die je aan moet voelen.
Dat zegt ratjetoe toch ook?quote:Op vrijdag 24 juli 2015 21:49 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Valverde wachtte helemaal niet. Die schoot ook Froome voorbij en viel aan.
Volgens mij niet. Hij zegt dat Valverde en Quintana een prima excuus hadden om met Nibali mee te gaan, dan had Froome de Tour kunnen verliezen. En impliceert daarmee dat ze gewacht hebben. Nou dat hebben ze niet. Er werd gewoon gereden in die groep. En terecht.quote:
Er werd niet hard (ivm Nibali) gereden in die groep en Quintana ging niet Nibali achterna en Valverde of Contador ook niet. Hadden ze wel kunnen doen...quote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:05 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Volgens mij niet. Hij zegt dat Valverde en Quintana een prima excuus hadden om met Nibali mee te gaan, dan had Froome de Tour kunnen verliezen. En impliceert daarmee dat ze gewacht hebben. Nou dat hebben ze niet. Er werd gewoon gereden in die groep. En terecht.
Nouja, dat is wel mijn punt. Dat had verkeerd uit kunnen pakken voor Froome en het was Nibali die dat bewust initieerde. (Ik was aan het werk dus kon niet 100% van de tijd kijken.)quote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:05 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Volgens mij niet. Hij zegt dat Valverde en Quintana een prima excuus hadden om met Nibali mee te gaan, dan had Froome de Tour kunnen verliezen. En impliceert daarmee dat ze gewacht hebben. Nou dat hebben ze niet. Er werd gewoon gereden in die groep. En terecht.
als max verstappen pech krijgt, wachten ze toch ook niet op hem.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 20:57 schreef Syntix het volgende:
[..]
Nogmaals, check het interview. Als je het niet begrijpt dan vind ik het logisch.
Appels/peren.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:34 schreef THEFXR het volgende:
[..]
als max verstappen pech krijgt, wachten ze toch ook niet op hem.
Lees nog even de eerste post waar ik op reageerde. Iets met "Froome en janken". Niet dus. Froome gaf antwoord op de vraag van de verslaggever en Quintana had precies hetzelfde gedaan. Dat mensen hier Froome niet mogen staat los van zijn reactie, maar blijkbaar kunnen heel veel users dat onderscheidt niet maken.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:36 schreef THEFXR het volgende:
[..]
nou, het was duidelijk dat Froome motorpech had.
wie zegt dat ik Froome niet mag? beetje woorden in mijn mond leggen.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:37 schreef Syntix het volgende:
[..]
Lees nog even de eerste post waar ik op reageerde. Iets met "Froome en janken". Niet dus. Froome gaf antwoord op de vraag van de verslaggever en Quintana had precies hetzelfde gedaan. Dat mensen hier Froome niet mogen staat los van zijn reactie, maar blijkbaar kunnen heel veel users dat onderscheidt niet maken.
Maar dat deden ze niet. Gejank om niets van Froome dus.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 21:43 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Die andere dingen had ik al uitgelegd. Quintana en Valverde hadden een prima excuus om met Nibali mee te gaan. Dan had Froome de Tour kunnen verliezen.
Waar lees je dat ik zeg dat jij Froome niet mag? Volgens mij zeg ik "mensen hier".quote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:39 schreef THEFXR het volgende:
[..]
wie zegt dat ik Froome niet mag? beetje woorden in mijn mond leggen.
Aah daar hebben we er weer 1. Met zijn jankenquote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:40 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Maar dat deden ze niet. Gejank om niets van Froome dus.
dat is dus generaliseringquote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:40 schreef Syntix het volgende:
[..]
Waar lees je dat ik zeg dat jij Froome niet mag? Volgens mij zeg ik "mensen hier".
jij jankt er meer over dan anderenquote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:41 schreef Syntix het volgende:
[..]
Aah daar hebben we er weer 1. Met zijn jankenga voor een spiegel staan en dan janken. Froome geeft gewoon antwoord op de vraag van de verslaggever (punt).
Oh, sorry, als het een antwoord op een vraag is kan het plots geen janken meer zijnquote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:41 schreef Syntix het volgende:
[..]
Aah daar hebben we er weer 1. Met zijn jankenga voor een spiegel staan en dan janken. Froome geeft gewoon antwoord op de vraag van de verslaggever (punt).
dat van die pis heeft hij ook al verzonnen want er is geen enkele getuige van.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:42 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Oh, sorry, als het een antwoord op een vraag is kan het plots geen janken meer zijn
Interpretatie. Blijkbaar ben je biased en kan je niet objectief over Froome praten. Maar jij begrijpt het niet, dat is dan ook logisch.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:42 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Oh, sorry, als het een antwoord op een vraag is kan het plots geen janken meer zijn
Kerel, je halve pohi bestaat onderhand uit "SKYquote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:43 schreef Syntix het volgende:
[..]
Interpretatie. Blijkbaar ben je biased en kan je niet objectief over Froome praten. Maar jij begrijpt het niet, dat is dan ook logisch.
weet je dat je bedrijven kunt inhuren, die als shill werken op het internet? vooral sociale mediaquote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:43 schreef Syntix het volgende:
[..]
Interpretatie. Blijkbaar ben je biased en kan je niet objectief over Froome praten. Maar jij begrijpt het niet, dat is dan ook logisch.
Makkelijk he iemand anders wegzetten als trolletje als je zelf op de feiten wordt gedruktquote:Op vrijdag 24 juli 2015 22:46 schreef Guus_Geluk7 het volgende:
[..]
Kerel, je halve pohi bestaat onderhand uit "SKY" en "Froome
".
Denk dat je eerder jezelf moet wijzen op gebrek aan objectiviteit dan iedere andere user in dit topic
Fijne dag nog he, trolletje.
Natuurlijk had hij het gezien.quote:Op vrijdag 24 juli 2015 23:09 schreef THEFXR het volgende:
Nibali had het wel gezien, terwijl hij zei van niet.
Waarom hoop je dan dat hij valtquote:Op zaterdag 25 juli 2015 17:05 schreef Jorwol het volgende:
[..]
Haha nee hoor, terechte winnaar. Ook echt een goed team
1 tijdrit op het einde van 40km en Froome pakt zo 3/4 minuten op Quintana. Quintana had het geluk dat die er deze etappe niet in zat.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 18:40 schreef Tommeke het volgende:
Hij is een saaie lul, zit onvoorstelbaar lelijk op z'n fiets, maar hij was wel de terechte winnaar van deze Tour.
Ik denk nu wel dat bij Quintana het besef gekomen is dat hij Froome kan pakken...
Beetje zoals Indurain. Ook al zo'n saaie renner.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 18:40 schreef Tommeke het volgende:
Hij is een saaie lul, zit onvoorstelbaar lelijk op z'n fiets, maar hij was wel de terechte winnaar van deze Tour.
Ik denk nu wel dat bij Quintana het besef gekomen is dat hij Froome kan pakken...
Maak er ineens 7/8 minuten van. Quintana verliest dan gewoon ergens tussen de minuut en de anderhalve minuut.quote:Op zaterdag 25 juli 2015 19:08 schreef Syntix het volgende:
[..]
1 tijdrit op het einde van 40km en Froome pakt zo 3/4 minuten op Quintana. Quintana had het geluk dat die er deze etappe niet in zat.
Tsja dan had de Tour waarschijnlijk heel anders verlopen. Denk dat Froome dan nog wel keer had geprobeerd in de Pyreneeën. Het is jammer, maar afgelopen twee dagen toch nog mooi gevecht gezien.quote:Op zondag 26 juli 2015 02:33 schreef Georges het volgende:
Mooie winnaar al vraag ik me af wat er was gebeurt als Quintana niet die anderhalve minuut had verloren in de tweede etappe.
Hij had alles onder controle, maakte zelf geen fouten en alles zat gewoon mee. Daarom vind ik het jammer dat hij zich desalniettemin zat te ergeren aan trivialiteiten: zijn overbodige gezeur over tegenstanders na de finish en zijn hypernerveus gewring in de beginweek op momenten dat er totaal niets aan de hand was. Geen vuiltje aan de lucht en hij begon zelf de problemen te zoeken.quote:Op zondag 26 juli 2015 09:58 schreef franklop het volgende:
Goed op de fiets gebleven op de kasseien, attent gekoerst in de waaierrit, de eerste de beste kans gepakt in de bergen om het verschil nog groter te maken en dat verschil weten te consolideren tot de laatste twee dagen.
Die zou wel gek zijn na ook al loodzware giro.quote:Op maandag 27 juli 2015 20:36 schreef Immerdebestebob het volgende:
Froome misschien ook de VueltaZou lachen zijn als Contador dan ook mee doet
Wordt niets natuurlijk...quote:Op maandag 27 juli 2015 20:36 schreef Immerdebestebob het volgende:
Froome misschien ook de VueltaZou lachen zijn als Contador dan ook mee doet
Uiteindelijk was de laatste keer dat ie de Tour kon winnen Bruyneel zelfs nog zijn ploegleider ...quote:Op maandag 27 juli 2015 22:28 schreef DecoAoreste het volgende:
Als ik Contador was zou ik een winterslaap houden van een jaar en in 2016 alles op de Tour zetten. Alles om revanche te halen op Froome.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |