Nu nog dlc's voor BF4quote:Op vrijdag 23 oktober 2015 10:38 schreef Skull-splitter het volgende:
Die dubbel xp heb je soms een paar weekenden achter elkaar en dan weer maanden nauwelijks.
Ik zit meer te wachten op die nieuwe map waar ze al meer dan een jaar mee bezig zijn
Graties pakketje voor al het leed, maar er zouden nog meer maps mee komen dacht ik...quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 67% gewijzigd door Woods op 26-10-2015 13:53:25 ]woensdag 6 mei 2015 17:54 schreef Libertarisch het volgende:
Helaas pindakaas dan, het leven is hard. Je kunt niet iedereen blijven begeleiden alsof het kinderen zijn, je zult het zelf moeten doen.
quote:Op maandag 26 oktober 2015 13:47 schreef Woods het volgende:
[ afbeelding ]Infantry only is precies wat het lijkt: Alleen infantry, geen voertuigen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Classic is in principe normal mode met wat aanpassingen. O.a geen 3d spotting van infantry volgens mij (geen dorito's dus) en geen 3rd person camera in voertuigen. Misschien nog meer, maar dat kan ik niet zo uit m'n hoofd noemen.
?quote:
Je doelt op die dorito? Want ik bedoel dat je die niet nodig hebt en je anders wellicht aan de bril moet.quote:
Wel handig bij smokegrenades/ andere rook.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 05:41 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Je doelt op die dorito? Want ik bedoel dat je die niet nodig hebt en je anders wellicht aan de bril moet.
Wat ik me wel afvraag. Wat is het nut van o.a. silencers en sensoren etc bij hardcore?quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 14:00 schreef ems. het volgende:
Sowieso handig, maar doodsaaiIk kan het echt niet als meer zien dan ingebouwde cheats. Om nog maar te zwijgen over de minimap.
Maar laten we er niet meer een hardcore vs watjes-mode discussie van maken, die hebben we al genoeg gehad
Silencers zodat ze je minder snel horen en minder makkelijk kunnen pinpointen waar de schoten vandaan komen. Daarnaast removen ze ook meteen de muzzle flash.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 14:04 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Wat ik me wel afvraag. Wat is het nut van o.a. silencers en sensoren etc bij hardcore?
Aaah oké dan. Geluid wat hoger zetten dusquote:Op dinsdag 27 oktober 2015 14:09 schreef ems. het volgende:
[..]
Silencers zodat ze je minder snel horen en minder makkelijk kunnen pinpointen waar de schoten vandaan komen. Daarnaast removen ze ook meteen de muzzle flash.
Sensoren bedoel je denk ik die ballen en zenders van recon die geluid maken als iemand dichtbij komt? Nou, precies dat dus
Ik heb al een (lees)bril, maar ik bak gewoon niks van HC.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 05:41 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Je doelt op die dorito? Want ik bedoel dat je die niet nodig hebt en je anders wellicht aan de bril moet.
Niet per se. Je hoort de silenced gunshots wel, alleen is het een stuk moeilijker om te horen waar het vandaan komt. Als je het geluid harder zet verandert dat niet. Met een beetje goede geluidset kan je vrij gemakkelijk horen of schoten van ver, dichtbij, achter, voor, boven of onder komen. Met silencers is het, zeker op een iets grotere afstand, veel lastiger.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 14:13 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Aaah oké dan. Geluid wat hoger zetten dus![]()
Misschien! Ik zou het niet kunnen beweren dat het niet zo is want ik heb eigenlijk sinds bad company 2 alleen maar hardcore gespeeld. Wel kan ik zeggen dat ik nooit echt problemen heb met cornercampers, gewoon een kwestie van goed om je heen kijken, map tot in de puntjes leren kennen en dat veel oefenen.quote:Heb wel de indruk dat er veel meer (conrner)campers zijn in hardcore mode zonder killcam.
Haha iedere camper mag dat van mij. Zo irritant dat ik een objective aan het captureren ben, ren naar boven omdat ik onder vuur lig en wordt van achter de trap neergelegd met een Rexquote:Op dinsdag 27 oktober 2015 14:18 schreef ems. het volgende:
[..]
Niet per se. Je hoort de silenced gunshots wel, alleen is het een stuk moeilijker om te horen waar het vandaan komt. Als je het geluid harder zet verandert dat niet. Met een beetje goede geluidset kan je vrij gemakkelijk horen of schoten van ver, dichtbij, achter, voor, boven of onder komen. Met silencers is het, zeker op een iets grotere afstand, veel lastiger.
[..]
Misschien! Ik zou het niet kunnen beweren dat het niet zo is want ik heb eigenlijk sinds bad company 2 alleen maar hardcore gespeeld. Wel kan ik zeggen dat ik nooit echt problemen heb met cornercampers, gewoon een kwestie van goed om je heen kijken, map tot in de puntjes leren kennen en dat veel oefenen.
Mortar-campers daarentegen mogen wat mij betreft allemaal een langzame dood sterven
Tsja... de definities van campen verschillen nogal, maar onder een trap zitten... tsja.quote:Op dinsdag 27 oktober 2015 14:30 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Haha iedere camper mag dat van mij. Zo irritant dat ik een objective aan het captureren ben, ren naar boven omdat ik onder vuur lig en wordt van achter de trap neergelegd met een Rex
Ligt er aan er komen meer voor next genquote:Op vrijdag 23 oktober 2015 20:12 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Graties pakketje voor al het leed, maar er zouden nog meer maps mee komen dacht ik...
Eerste hit op 'Dorito'quote:
Als toetsenbord heb ik een oud ding uit 89' dat het nog perfect doet en lekker kliktquote:Op dinsdag 27 oktober 2015 15:17 schreef Woods het volgende:
[..]
Welke muis en toetsenbord gebruiken jullie. Ik vind die game toetsenborden kek uitzien maar zijn fors aan de prijs wel. Wil de beste bang for buck zonder poespas.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |