De boel hangt ietwat,mijn bovenste oogleden zijn niet zichtbaar,weet niet hoe ik het beter kan uitleggen.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 12:06 schreef Mord_Sith het volgende:
Wat is er met je oogleden dan, dat ze steeds ontstekingen veroorzaken?
Ik weet er ook het fijne niet van haaha maar verder blijft er denk ik geen oorzaak over.quote:Op zaterdag 4 juli 2015 14:11 schreef Gray het volgende:
Ik snap totaal niet hoe dat kan leiden tot ontstekingen?![]()
Mijn tante heeft het laten doen. Zelf zal ik misschien ook ooit moeten.
Dat klinkt heel geruststellend,dankjewel voor de uitlegquote:Op zaterdag 4 juli 2015 14:59 schreef Sack_Blabbath het volgende:
Ik zelf niet, maar familielid heeft het gehad. Ingreep is snel en pijnloos. Herstel ging ook soepel, zonder pijn- of andere klachten. Zag een paar dagen blauw en beurs, maar dat zakte snel (ook letterlijk trouwens, zwaartekracht trekt de blauwe plekken naar beneden). Na een week of 2 totaal niks meer van te zien en merken: Geen littekens, geen klachten.
Geen ingreep om je druk over te maken.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |